Znajdujemy, Finansujemy, Zabezpieczamy Twoje Mieszkanie +48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Beata Kiełbasa

Prześlij rekomendację

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie.

Umów się na bezpłatne spotkanie.

Zadzwoń do mnie na numer:

+48 577 347 980

lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

8 + 11 =

Mazowieckie: 

Radom, Pionki,

Na rynku nieruchomości działam już dłuższy czas. Pomagam klientom szukać wymarzonego mieszkania czy domu. Angażuje się również w pomoc przy sprzedaży wyżej wymienionych nieruchomości. Wiem, też jak istotną sprawą jest bezpieczeństwo, dlatego każdorazowo sprawdzam stan prawny nieruchomość by uchronić klienta przed podjęciem błędnej decyzji. Organizuje też akt notarialny i wycenę nieruchomości w kontakcie z rzeczoznawcą majątkowym.

Moja praca polega przede wszystkim na:

  • Znalezieniu poszukiwanej przez klienta nieruchomości na podstawie przeprowadzonej analizy potrzeb klienta
  • Porównaniu znalezionych dla klienta nieruchomości i zestawieniu ich zalet i wad
  • Wspólnym spotkaniu się z właścicielem nieruchomości celem obejrzenia jej na żywo
  • Sprawdzeniu nieruchomości pod kątem prawnym
  • Pomocy w negocjacji warunków transakcji
  • Pomocy w zorganizowaniu aktu notarialnego – szybko i tanio
  • Pomocy w przepisaniu liczników na nowego właściciela

Zapraszam do kontaktu.

Biuro:

,,NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

ul. Żeromskiego 30, 26-600 Radom

telefon: +48 577 347 980

e-mail: beata.kielbasa@aspect.info.pl

Super babka, bardzo sprawnie i szybko przeprowadziła mnie przez wszystkie formalności i w dużej mierze to dzięki niej zdobyłem swoje własne mieszkanko

Grzegorz    Hipoteczny    Beata Kiełbasa   

Bardzo serdecznie polecamy przedstawicielkę firmy NKU, Panią Beatę Kiełbasę- agentkę nieruchomości, która pomogła nam w wyborze naszego wymarzonego mieszkania. Bardzo miła, pozytywna osoba, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Rzetelnie przedstawiła nam ofertę mieszkania i pomogła przy załatwianiu formalności. Jesteśmy Jej bardzo wdzięczni za okazane zaangażowanie i wszelką pomoc.

M. P. Jaworscy    Beata Kiełbasa   

Młoda, profesjonalna i energiczna kobieta. Bardzo kontaktowa i sympatyczna. Fachowe podejście do klienta. Gorąco polecam. Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo sprawnie.

Marianna Drużdżel   

Serdecznie dziękuję za bezcenną pomóc przy poszukiwaniu mieszkania w Radomiu... Pani Beata bardzo serdecznie i profesjonalnie potraktowała moje potrzeby i idealnie wyszukiwarka ofert dla mnie... jestem jej wdzięczna za udzielona pomoc i poświęcony czas... polecam wszystkim jej osobę...

Magdalena    Beata Kiełbasa   

Przy poszukiwaniu mieszkania przez przypadek zetknęłam się z panią Beatą. Poważnie podchodzi do klienta. Wszystkie dokumenty prawne są dokładnie przez nią sprawdzane. Udziela szczegółowo informacji, co należy załatwić przy kupnie mieszkania. Jest sympatyczną osobą. Polecam

Małgorzata    Beata   

Z pomocą Pani Beaty sprzedaliśmy swój dom i zamieszkaliśmy w Warszawie. Długo wystawialiśmy go na portalach internetowych. Ludzie dzwonili, raz się umawiali i nie przyjeżdżali, raz jak przyjeżdżali to się później nie odzywali i nie wiadomo było co im się nie spodobało, albo przyjeżdżali i proponowali jakąś cenę z powietrza. Odkąd nawiązaliśmy współpracę z Panią Beatą, spotkania z klientami były już inne. Przyjeżdżała z ludźmi, którzy byli faktycznie zainteresowani i choć dopiero za trzecim razem udało się dojść z nowymi właścicielami do porozumienia to jednak ,,jakość’’ przyprowadzanych chętnych była inna i nie próbowali już nam zaproponować jakiś niskich pieniędzy, nie spóźniali się i jak się już umówili z Panią Beatą to faktycznie docierali J Dlatego chcemy polecić współpracę z Panią Beatą i życzyć jej dalszych sukcesów.

Paweł i Magda S.    Beata Kiełbasa   

Pani Beata to osoba, która pomogła nam w znalezieniu pierwszego mieszkania. Nie spodziewaliśmy się, że tyle rzeczy trzeba posprawdzać przy zakupie mieszkania. Przy spółdzielczym prawie do lokalu okazało się, że jest dwóch współwłaścicieli i pewnie byśmy się tego dowiedzieli dopiero u notariusza ale dzięki czujności Pani Beaty wiedzieliśmy zawczasu i domniemany jedyny właściciel musiał na kolejne spotkanie przyprowadzić swojego pełnoletniego syna. Nie chce nawet myśleć o tym co by było jak byśmy już byli po umowie z bankiem i wtedy kazało by się, że musimy ponownie negocjować koszt zakupu mieszkania. Punk za czujność dla Pani Beaty.

Orczykowscy M. i S.    Beata Kiełbasa   

Wspaniała osoba perfekcyjnie wykonującą swoją pracę, oddana całym sercem, pełne poświęcenie danej sprawie oraz doskonale doświadczenie. Nie jestem w stanie opisać słowami jak wspaniała osoba jest Pani Beatka, pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna kochająca to co robi osoba. Z czystym sumieniem będę polecać dalej jak tylko się da. Lepszego Agenta nieruchomości w życiu nie spotkałam. Patrycja Warmijak.

Patrycja Warmijak    Sprzedaż nieruchomosci   

Pani Beata wykazała się nadzwyczajnym wyczuciem potrzeb klienta. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką włożyła w poszukiwanie mieszkania adekwatnego do założonego mi celu. Jestem bardzo wdzięczna Pani Beacie za okazaną pomoc. Oby więcej takich ludzi było o tak ogromnym zaangażowaniu i wielkim sercu... Dziękuję

Kasia    Beata Kiełbasa   

Po uregulowaniu formalności z wykupieniem mojego mieszkania postanowiłam je sprzedać. Ktoś polecił mi biuro nieruchomości ASPECT. Po kontakcie telefonicznym spotkałam się z panią Beatą Kiełbasą pracownikiem biura. Od pierwszego spojrzenia spodobała mi się widać że to osoba budząca zaufanie. Po krótkiej rozmowie ustaliłyśmy formalności, wypełniłam umowę pośrednictwa sprzedaży. Z pomocą Pani Beaty oprowadzałyśmy klientów po oferowanym przeze mnie na sprzedaż mieszkaniu. Z Panią Beatką kontaktowałam się nawet po godzinach jej pracy. Podczas odwiedzin klientów była profesjonalna miła taktowna. Posiada rozeznanie z zakresu niezbędnych dokumentów. Wszystkie sprawy dopina na ostatni guzik. Sprzedaż odbyła się sprawnie i w miłej atmosferze. Jako klientka tej firmy chciałabym polecić Panią Beate Kiełbase. Z poważaniem Elżbieta Mazurkiewicz.

Mazurkiewicz Elżbieta   

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Beatą. Jest to profesjonalistka, pamiętająca o każdym szczególe i szczerze doradza, to co dla klienta jest najlepsze. Zawsze dyspozycyjna i sympatyczna. Dzięki Pani Beacie kupiliśmy swoje wymarzone mieszkanie i przeszliśmy cały proces bardzo sprawnie. Jesteśmy wdzięczni za ogromną pomoc i szczerze polecamy!
Kasia i Piotr G.

Kasia i Piotr G.    Beata Kiełbasa   

Polecam z czystym sumieniem Panią Beatę. Wzorowo wykonuje swoją pracę a przede wszyskim do ludzi podchodzi z sercem i zaangażowaniem. Pani Beata udziela informacji szczegółowo i ze zrozumieniem dla klienta, odpowiada na telefony a gdy nie może zawsze oddzwania. Jest bardzo sympatyczną kobietą i widać że lubi swoją pracę. Będę polecać każdemu biuro bo jestem pod wrażeniem tak dobrego podejścia do klientów.

Magdalena   

Dzięki Pani Beacie znaleźliśmy swoje M. w Radomiu. Szukaliśmy już długo czegoś co pasowało by cenowo i spełniało nasze oczekiwania co do lokalizacji, metrażu i wystroju. Szukaliśmy na portalach, czasem pojechaliśmy coś obejrzeć…dopiero gdy Pani Beata porozmawiała z nami czego tak na prawdę szukamy, wypytała nas dobrze co jest najważniejsze w wyborze mieszkania, z czego możemy zrezygnować a z czego na pewno nie zrezygnujemy zaczęło się ,,prawdziwe’’ poszukiwanie. Wysłaliśmy do Pani Beaty kilka propozycji, sprawdziła czy faktycznie się nadają w dokumentach prawnych. Pojechaliśmy na miejsce i Pani Beata wypytała w mieszkaniach właścicieli o rzeczy o które sami raczej byśmy nie spytali. Widać było, że zna się na tym co robi. Pomogła nam w negocjacjach cenowych i sprawdziła czy prawnie jest wszystko ok. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej pomocy i polecamy Panią Beate J

Kasia i Sebastian Kowalczyk    Beata Kiełbasa   

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane