+48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Rekomendacje

Zadowolenie i uśmiech na twarzy Klienta – to dla tych chwil warto pracować!

Poniżej zamieszczamy opinie ponad naszych zadowolonych Klientów.

Prześlij rekomendację

Polecam wszystkim zainteresownym doradcę finansowego Pana Bartłomieja. Cechuje go profesjonalne, szybkie podejście do klienta i duża kultura osobista.

Alina Dyduch, Główna Księgowa, ODDI Poland Sp. z O.O.    kredyt inwestycyjny    Bartłomiej Guść   

Polecam wszystkim Pana Bartka jest profesjonalnym, subtelnym doradcą finansowym, zaangażowany w 100%.

Tomasz i Marta Musiał    Rodzina na swoim - kredyt hipoteczny na budowę domu   

Polecam serdecznie Pana Bartłomieja, szybko i efektywnie pomaga w załatwieniu wszystkich spraw związanych z kredytem. Potrafi idealnie dopasować oferty banków do potrzeb klienta. SUPER DORADCA !!!! POLECAM!!!!!!!

Piotr Jabłoński    Kredyt hipoteczny   

Profesjonalny doradca potrafiący efektywnie działać na rzecz klienta. Wykazując się dużą wiedzą zawsze potrafi rozwiać wszystkie wątpliwości i niejasności. Poza tym zawsze służący pomocą przy załatwianiu wszelkich formalności szczególnie wtedy gdy klient ma na to mało czasu:)

Łukasz i Marta Tarnowscy    mieszkanie od dewelopera   

Polecam wszystkim zainteresowanym Pana Bartłomieja, bardzo dobry doradca finansowy, profesjonalne podejście do problemu. Miły, cierpliwy, elastyczny, posiadający dużą wiedzę i kulturę osobistą, a co najważniejsze SKUTECZNY(błyskawicznie rozpatrzony wniosek kredytowy).

Paweł Tomczyński    Budowa domu   

Witam wszystkich na wstępie chcielibyśmy bardzo podziękować panu Bartłomiejowi za pomoc i załatwienie kredytu mieszkaniowego jest to bardzo odpowiedzialny człowiek który trakuje swoją prace i klientów bardzo poważnie.Polecamy pana Bartłomieja z przyjemnością.

Marcin i Kamila Kopeć    Kredyt   

Szczerze i całą pewnością mogę polecić Pana Bartłomieja jako doradcę. Podczas wyboru oraz procesu udzielania kredytu wykazał się cierpliwością i fachowością. Pomógł szczególnie w wyborze optymalnego dla mnie rozwiązania oraz wynegocjował bardzo korzystne warunki. Polecam każdemu !

Piotr Kuśmierz    kredyt hipoteczny - rynek wtórny   

Potrzebujesz Kredytu na miarę swoich możliwości? Nie musisz szukać sam. Pan Bartłomiej Guść znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Gorąco polecam. Doskonale zorientowany w gąszczu przepisów i dokumentacji podczas całego procesu od złożenia wniosku do wypłaty środków. Pełny profesjonalizm i ogromne zrozumienie dla potrzeb klienta. Nie szukałam po prostu jakiegoś mieszkania. Miałam duże wymagania i w trakcie naszej współpracy kilkakrotnie zmieniałam zdanie co do lokalizacji nieruchomości, którą chciałam nabyć. To miał być wymarzony dom, a rata kredytu musiała się zmieścić w moim niezbyt dużym budżecie. Były chwile zwątpienia, kiedy myślałam, że nie znajdę tego, czego szukam. Pan Bartłomiej nie naciskał, odradzał pochopne decyzje i zawsze uczciwie przedstawiał wszystkie koszty, które mogą mnie czekać. Wiedział, że nic nie może mnie potem zaskoczyć. Przez cały czas byliśmy w bardo dobrym kontakcie. Zawsze był gotów odpowiedzieć na moje pytania i rozwiać wątpliwości. Dla Pana Bartka nie ma spraw niemożliwych, po prostu niektóre wymagają więcej czasu. Bardzo dziękuję.

Marta Ryciak-Perun    Kredyt hipoteczny   

Szybkie, konsekwentne działanie połączone z kompetencją, a przy tym stoicki spokój, opanowanie i kultura osobista to jedne z wielu atutów do rekomendacji P. Bartłomieja. Dziękujemy z pomoc i pozdrawiamy!

M.Z. Bańcer    Kredyt hipoteczny   

Wszystkim kredytobiorcom z czystym sumieniem polecamy skorzystanie z usług Pana Bartłomieja Guścia. Profesjonalizm, szeroka wiedza w temacie, zawsze chętnie poświęcony czas, to cechy które pozwoliły Nam bezproblemowo i szybko uzyskać kredyt.

Monika i Rafał Maziarscy    Kredyt hipoteczny - budowa domu   

Z pełnym przekonaniem polecamy pana Bartłomieja!!!!! Kròtko mòwiąc- odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Szybko, sprawnie, z ogromnym zaangażowaniem pomògl nam uzyskac kredyt, począwszy od skomskompletowania dokumentow poprzez wypelnienie wniosku,a na zawarciu umowy skończywszy.Pelen profesjonalizm!!! Zawsze w przystępnych słowach odpowiedział na nurtujące nas pytania,tłumaczyl niezrozumiałe dla nas zagadnienia.Wyszedł naprzeciw naszym oczekiwaniom, rozważając najbardziej korzystne opcje. Pomocny,rzetelny doradca,zawsze znalazł dla nas czas,aby pomóc i wspierać.Jesteśmy bardzo wdzięczni i zadowoleni!! Dziękujemy!!! Bez tej pomocy nie mielibysmy dzis własnego M!!!!

Emilia i Adam Markowscy    kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MDM   

Polecam Wszystkim Doradce Klientów w osobie Pana Bartłomieja Guścia. Rozwiązania jakie Pan Bartłomiej proponuje są konkretne i dążące do celu. Dzięki Panu jesteśmy w trakcie budowy domu, naszego wymarzonego gniazdka 🙂 Nasza sprawa przebiegła szybko i sprawnie. Wszystko zostało nam wytłumaczone w 100 % Dziękujemy i Wszystkim Polecamy.

Sylwia Okrutna    Kredyt   

Najlepszy doradca,profesjonalne podejście i wyczucie potrzeb klienta,pomoc i doradztwo w kompletowaniu dokumentacji,polecamy Pana Bartka wszystkim kredytobiorcom!

Agata i Rafał Rzepka    kredyt na budowe domu   

Polecam wszystkim kredytobiorcom tego otóż doradce. Oprócz wielkiego zaplecza wiedzy bankowej jaką posiada Pan Bartek, to potrafi wczuć się tak w potrzeby kredytobiorcy iż po prostu lepszego wyboru nie da się samemu dokonać.

Tomasz Figura    KREDYT NA BUDOWĘ DOMU   

NAJLEPSZY DORADCA, PROFESJONALNE PODEJŚCIE I ŚWIETNE WYCZUCIE POTRZEB KLIENTA. POLECAM PANA BARTKA WSZYSTKIM KREDYTOBIORCOM. POMOŻE W KAŻDEJ SYTUACJI.

Ewa Zarzycka Guba, Dyrektor Finansowy, Interdruk Corporation SP. Z O.O.    Kredyt obrotowy   

Dziękuję za profesjonalne podejście i efektywne działanie.

Robert Zagożdżon    pożyczka hipoteczna   

Szanowni Państwo, Z czystym sumieniem mogę polecić Państwu usługi świadczone przez Pana Bartłomieja w szczególności dotyczące kredytów hipotecznych gdyż w tym zakresie miałem przyjemność korzystać. Bardzo duża indywidualność w podejściu do klienta, szereg możliwości i porównań ofert w celu wybrania najlepszej dostępnej na rynku. W trakcie załatwiania kredytu większość formalności udało się załatwić szybko dzięki doświadczeniu Pana Bartłomieja. Cały proces od A do Z prowadził Pan Bartłomiej bez zarzutu, więc wszystkim Państwu, którzy się wahają polecam przekonać się osobiście. Mam nadzieję, że również Państwo będą mogli za jakiś czas wyrazić równie pozytywne opinie na temat pracy Pana Bartłomieja. Pozdrawiam Damian Bratowski

Damian Bratowski    Zakup na rynku pierwotnym   

Profesjonalne podejście do klienta, sumienny, pracowity i co najważniejsze cierpliwy, zważywszy na ilość zadanych pytań przez Nas. Pan Bartek znajduje czas nawet na spotkanie w niedziele. Pełne wsparcie przez cały czas. Złożone dwa wnioski kredytowe i oba rozpatrzone pozytywnie. Nic tylko polecić z czystym sumieniem takiego Doradcę. P.S Niższej marży chyba już nie da się mieć 🙂

Sylwia i Rafał    Kredyt hipoteczny   

Polecamy Wszystkim Pana Bartłomieja: profesjonalne podejście do klienta. Ogromna wiedza, zaangażowanie, dyspozycyjność jak również bardzo wysoka kultura osobista. Doradca z ogromnymi kompetencjami, wyszukał dla nas najlepszą opcję – indywidulne podejście do klienta. Rekomendujemy i polecamy Pana Bartłomieja z czystym sumieniem.

Agnieszka i Mariusz    Zakup na rynku pierwotnym   

Profesjonalizm i skuteczność – dwa słowa opisujące osobę Pana Bartłomieja podczas kontaktów z klientem.

J. Drzazgowski    KREDYT OBROTOWY   

Bartek to naprawdę rzetelny gość – jeśli podejmuje się jakiejś sprawy, to od początku do końca załatwi ją w pełni profesjonalnie. Ma bogatą wiedzę w zakresie kredytów i zarządzania finansami. Pomógł mi kupić mieszkanie – bez niego nie dałbym rady !!! Pomijając fakt, że doradzał na każdym etapie zakupu, walczył o kredyt, to jeszcze prowadził całą sprawę jak najszybciej, bez zbędnego przeciągania. Nie jest go w stanie zniechęcić nawet skomplikowana sytuacja finansowa – znajdzie rozwiązanie w każdej sytuacji. Nie naciąga na zbędne wydatki, i nie wyciąga numerów telefonów do znajomych, jak robi to większość pseudo-doradców! Godny zaufania !!!! Polecam !! Tylko dzięki niemu mam swoje mieszkanie !!!

Łukasz    Kredyt mieszkaniowy   

Polecamy Wszystkim Pana Bartłomieja: mega profesjonalne podejście nastawione na klienta. Ogromna wiedza, zaangażowanie oraz porada przy szukaniu odpowiedniego rozwiązania, jak rownież bardzo wysoka kultura osobista. Doradca z ogromnymi kompetencjami, wyszukał dla nas najlepszą opcję – indywidulne podejście do klienta. Biorac pod uwagę powyższe Rekomendujemy i Polecamy Pana Bartłomieja z czystym sumieniem

Malgorzata Robert Rosloniec    Kredyt Obrotowy - Rolniczy   

Witamy potwierdzamy pełny profesjonalizm i zaangażowanie Pana Bartomieja. Niezwykle dokładny, obowiązkowy i rzetelny. Dodatkowo zagłębia się w szczegóły, które przekładają się na interes Klienta. Wiedza merytoryczna na temat produktów bankowych na bardzo wysokim poziomie. Poukładany w swojej pracy – 100/100. Polecamy i pozdrawiamy bracia Maciej i Piotr

Bracia Maciej i Piotr    Kredyt hipoteczny   

Osobom szukającym pomocy przy zaciągnięciu kredytu hipotecznego z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Bartka. Fachowe doradztwo w zakresie doboru banku i pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności z bankiem, notariuszem i sądem ułatwiły cały proces zakupu na kredyt.

Michał    Kredyt hipoteczny   

Razem z mężem jesteśmy w 100% wdzięczni za pomoc Pana Bartka w uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę domu. Nie mamy żadnych zastrzeżeń, jest osobą kompetentną i pomocną.. Z czystym sumieniem polecamy i będziemy polecać! Pozdrawiamy: -)

Anna Słoń    Polecamy!   

Polecam Wszystkim Pana Bartka. Fachowe doradztwo w uzyskaniu kredytu i wyboru odpowiedniego banku.

Eliasz    Kredyt gotówkowy i hipoteczny   

Polecam wszystkim Pana Bartłomieja, który pomógł nam szybko i skutecznie załatwić kredyt hipoteczny. Bardzo miły i sympatyczny doradca finansowy. POLECAM WSZYSTKIM!!!

Paweł i Marta Pęksyk    KREDYT HIPOTECZNY - RYNEK WTÓRNY   

Z dużą przyjemnością rekomenduje Pana Bartłomieja Guścia w zakresie profesjonalnej i szybkiej obsługi kredytowej dla firm. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piekarniczo-Cukiernicze Sp. j. CLAUDIA

Rafał Walasik    KREDYT OBROTOWY   

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

Verification Captcha
* Pola z gwiazdką są wymagane

Polecam

Bartłomiej Guść

Bartłomiej Guść
Bartłomiej Guść

Kontakt

ul. Żeromskiego 30
26-600, Radom

T: +48 503 983 765

biuro@nku.com.pl

Znajdź nas

NKU

NKU

Napisz Do Nas

3 + 15 =