Znajdujemy, Finansujemy, Zabezpieczamy Twoje Mieszkanie +48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Beata Kiełbasa

Prześlij rekomendację

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie.

Umów się na bezpłatne spotkanie.

Zadzwoń do mnie na numer:

+48 577 347 980

lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

10 + 6 =

Mazowieckie: 

Radom, Pionki,

Na rynku nieruchomości działam już dłuższy czas. Pomagam klientom szukać wymarzonego mieszkania czy domu. Angażuje się również w pomoc przy sprzedaży wyżej wymienionych nieruchomości. Wiem, też jak istotną sprawą jest bezpieczeństwo, dlatego każdorazowo sprawdzam stan prawny nieruchomość by uchronić klienta przed podjęciem błędnej decyzji. Organizuje też akt notarialny i wycenę nieruchomości w kontakcie z rzeczoznawcą majątkowym.

Moja praca polega przede wszystkim na:

  • Znalezieniu poszukiwanej przez klienta nieruchomości na podstawie przeprowadzonej analizy potrzeb klienta
  • Porównaniu znalezionych dla klienta nieruchomości i zestawieniu ich zalet i wad
  • Wspólnym spotkaniu się z właścicielem nieruchomości celem obejrzenia jej na żywo
  • Sprawdzeniu nieruchomości pod kątem prawnym
  • Pomocy w negocjacji warunków transakcji
  • Pomocy w zorganizowaniu aktu notarialnego – szybko i tanio
  • Pomocy w przepisaniu liczników na nowego właściciela

Zapraszam do kontaktu.

Biuro:

,,NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

ul. Żeromskiego 30, 26-600 Radom

telefon: +48 577 347 980

e-mail: beata.kielbasa@aspect.info.pl

Polecam z czystym sumieniem Panią Beatę. Wzorowo wykonuje swoją pracę a przede wszyskim do ludzi podchodzi z sercem i zaangażowaniem. Pani Beata udziela informacji szczegółowo i ze zrozumieniem dla klienta, odpowiada na telefony a gdy nie może zawsze oddzwania. Jest bardzo sympatyczną kobietą i widać że lubi swoją pracę. Będę polecać każdemu biuro bo jestem pod wrażeniem tak dobrego podejścia do klientów.

Magdalena   

Dzięki Pani Beacie znaleźliśmy swoje M. w Radomiu. Szukaliśmy już długo czegoś co pasowało by cenowo i spełniało nasze oczekiwania co do lokalizacji, metrażu i wystroju. Szukaliśmy na portalach, czasem pojechaliśmy coś obejrzeć…dopiero gdy Pani Beata porozmawiała z nami czego tak na prawdę szukamy, wypytała nas dobrze co jest najważniejsze w wyborze mieszkania, z czego możemy zrezygnować a z czego na pewno nie zrezygnujemy zaczęło się ,,prawdziwe’’ poszukiwanie. Wysłaliśmy do Pani Beaty kilka propozycji, sprawdziła czy faktycznie się nadają w dokumentach prawnych. Pojechaliśmy na miejsce i Pani Beata wypytała w mieszkaniach właścicieli o rzeczy o które sami raczej byśmy nie spytali. Widać było, że zna się na tym co robi. Pomogła nam w negocjacjach cenowych i sprawdziła czy prawnie jest wszystko ok. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej pomocy i polecamy Panią Beate J

Kasia i Sebastian Kowalczyk    Beata Kiełbasa   

Z pomocą Pani Beaty sprzedaliśmy swój dom i zamieszkaliśmy w Warszawie. Długo wystawialiśmy go na portalach internetowych. Ludzie dzwonili, raz się umawiali i nie przyjeżdżali, raz jak przyjeżdżali to się później nie odzywali i nie wiadomo było co im się nie spodobało, albo przyjeżdżali i proponowali jakąś cenę z powietrza. Odkąd nawiązaliśmy współpracę z Panią Beatą, spotkania z klientami były już inne. Przyjeżdżała z ludźmi, którzy byli faktycznie zainteresowani i choć dopiero za trzecim razem udało się dojść z nowymi właścicielami do porozumienia to jednak ,,jakość’’ przyprowadzanych chętnych była inna i nie próbowali już nam zaproponować jakiś niskich pieniędzy, nie spóźniali się i jak się już umówili z Panią Beatą to faktycznie docierali J Dlatego chcemy polecić współpracę z Panią Beatą i życzyć jej dalszych sukcesów.

Paweł i Magda S.    Beata Kiełbasa   

Pani Beata to osoba, która pomogła nam w znalezieniu pierwszego mieszkania. Nie spodziewaliśmy się, że tyle rzeczy trzeba posprawdzać przy zakupie mieszkania. Przy spółdzielczym prawie do lokalu okazało się, że jest dwóch współwłaścicieli i pewnie byśmy się tego dowiedzieli dopiero u notariusza ale dzięki czujności Pani Beaty wiedzieliśmy zawczasu i domniemany jedyny właściciel musiał na kolejne spotkanie przyprowadzić swojego pełnoletniego syna. Nie chce nawet myśleć o tym co by było jak byśmy już byli po umowie z bankiem i wtedy kazało by się, że musimy ponownie negocjować koszt zakupu mieszkania. Punk za czujność dla Pani Beaty.

Orczykowscy M. i S.    Beata Kiełbasa   

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane

Polecam

Bartłomiej Guść

Bartłomiej Guść
Bartłomiej Guść

Kontakt

ul. Żeromskiego 30
26-600, Radom

Godziny otwarcia:
pon- pt: 9:00 - 17:00

T: +48 503 983 765

biuro@nku.com.pl

Znajdź nas

NKU

NKU

Firma godna zaufania

W 2018 roku nasza firma otrzymała certyfikat ,,Firma godna zaufania’’ wydawany na podstawie badania opinii klientów:

RODO

Napisz Do Nas

13 + 6 =