+48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Beata Kiełbasa

Kierownik Biura Nieruchomości / Specjalista ds. Nieruchomości

Prześlij rekomendację

Oferta nieruchomości

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie.

Umów się na bezpłatne spotkanie.

Zadzwoń do mnie na numer:

+48 577 347 980

lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Mazowieckie:

Radom, Pionki,

Na rynku nieruchomości działam już dłuższy czas. Pomagam klientom szukać wymarzonego mieszkania czy domu. Angażuje się również w pomoc przy sprzedaży wyżej wymienionych nieruchomości. Wiem, też jak istotną sprawą jest bezpieczeństwo, dlatego każdorazowo sprawdzam stan prawny nieruchomość by uchronić klienta przed podjęciem błędnej decyzji. Organizuje też akt notarialny i wycenę nieruchomości w kontakcie z rzeczoznawcą majątkowym.

Moja praca polega przede wszystkim na:

  • Znalezieniu poszukiwanej przez klienta nieruchomości na podstawie przeprowadzonej analizy potrzeb klienta
  • Porównaniu znalezionych dla klienta nieruchomości i zestawieniu ich zalet i wad
  • Wspólnym spotkaniu się z właścicielem nieruchomości celem obejrzenia jej na żywo
  • Sprawdzeniu nieruchomości pod kątem prawnym
  • Pomocy w negocjacji warunków transakcji
  • Pomocy w zorganizowaniu aktu notarialnego – szybko i tanio
  • Pomocy w przepisaniu liczników na nowego właściciela

Zapraszam do kontaktu.

Biuro:

,,NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

ul. prof. W. Krukowskiego 1 lok. 225, 26-600 Radom

telefon: +48 577 347 980

e-mail: beata.kielbasa@nku.radom.pl

Pani Beata Kiełbasa to świetny i profesjonalny pośrednik nieruchomości, kocha swoją pracę angażuje się w nią całym sercem, po prostu wie , co robi. Była bardzo pomocna przy sprzedaży naszego mieszkania, transakcja przebiegła bardzo sprawnie i szybko.. dziękujemy za pomoc i każdemu polecamy Panią Beatę jest świetna.

Katarzyna   

Gorąco polecam ! Przesympatyczna Pani, która doradzi, pomoże z dokumentami, odpowie na każde pytanie. Punktualność i indywidualne podejście do klientów to duży atut👍 Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Krekora Katarzyna    H   

Gorąco polecam!!! Współpraca z Panią Beatą to ogromna przyjemność. Zaangażowana, kompetentna, zawsze perfekcyjnie przygotowana do pracy, miła, asertywna i punktualna. Bardzo dziękuję za pomoc i gorąco polecam 😀100 % zadowolenia

Aga M   

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dużo empatii i wyrozumiałości. Odbiera telefony lub oddzwania. Polecam z całego serca.

Agnieszka    Brak   

Pełen profesjonalizm. Myślę że Pani Beata jest najlepszym sprzedawcą w kraju. Polecam bardzo.

Robert   

Szybka sprawna i kompetentna, Pani Beata Kiełbasa z wielkim zaangażowaniem pomogła nam przejść przez wszystkie skomplikowane i trudne etapy transakcji. Umie rozwiązać każdy problem i załatwić każdą sprawę. Jest zawsze do dyspozycji klientów i cierpliwie tłumaczy im, co dla nich najlepsze (bo nie zawsze zdają sobie z tego sprawę). Najlepsza firma NKU, z jaką mieliśmy do czynienia w Radomiu.

Beata i Marian S.   

Serdecznie polecam Panią Beatę profesjonalna obsługa,miła,pomogła nam kompleksowo w znalezieniu mieszkania oraz wszystkich formalności związanych z zakupem oraz z formalnościami po zakupie jeśli ktoś szukam mieszkania to polecam z całego serca Panią Beatę

Andrzej   

Jestem niesamowicie zadowolona z doradztwa i usług P. Beaty. To profesjonalna odpowiedzialna i sympatyczna pośredniczka sprzedaży nieruchomości. Uważam że to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku .

Anna    Nieruchomości   

Serdecznie polecam p. Beatę szczególnie za zaangażowanie i przedsiębiorczość.

Izabela   

Pani Beata jest osoba kompetentna,rzyczliwa i ciepla.Potrafi trafić w gust klienta.Nigdy nie spóźnia się na umówione spotkanie.Dzieki Pani Beacie znaleźliśmy swoje M.Dziekujemy.

Beata    Gotowka   

Ogromnie polecam !!! Współpraca z Panią Beatą na najwyższym poziomie. Sprzedaż mieszkania okazała się nie taka straszna 🙂 Wszystkie formalności zostały doprowadzone do końca, z niczym nie zostaliśmy sami. Kontakt z Panią Beatą był o każdej porze dnia. Zawsze służyła radą i umiała rozwiać wszelkie wątpliwości. Pełen profesjonalizm. Dziękuję za współpracę i gorąco polecam !!!

Agniszka   

Korzystając z usług Pani Beaty Kiełbasy miałam szczęście zetknąć sie z osobą, która wykonuje swoja pracę z zaangażowaniem i entuzjazmem. Pomimo niesprzyjających warunków, zastoju na wtórnym rynku mieszkaniowym w okresie pandemii, energicznie poszukiwała kupca mojej nieruchomości, w wyniku czego poszukiwania zakończyły sie sukcesem. Pomogła szybko i sprawnie sfinalizować transakcję. W kontaktach z klientem jest pogodna i życzliwa. Gdybym w przyszłości miała potrzebę ponownego skorzystania z usług agenta nieruchomości, chętnie ponownie zwrócę się do Pani Beaty Kiełbasy.

Anna   

Rynek nieruchomości jest niełatwą i wymagającą wszechstronnych kompetencji branżą, szczególnie w Radomiu, mieście dynamicznym i z dużym potencjałem.
 Dlatego chciałabym wyróżnić starania Pani Beaty, osoby niezwykle kompetentnej, rzetelnej i co najważniejsze skutecznej w działaniu.

Pani Beata jest profesjonalną agentką nieruchomości, która doskonale zna zasady funkcjonowania tej branży, potrafi doradzać klientom, jej sugestie są zawsze fachowe, oparte na bogatym doświadczeniu, wiedzy oraz niezbędnej w tym zawodzie intuicji i umiejętności przewidywania różnych wariantów zmieniającego się rynku. Reaguje na wszelkie aktualne informacje dotyczące rynku finansowego, budowlanego, orientuje się w trendach, zapotrzebowaniach, wymaganiach klientów. Jej predyspozycje: umiejętność nawiązania kontaktu, wysoka kultura osobista, pogoda ducha, potrafią zjednać klienta i zjednać zaufanie, które jest podstawą relacji nie tylko w branży nieruchomości. 
Spośród wielu agentów, z którymi miałam kontakt, jedynie Pani Beata wykazała szczere zainteresowanie kompleksową obsługą związaną ze sprzedażą nieruchomości, opieką logistyczną i czuwaniem nad skomplikowaną dokumentacją.

Pani Beato dziękuję bardzo za nieocenioną pomoc, skuteczną realizację sprzedaży mojej nieruchomości i kupna nowej oraz satysfakcję z wzajemnej współpracy.

Elżbieta Kalenik    Kredyt Hipoteczny   

Bardzo jestem zadowolona z pracy jaka wykonuje Pani Beata.To odpowiednia osoba na tym miejscu.Jest osoba kompetentna zna się doskonale na tym co robi. Jest przemiła i sympatyczna
osoba dzięki czemu każde spotkanie było przeprowadzone w przyjaznej atmosferze. Nigdy się nie spóźniła na umówione spotkanie. Polecam każdemu kontakt z Panią Beata ponieważ potrafi doradzić i znaleźć rozwiązanie problemu.Jej prace jako doradca nieruchomości oceniam na najwyższa ocenę ponieważ w pełni na to zasługuje

Milena   

Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Panią Beatę. Konkretną, pomocna, zawsze służy pomocą.

Beata   

Pani Beata pomogła mi w kupnie domu. Usługę przeprowadziła od początku do końca. Jest bardzo miła i przyjemnie się z nią współpracuje.

Agnieszka   

Wspaniała osoba perfekcyjnie wykonującą swoją pracę, oddana całym sercem, pełne poświęcenie danej sprawie oraz doskonale doświadczenie. Nie jestem w stanie opisać słowami jak wspaniała osoba jest Pani Beatka, pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna kochająca to co robi osoba. Z czystym sumieniem będę polecać dalej jak tylko się da. Lepszego Agenta nieruchomości w życiu nie spotkałam. Patrycja Warmijak.

Patrycja Warmijak   

Pani Beata wykazała się nadzwyczajnym wyczuciem potrzeb klienta. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką włożyła w poszukiwanie mieszkania adekwatnego do założonego mi celu. Jestem bardzo wdzięczna Pani Beacie za okazaną pomoc. Oby więcej takich ludzi było o tak ogromnym zaangażowaniu i wielkim sercu... Dziękuję

Kasia   

Po uregulowaniu formalności z wykupieniem mojego mieszkania postanowiłam je sprzedać. Ktoś polecił mi biuro nieruchomości ASPECT. Po kontakcie telefonicznym spotkałam się z panią Beatą Kiełbasą pracownikiem biura. Od pierwszego spojrzenia spodobała mi się widać że to osoba budząca zaufanie. Po krótkiej rozmowie ustaliłyśmy formalności, wypełniłam umowę pośrednictwa sprzedaży. Z pomocą Pani Beaty oprowadzałyśmy klientów po oferowanym przeze mnie na sprzedaż mieszkaniu. Z Panią Beatką kontaktowałam się nawet po godzinach jej pracy. Podczas odwiedzin klientów była profesjonalna miła taktowna. Posiada rozeznanie z zakresu niezbędnych dokumentów. Wszystkie sprawy dopina na ostatni guzik. Sprzedaż odbyła się sprawnie i w miłej atmosferze. Jako klientka tej firmy chciałabym polecić Panią Beate Kiełbase. Z poważaniem Elżbieta Mazurkiewicz.

Mazurkiewicz Elżbieta   

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Beatą. Jest to profesjonalistka, pamiętająca o każdym szczególe i szczerze doradza, to co dla klienta jest najlepsze. Zawsze dyspozycyjna i sympatyczna. Dzięki Pani Beacie kupiliśmy swoje wymarzone mieszkanie i przeszliśmy cały proces bardzo sprawnie. Jesteśmy wdzięczni za ogromną pomoc i szczerze polecamy!
Kasia i Piotr G.

Kasia i Piotr G.   

Polecam z czystym sumieniem Panią Beatę. Wzorowo wykonuje swoją pracę a przede wszyskim do ludzi podchodzi z sercem i zaangażowaniem. Pani Beata udziela informacji szczegółowo i ze zrozumieniem dla klienta, odpowiada na telefony a gdy nie może zawsze oddzwania. Jest bardzo sympatyczną kobietą i widać że lubi swoją pracę. Będę polecać każdemu biuro bo jestem pod wrażeniem tak dobrego podejścia do klientów.

Magdalena   

Dzięki Pani Beacie znaleźliśmy swoje M. w Radomiu. Szukaliśmy już długo czegoś co pasowało by cenowo i spełniało nasze oczekiwania co do lokalizacji, metrażu i wystroju. Szukaliśmy na portalach, czasem pojechaliśmy coś obejrzeć…dopiero gdy Pani Beata porozmawiała z nami czego tak na prawdę szukamy, wypytała nas dobrze co jest najważniejsze w wyborze mieszkania, z czego możemy zrezygnować a z czego na pewno nie zrezygnujemy zaczęło się ,,prawdziwe’’ poszukiwanie. Wysłaliśmy do Pani Beaty kilka propozycji, sprawdziła czy faktycznie się nadają w dokumentach prawnych. Pojechaliśmy na miejsce i Pani Beata wypytała w mieszkaniach właścicieli o rzeczy o które sami raczej byśmy nie spytali. Widać było, że zna się na tym co robi. Pomogła nam w negocjacjach cenowych i sprawdziła czy prawnie jest wszystko ok. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej pomocy i polecamy Panią Beate J

Kasia i Sebastian Kowalczyk   

Polecamy z całego serca panią Beatę, to osoba kompetentna, profesjonalna i zawsze w stałym kontakcie. Ciepła, miła i uśmiechnięta dobrze doradzi i pomoże. Dzięki owocnej współpracy sprzedaliśmy z panią Beata dwa mieszkania i mamy swoje nowe gniazdko . Dziękujemy i szczerze polecamy!!!

Emilia i Adam   

Profesjonalna, miła obsługa. Polecam.

Grażyna   

Pełen profesjonalizm , indywidualne podejście do klienta. Znajomość rynku nieruchomości wraz z obowiązującymi przepisami prawa plus za empatię

Justyna   

Pani Beata była bardzo pomocna w poszukiwaniu domu oraz jego zakupie. Czułam się bezpiecznie dokonując transakcji przy pomocy Pani Beaty. Bardzo dziękuję.

Katarzyna   

Polecam, uczciwe podejście do klienta, pełen profesjonalizm i pomoc na każdym etapie. Oby więcej takich ludzi jak Pani Beata! Pozdrawiam 🙂

Klaudia Ludkowska   

Dziękuję Pani Beacie za zaangażowanie i profesjonalne podejście do klienta. Pani Beata wykonuje swoją pracę z sercem, jest empatyczna, ciepła miła. Rozumie potrzeby klienta. Życzę Pani Beacie pozytywnych efektów pracy, satysfakcji i wielu sukcesów.

Urszula Groszek   

Bardzo polecam współpracę z panią Beata. Zawsze służy pomocą i rada. Wszystkie formalności zwiazane z kupnem mieszkania były do końca wypełnione i dopilnowane

Marlena   

Dziękujemy pani Beata kiełbasie za pomoc w sprzedaży mieszkania . Bardzo pomocna i profesjonalna i miła i wkarzdej dziedzinie pomocna super sprzedawca dziękujemy polecam wszystkim

Piotr Chrobotowicz   

Polecam współpracę z Panią Beatą, ktora jest na najwyższym poziomie. Zaangażowana w 100% w swoją pracę. Zawsze miła, uśmiechnięta i dyspozycyjna, kiedy tylko tego potrzebowałam. Z czystym sumieniem każdemu polecam usługi Pani Beaty, a na pewno bedzie bardzo zadowolony. Jeszcze raz dziękuję za współpracę.
Emilia

Emilia   

Polecam współpracę z tą agencją oraz panią Beatą miła profesjonalna godna polecenia

Aneta Koza   

Miło, kompetentnie.
Polecam

Dariusz M.    hipoteczny   

Bardzo polecam współpracę z Panią Beatą. Obecna cały czas-począwszy od prezentacji mieszkania aż do finalizacji sprzedaży i podczas załatwiania spraw papierkowych. Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Kamil Głowacki    Hipoteczny   

Właściwa osoba, na właściwym miejscu. Swietne przygotowanie do spotkania z potencjalnym klientem, pełne zaangażowanie. Z Panią Beatą można porozumieć się nawet bez słów, bardzo sympatyczna, miła osoba. Z czystym sumieniem polecam współpracę z tą osobą.

Martyna Mazur   

Pani Beata Kiełbasajest bardzo miłą i kompetentną osobą.Dzieki jej poradą mogłem bardzo szybko i zdecydowanie podjąć decyzję o kupnie upragnionego mieszkania .Wszystkie formalności prawne miałem załatwione szybko i sprawnie.Usługi pani Beaty polecam każdemu na przyszłość.Wielkie dziękuje.

JACEK OWCZAREK   

Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Panią Beatę. Konkretną, pomocna, zawsze służy pomocą.

Beata   

Super babka, bardzo sprawnie i szybko przeprowadziła mnie przez wszystkie formalności i w dużej mierze to dzięki niej zdobyłem swoje własne mieszkanko

Grzegorz    Hipoteczny   

Bardzo serdecznie polecamy przedstawicielkę firmy NKU, Panią Beatę Kiełbasę- agentkę nieruchomości, która pomogła nam w wyborze naszego wymarzonego mieszkania. Bardzo miła, pozytywna osoba, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Rzetelnie przedstawiła nam ofertę mieszkania i pomogła przy załatwianiu formalności. Jesteśmy Jej bardzo wdzięczni za okazane zaangażowanie i wszelką pomoc.

M. P. Jaworscy   

Młoda, profesjonalna i energiczna kobieta. Bardzo kontaktowa i sympatyczna. Fachowe podejście do klienta. Gorąco polecam. Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo sprawnie.

Marianna Drużdżel   

Serdecznie dziękuję za bezcenną pomóc przy poszukiwaniu mieszkania w Radomiu... Pani Beata bardzo serdecznie i profesjonalnie potraktowała moje potrzeby i idealnie wyszukiwarka ofert dla mnie... jestem jej wdzięczna za udzielona pomoc i poświęcony czas... polecam wszystkim jej osobę...

Magdalena   

Przy poszukiwaniu mieszkania przez przypadek zetknęłam się z panią Beatą. Poważnie podchodzi do klienta. Wszystkie dokumenty prawne są dokładnie przez nią sprawdzane. Udziela szczegółowo informacji, co należy załatwić przy kupnie mieszkania. Jest sympatyczną osobą. Polecam

Małgorzata   

Z pomocą Pani Beaty sprzedaliśmy swój dom i zamieszkaliśmy w Warszawie. Długo wystawialiśmy go na portalach internetowych. Ludzie dzwonili, raz się umawiali i nie przyjeżdżali, raz jak przyjeżdżali to się później nie odzywali i nie wiadomo było co im się nie spodobało, albo przyjeżdżali i proponowali jakąś cenę z powietrza. Odkąd nawiązaliśmy współpracę z Panią Beatą, spotkania z klientami były już inne. Przyjeżdżała z ludźmi, którzy byli faktycznie zainteresowani i choć dopiero za trzecim razem udało się dojść z nowymi właścicielami do porozumienia to jednak ,,jakość’’ przyprowadzanych chętnych była inna i nie próbowali już nam zaproponować jakiś niskich pieniędzy, nie spóźniali się i jak się już umówili z Panią Beatą to faktycznie docierali J Dlatego chcemy polecić współpracę z Panią Beatą i życzyć jej dalszych sukcesów.

Paweł i Magda S.   

Pani Beata to osoba, która pomogła nam w znalezieniu pierwszego mieszkania. Nie spodziewaliśmy się, że tyle rzeczy trzeba posprawdzać przy zakupie mieszkania. Przy spółdzielczym prawie do lokalu okazało się, że jest dwóch współwłaścicieli i pewnie byśmy się tego dowiedzieli dopiero u notariusza ale dzięki czujności Pani Beaty wiedzieliśmy zawczasu i domniemany jedyny właściciel musiał na kolejne spotkanie przyprowadzić swojego pełnoletniego syna. Nie chce nawet myśleć o tym co by było jak byśmy już byli po umowie z bankiem i wtedy kazało by się, że musimy ponownie negocjować koszt zakupu mieszkania. Punk za czujność dla Pani Beaty.

Orczykowscy M. i S.   

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane