+48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Krzysztof Król

Prześlij rekomendację

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie.

Umów się na bezpłatne spotkanie.

Zadzwoń do mnie na numer:

+48 664 065 909

lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Mazowieckie: 

Radom, Grójec, Warka, Kozienice, Zwoleń, Opoczno, Pionki, Lipsko, Białobrzegi, Skarżysko-Kamienna 

W finansach pracuję od 2008 roku. W swojej karierze zawodowej przeprowadziłem ponad 300 spraw, które zakończyły się pomyślnie. Każdy z moich klientów jest obsługiwany kompleksowo, a to oznacza, że oprócz uzyskania wiedzy merytorycznej, ściśle związanej z samym kosztem i oprocentowaniem kredytu, może on również liczyć na pomoc w zebraniu niezbędnych dokumentów oraz wypełnieniu wniosków kredytowych. Ponadto reprezentuję swoich klientów przed bankami czuwając nad sprawną obsługą procesu kredytowego, a także negocjując w ich imieniu najlepsze warunki finansowe. Zajmuję się głównie kredytami hipotecznymi i gotówkowymi a także ubezpieczeniami na życie. Pomogę również w zakresie leasingu dla firm. Moja pomoc jest dla klienta bezpłatna.

Moja praca polega przede wszystkim na:

  1. pomocy w wyborze optymalnych dla klienta ofert kredytowych
  2. pomocy w skompletowaniu dokumentów i wypełnieniu wniosków kredytowych
  3. złożeniu dokumentów w bankach w imieniu klienta
  4. czuwaniu nad procesem podejmowania przez banki decyzji kredytowych
  5. zapoznaniu klienta z zapisami decyzji kredytowych
  6. pomocy w zapoznaniu się z warunkami umowy kredytowej
  7. czuwaniu nad procesem podpisania umowy i spełnianiu warunków do wypłaty kredytu

Zapraszam do kontaktu.

Biuro:

,,NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

ul. Żeromskiego 30, 26-600 Radom

telefon: (+48) 664-065-909

e-mail: krzysztof.krol@nku.radom.pl

 

Polecam z czystym sumieniem. Pan Krzysztof pomógł nam uzyskać kredyt na budowę wymarzonego domu. Zajął się papierami a nas zaprosił na podpisanie umowy do banku 🙂

katarzyna    Hipoteczny   

Słowa uznania dla pana Krzysztofa. Jest on bardzo miłą i rzetelną osobą. Wszystkie sprawy z bankiem zostały przez niego załatwione bardzo szybko i sprawnie. Cała papierologia nie jest na barkach kredytobiorcy tylko doradcy. Pomógł dobrać nam kredyt spełniający nasze oczekiwania. Bardzo dziękujemy za pomoc. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Krzysztofa w sprawie doboru kredytu, napewno nikt nie pożałuje . Pozdrawiam

Kamila    Hipoteczny   

Wszystko sprawnie, profesjonalnie i konkretnie. Profesjonalista i specjalista w swoim fachu a poza tym przemiły człowiek. POLECAM.

Aleksandra Tkaczyk    Gotówkowy   

Profesjonalizm i duża wiedza w jednym.

Z pomocy pana Krzysztofa Króla skorzystaliśmy jakiś czas temu w związku z poszukiwaniem kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Jego pomoc okazała się nieoceniona. Jak się okazało, kredyt hipoteczny to nie jest łatwa proceduralnie sprawa, gdzie każdy bank ma swoje wewnętrzne wymagania, a nasza sytuacja nie była do końca klarowna (np. zwolnienie lekarskie, zmiana zatrudnienia pół roku wcześniej). Pan Krzysztof Król podszedł do naszego przypadku bardzo profesjonalnie i pomógł uzyskać trzy pozytywne decyzje kredytowe w bardzo krótkim czasie.

Jego wiedza dotycząca procedur kredytowych, w różnych bankach, jest na bardzo wysokim poziomie. Pan Krzysztof Król sam wstępnie ocenił naszą zdolność kredytową, wskazał potrzebne dokumenty (do każdego z banków) oraz pomógł wypełnić dokumenty. Dodatkowo pan Krzysztof Król ma szerokie kontakty w bankach, więc jest w stanie przyspieszyć niektóre decyzje, a także szybko potrafi wyjaśniać powstałe wątpliwości.

Oprócz tego, Pan Krzysztof Król jest bardzo pomocny w sprawach "około-kredytowych". Szybko potrafi doradzić w sprawach kredytów gotówkowych, a także potrafi pomóc w uzyskaniu wiedzy na temat wycen innych nieruchomości (np. działka budowlana). Nasza współpraca z panem Krzysztofem Królem nie zakończyła się po uzyskaniu kredytu. W przypadku jakichkolwiek pytań, wycen, ogólnych spraw związanych nie tylko z uzyskaniem kredytu, ale także w szeroko rozumianych sprawach doradczych na rynku finansowym pan Krzysztof Król zawsze służy pomocą.

Piotr    Hipoteczny   

Pan Krzysztof jest kompetentnym, sumiennym i godnym zaufania doradcą, który nawet w obliczu problemów potrafi przeprowadzić klienta przez skomplikowany proces uzyskania kredytu hipotecznego. Polecam każdemu potencjalnemu kredytobiorcy.

Przemysław    Hipoteczny   

PEŁEN PROFESJONALIZM. Mając wszystkie umowy o dzieło albo zlecenie, dzięki Panu Krzysztofowi i tak dostałem kredyt hipeteczny, choć sytuacja moja nie była za ciekawa, TEN PAN POTRAFI zrobić coś z NICZEGO. NIGDY SIĘ NIE SPOTKAŁEM Z TAKIM ZAANGAŻOWANIEM, SPOKOJEM I PODEJŚCIEM DO KLIENTA. JESTEM PEŁEN PODZIWU. Pan Krzysztof poprowadził sprawę od zera, aż do doręczenia kluczy, choć nie było łatwo. DZIĘKUJĘ

Paweł Kęska    hipoteczny   

Mogłem liczyć na profesjonalna pomoc począwszy od przygotowania się do kredytu aż do podpisania umowy. Pan Krzysztof Król okazał się nieoceniona pomocą i źródłem informacji, które przekazywał jasno i precyzyjnie. Przebrnąłem dzięki niemu przez całą drogę kredytowa bez niespodzianek. Polecam.

Jakub Żywica    Hipoteczny   

Zainteresowany kredytem hipotecznym, postanowiłem zaczerpnąć informacji od specjalisty. Tak trafiłem na stronę internetową biura "NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia". Tam spotkałem się z doradcą finansowym - Panem Krzysztofem Królem. Pan Krzysztof pomógł mi w uzyskaniu kredytu na dogodnych dla mnie warunkach, zajął się wszelkimi formalnościami, informując mnie na bieżąco o przebiegu sprawy. Dzięki kompetencjom i zaangażowaniu Pana Krzysztofa Króla, udało się uzyskać kredyt w krótkim czasie, co było dla mnie istotne. Serdecznie polecam.

Waldemar Mikusek    hipoteczny   

Polecam wszystkim współpracę z Panem Krzysztofem Król. Jest profesjonalnym doradcą z ogromną wiedzą, rzetelnym a zarazem wyrozumiałym i cierpliwym. Pomagał nam uzyskać kredyt Hipoteczny Z pewnością mogę polecić współpracę z Panem Krzysztofem.

Angelika    Hioteczny   

Szukaliśmy wraz z mężem przez kilka miesięcy kredytu w bankach na dokończenie budowy domu. Wszędzie był jakiś problem, to z akceptacją dochodów, to z działką…Pana Krzysztofa polecił nam znajomy i miał rację. W jednym miejscu Pan Krzysztof pokazał nam oferty kilku banków banków i wyjaśnił czemu w poprzednich bankach był problem. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Obecnie spłacamy kredyt. Polecamy: bez żadnych prowizji i ukrytych opłat.

#    Kredyt na budowę domu   

Z pewnością możemy polecić Pana Krzysztofa wszystkim tym, którzy szukają kredytu hipotecznego. Szybko i profesjonalnie.

Kuba    Kredyt hipoteczny   

Gorąco polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Jego wiedza i zaangażowanie podczas całego procesu prowadzącego do podpisania umowy z bankiem przyczyniła się do uzyskania najdogodniejszych warunków kredytowych. Posiada szerokie kontakty w branży bankowej oraz ubezpieczeniowej dzięki czemu jest w stanie w razie potrzeby przyśpieszyć pewne procedury. Większość spraw związanych z uruchomieniem kredytu załatwił za mnie. Dziękuję i pozdrawiam.

Paweł    hipoteczny   

Pan Krzysztof Król to wspaniały fachowiec. Załatwił wszystkie formalności za mnie, o nic nie musiałam się już martwić. Dopasował najlepsze rozwiązania. Szczerze polecam!

Aleksandra Tkaczyk   

Szybko, sprawnie, konkretnie. Jedna wizyta umówiona, następnego dnia procedura zakończona. POLECAM. Bardzo konkretna osoba.

Paweł Tkaczyk    Gotówkowy   

Bardzo polecam Pana Krzysztofa Króla .
Bardzo mi pomógł w uzyskaniu kredytu hipotecznego ,praktycznie wszystko zrobił za mnie.
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa każdemu:)

Michał Rumelczyk    Kredyt hipoteczny   

Sprawnie i z zaangażowaniem Pan K. K zajął się nami i dziś dzięki niemu cieszymy się własnym M. Dziękujemy p. Krzysiu 😉

Piotr. B    Hipoteczny   

DZIĘKI PANU KRZYSZTOFOWI UDAŁO MI SIĘ OBNIŻYĆ RATE I DOBRAĆ DODATKOWĄ GOTÓWKĘ. A DO TEGO WSZYSTKO SPRAWNIE I W MIŁEJ ATMOSFERZE. POLECAM.

MONIKA    KREDYT GOTÓWKOWY   

Polecam doradcę Krzysztofa Króla. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Pan Krzysztof od początku do końca dysponował czasem jak i swoim zaangażowaniem. Polecam!!

Magdalena    Hipoteczny   

Mimo moich małych zarobków,udało mi się zaciągnąć kredyt w wysokości 17 tyś zł na meble i wyposażenie domu!gorąco polecam p. KRZYSZTOFA

Karol    Gotówkowy   

Pan Krzysztof jest pomocny na każdym etapie sprawy, od zbierania wszystkich potrzebnych dokumentów do uzyskania kredytu. Trafiliśmy w dobre ręce i polecamy dalej!!!

Iza i Rafał    Kredyt konsolidacyjny   

Jesteśmy bardzo wdzięczni za poradę i wszelką pomoc. Nasza współpraca z Panem Krzysztofem była na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Gorąco polecamy.

Marta & Przemek    Kredyt Hipoteczny   

Poniżej seria porad i artykułów specjalisty:

Wniosek o kredyt – jak się przygotować?

Wniosek o kredyt – jak się przygotować?

Dochód, zadłużenie, wkład własny oraz dobry raport z historii kredytowej są głównymi elementami na jakich opierają się banki, by ocenić czy kwalifikujesz się do uzyskania kredytu. Bazując na informacjach zawartych w tych dokumentach, określą jaką kwotę mogą Ci...

czytaj dalej
NADPŁATA KREDYTU

NADPŁATA KREDYTU

Nadpłata kredytu hipotecznego ma pewne zalety w postaci obniżenia kapitału kredytu, który jest do spłaty, a co za tym idzie obniżenie wysokość rat kredytu. Niższe saldo zadłużenia oznacza mniej odsetek spłacanych w każdej racie. Trzeba zwrócić uwagę na to, że banki...

czytaj dalej
CO TO TAKIEGO SCORING?

CO TO TAKIEGO SCORING?

Scoring to system oceny danego klienta przez bank. Większość banków podpiera się nim podczas procesu decyzyjnego. Każdy bank tworzy indywidualny system scoringowy według własnych zasad oraz na swój użytek. Bank tworząc taki system opiera się na swoich wcześniejszych...

czytaj dalej
Kredyt dla Kierowcy Międzynarodowego

Kredyt dla Kierowcy Międzynarodowego

Ostatnio dosyć często procesuję kredyt dla klientów pracujących jako kierowcy międzynarodowi. Przeważnie trafiają do mnie po kilku wizytach w bankach, gdzie dostali informację, że nie posiadają zdolności na potrzebną kwotę, pomimo tego, iż zarobki które osiągają wcale...

czytaj dalej
Jak przygotować się do zakupu mieszkania na kredyt?

Jak przygotować się do zakupu mieszkania na kredyt?

W zeszłym tygodniu zgłosiło się do mnie młode małżeństwo, które chciało kupić mieszkanie za 280 tys zł i sfinansować je kredytem. Niestety Klienci nie potrafili podać mi szczegółów odnośnie swojego zatrudnia i osiąganych dochodów. Nie wiedzieli np. czy umowa o pracę...

czytaj dalej
Od czego zależy zdolność kredytowa?

Od czego zależy zdolność kredytowa?

Zdolność kredytowa zależy od bardzo wielu parametrów m.in. dochody, raty innych kredytów, karty kredytowe, ilość osób w rodzinie. Zabezpieczenie kredytu a zdolność kredytowa są często są mylone, a są to dwie różne sprawy. Zdarza się, że osoby biorące kredyt sądzą, że...

czytaj dalej
Zakup domu w budowie na kredyt

Zakup domu w budowie na kredyt

Wśród prowadzonych przeze mnie ostatnio spraw kredytowych coraz bardziej popularny stał się zakup domu w trakcie budowy. Oferty sprzedaży domu w budowie pojawiają się od firm zajmujących się budową do stanu surowego lub deweloperskiego, ale również pojawiają się...

czytaj dalej

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane