Znajdujemy, Finansujemy, Zabezpieczamy Twoje Mieszkanie +48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Albert Duchnik

Prześlij rekomendację

 Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie.

Umów się na bezpłatne spotkanie.

Zadzwoń do mnie na numer:

+48 505 923 797

lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Mazowieckie: 

Radom, Grójec, Warka, Kozienice, Zwoleń, Opoczno, Pionki, Lipsko, Białobrzegi, Skarżysko-Kamienna 

Nazywam się Albert Duchnik i pomagam klientom realizować ich marzenia o własnym mieszkaniu. Jestem specjalistą kredytowym. Od 2013r. pomogłem uzyskać kredyt hipoteczny lub gotówkowy na prawdę wielu klientom.

Moim zadaniem w pracy z klientem jest określenie jego potrzeb i preferencji, a następnie znalezienie instytucji (banku), który tym potrzebom sprosta. Doświadczenie nauczyło mnie, że nie ma dwóch takich samych spraw, dlatego do każdego mojego klienta podchodzę indywidualnie.

Moje motto brzmi: „O klienta swojego dbaj jak o siebie samego”. Tylko w taki sposób można liczyć na najwyższą formę wdzięczności – polecenie mnie oraz moich usług swoim bliskim. Dlatego staram się być wiernym swoim zasadom, bo przynosi to korzyści moim klientom a mnie zapewnia polecenia.

Moja praca polega przede wszystkim na:

  1. pomocy w wyborze optymalnych dla klienta ofert kredytowych
  2. pomocy w skompletowaniu dokumentów i wypełnieniu wniosków kredytowych
  3. złożeniu dokumentów w bankach w imieniu klienta
  4. czuwaniu nad procesem podejmowania przez banki decyzji kredytowych
  5. zapoznaniu klienta z zapisami decyzji kredytowych
  6. pomocy w zapoznaniu się z warunkami umowy kredytowej
  7. czuwaniu nad procesem podpisania umowy i spełnianiu warunków do wypłaty kredytu

 Zapraszam do kontaktu.

Biuro:

,,NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

ul. Żeromskiego 30, 26-600 Radom

telefon: +48 505 923 797

e-mail: albert.duchnik@nku.radom.pl 

Bardzo polecam firmę NKU i doradcę pana Alberta Duchnika. Mieliśmy dość skomplikowaną sytuację, aby dostać kredyt. Wiele banków odmówiło nam finansowania. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Alberta udało się uzyskać kredyt na bardzo korzystnych warunkach. Bardzo dziękujemy za fachowe podejście i przemiłą obsługę.

Aleksandra Kutkiewicz    Hipoteczny   

Pan Albert jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Nie mydli klientom oczu aby tylko wcisnąć byle jaką ofertę. Na prawdę przykłada się do swojej pracy i przedstawia te najlepsze oferty. Jeżeli ponownie będę potrzebował pomocy z kredytem na pewno wrócę do Pana Alberta. Polecam bo na prawdę warto.

Miłosz Gradek    Kredyt hipoteczny   

Profesjonalna i miła obsługa, godna polecenia każdemu, kto planuje wziąć kredyt.

R.   

Panie Albercie dzięki Pana zaangażowaniu i profesjonalizmowi możemy zacząć spełniać nasze marzenie o własnym ' M'. Raz jeszcze DZIĘKUJEMY za pomoc i cenne porady. Polecamy każdemu kto mierzy się z zamiarem wzięcia kredytu. Pan Albert Duchnik to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Karol i Agnieszka Wójcik    Hipoteczny   

Dziękujemy jeszcze raz Panu Albertowi za miłą współpracę i wszelką pomoc. Wszystko odbyło się sprawnie i szybko – załatwienie formalności, uzyskanie decyzji kredytowej, wypłata kredytu. Wszystkie oferty bankowe dokładnie omówione i pomoc w wyborze tej najlepszej oferty– tego można się po Panu Albercie spodziewać. Pełen profesjonalizm i działanie na najwyższych obrotach a co za tym idzie ogromna skuteczność. Polecamy każdemu kto potrzebuje kredytu zwłaszcza na zakup mieszkania lub domu z okolic Radomia. Wystarczy jeden telefon i godzina spotkania, żeby przekonać się o jego wiedzy. Polecamy!!!

Bartek i Sylwia P.   

Polecam Pana Alberta. Bardzo dobry i profesjonalny doradca. Z jego pomocą kredyt okazał się nie być taki straszny. Pomógł w zrozumieniu zapisów umowy. Pomógł w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu wszystko przebiegło wprost błyskawicznie. Dziękuję i polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy i dobrej rady. Pozdrawiam

Marcin Bławat    Kredyt hipoteczny   

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane