+48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Justyna Bochyńska

Specjalista ds. Nieruchomości / Specjalista Kredytowy

Prześlij rekomendację

Oferta nieruchomości

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie.

Umów się na bezpłatne spotkanie.

Zadzwoń do mnie na numer:

+48 532 325 613

lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Mazowieckie: 

Tarczyn, Piaseczno, Nadarzyn, Pruszków, Grójec, Mszczonów, Żyrardów, Góra Kalwaria

W branży finansowej pracuję od 2006 roku. Zajmuję się głównie kredytami hipotecznymi, gotówkowymi oraz kredytami firmowymi a także wszelkiego rodzaju ubezpieczeniami.

Każdy z moich klientów jest obsługiwany kompleksowo a to oznacza, że oprócz uzyskania wiedzy merytorycznej może on również liczyć na pomoc w zakresie zebrania niezbędnych dokumentów oraz wypełnienia wniosków kredytowych. Ponadto reprezentuję swoich klientów przed bankami czuwając nad sprawną obsługą całego procesu kredytowego a także negocjując w ich imieniu najlepsze warunki finansowe.

Specjalizacja:

Kredyty: 

 1. Kredyt na zakup nieruchomości na rynku wtórnym lub pierwotnym
 2. Kredyt na zakup działki budowlanej
 3. Kredyt na budowę domu
 4. Kredyt konsolidacyjny
 5. Pożyczka hipoteczna
 1. Kredyt obrotowy dla firmy
 2. Kredyt inwestycyjny
 3. Faktoring
 4. Leasing

Ubezpieczenia:

 1. Ubezpieczenie mieszkania, domu
 2. Ubezpieczenie domu w budowie
 3. Ubezpieczenie na życie
 4. Ubezpieczenie majątku firmy
 5. Ubezpieczenie OC przedsiębiorcy
 6. Ubezpieczenie dla rolnika
 7. Ubezpieczenie turystyczne

Zapraszam do kontaktu.

Biuro:

,,NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

ul. Grójecka 5, 05-555 Tarczyn

telefon: +48 532 325 613

e-mail: justyna.bochynska@nku.com.pl

 

 

Dzięki Pani Justynie udało nam się (wraz żoną) uzyskać kredyt hipoteczny. Pani Justyna bardzo nam pomogła i poprowadziła kompleksowo przez cały proces aż do podpisania umowy w banku. Zawsze chętnie służyła i wciąż służy swoją pomocą. Co prawda od uzyskania kredytu hipotecznego minęło już kilka miesięcy, to wciąż mamy kontakt i korzystamy z innych jej usług, jak chociażby ubezpieczenia. Reasumując, Pani Justyna jest wzorem doradcy finansowego - dyspozycyjność, profesjonalizm, życzliwość i uczynność to cechy, które bez wahania można Pani przypisać. Serdecznie polecam korzystanie z usług Pani Justyny Bochyńskiej.

Remigiusz Antonik    hipoteczny   

Z czystym sumieniem polecamy panią Justyną Bochyńską. Przez cały okres ubiegania się o kredyt hipoteczny wykazywała się ogromną wiedzą i nieskończoną ilością cierpliwości. Bez niej załatwienie tego kredytu byłoby zdecydowanie trudniejsze.

Ania i Michał Pająk    Kredyt hipoteczny   

Pani Justyna Bochyńska jest profesjonalistką, którą już na wstępie bardzo polecam! Brałem mój pierwszy kredyt, więc Pani Justyna zaczęła od podstaw, wytłumaczyła mi w prosty i zrozumiały sposób z czego składa się kredyt i na co powinienem zwrócić szczególną uwagę przy analizowaniu ofert bankowych. Mogłem dzięki temu świadomie podjąć decyzję o wyborze tej najlepszej dla mnie. Komunikacja z Panią Justyną jest taka jak oczekiwałem tzn. odbiera telefony, oddzwania, szybko odpisuje na maile, była w pełni zaangażowana w moją sprawę. Świetna organizacja pracy, punktualność, właściwa komunikacja. Bardzo miła atmosfera rozmowy. Pani Justyna jest osobą serdeczną, pracowitą i uśmiechniętą. Mimo nawału pracy zawsze znalazła dla mnie czas. Będę nadal korzystał z usług Pani Justyny i polecać innym!

Łukasz Mielcar    Kredyt obrotowy na firmę   

Z usług Pani Justyny jestem z mężem bardzo zadowolona. Po rozmowie telefonicznej przyjechała do nas do domu dużej odległości i pokazała oferty z kilku banków które nas interesowały. Załatwiła za nas wszystkie formalności w banku. Ja tylko podjechałam z mężem podpisać umowę kredytową 🙂 Polecam serdecznie.

Basia i Patryk   

Gdyby nie Pani Justyna, to do teraz nie bylibyśmy w stanie załatwić kredytu, ze względu na naszą skomplikowaną sytuację. Pani Justyna wytłumaczyła na wszystko, znalazła rozwiązanie i z pozytywnym skutkiem przeprowadziła całą transakcję. Kwestie formalności i dokumentów również mięliśmy z głowy, bo Pani Justyna mimo nawału swojej pracy przyjeżdżała po nie do nas do domu. Bardzo była nam to na rękę z trójką dzieci na prawdę trudno było nam się wyrwać do niej do biura i za to jeszcze raz wielkie dzięki!!! Jest to kompetentna osoba, która zna się na swojej pracy. Z czystym sumieniem będziemy ją polecać wszystkim, którzy będą potrzebować dobrego doradcy. Dziękujemy, Pani Pani Justyno!

Grzegorz i Martyna Janduła    Pożyczka hipoteczna na spłatę kredytów   

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane