+48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Krzysztof Król

Prześlij rekomendację

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie.

Umów się na bezpłatne spotkanie.

Zadzwoń do mnie na numer:

+48 664 065 909

lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

7 + 10 =

Mazowieckie: 

Radom, Grójec, Warka, Kozienice, Zwoleń, Opoczno, Pionki, Lipsko, Białobrzegi, Skarżysko-Kamienna 

W finansach pracuję od 2008 roku. W swojej karierze zawodowej przeprowadziłem ponad 300 spraw, które zakończyły się pomyślnie. Każdy z moich klientów jest obsługiwany kompleksowo, a to oznacza, że oprócz uzyskania wiedzy merytorycznej, ściśle związanej z samym kosztem i oprocentowaniem kredytu, może on również liczyć na pomoc w zebraniu niezbędnych dokumentów oraz wypełnieniu wniosków kredytowych. Ponadto reprezentuję swoich klientów przed bankami czuwając nad sprawną obsługą procesu kredytowego, a także negocjując w ich imieniu najlepsze warunki finansowe. Zajmuję się głównie kredytami hipotecznymi i gotówkowymi a także ubezpieczeniami na życie. Pomogę również w zakresie leasingu dla firm. Moja pomoc jest dla klienta bezpłatna.

Moja praca polega przede wszystkim na:

  1. pomocy w wyborze optymalnych dla klienta ofert kredytowych
  2. pomocy w skompletowaniu dokumentów i wypełnieniu wniosków kredytowych
  3. złożeniu dokumentów w bankach w imieniu klienta
  4. czuwaniu nad procesem podejmowania przez banki decyzji kredytowych
  5. zapoznaniu klienta z zapisami decyzji kredytowych
  6. pomocy w zapoznaniu się z warunkami umowy kredytowej
  7. czuwaniu nad procesem podpisania umowy i spełnianiu warunków do wypłaty kredytu

Zapraszam do kontaktu.

Biuro:

,,NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

ul. Żeromskiego 30, 26-600 Radom

telefon: (+48) 664-065-909

e-mail: krzysztof.krol@nku.radom.pl

 

DZIĘKI PANU KRZYSZTOFOWI UDAŁO MI SIĘ OBNIŻYĆ RATE I DOBRAĆ DODATKOWĄ GOTÓWKĘ. A DO TEGO WSZYSTKO SPRAWNIE I W MIŁEJ ATMOSFERZE. POLECAM.

MONIKA    KREDYT GOTÓWKOWY    KRZYSZTOF KRÓL   

Polecam doradcę Krzysztofa Króla. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Pan Krzysztof od początku do końca dysponował czasem jak i swoim zaangażowaniem. Polecam!!

Magdalena    Hipoteczny    Krzysztof Król   

Mimo moich małych zarobków,udało mi się zaciągnąć kredyt w wysokości 17 tyś zł na meble i wyposażenie domu!gorąco polecam p. KRZYSZTOFA

Karol    Gotówkowy    Krzysztof Król   

Pan Krzysztof jest pomocny na każdym etapie sprawy, od zbierania wszystkich potrzebnych dokumentów do uzyskania kredytu. Trafiliśmy w dobre ręce i polecamy dalej!!!

Iza i Rafał    Kredyt konsolidacyjny    Krzysztof Król   

Jesteśmy bardzo wdzięczni za poradę i wszelką pomoc. Nasza współpraca z Panem Krzysztofem była na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Gorąco polecamy.

Marta & Przemek    Kredyt Hipoteczny    Krzysztof Król   

Mogłem liczyć na profesjonalna pomoc począwszy od przygotowania się do kredytu aż do podpisania umowy. Pan Krzysztof Król okazał się nieoceniona pomocą i źródłem informacji, które przekazywał jasno i precyzyjnie. Przebrnąłem dzięki niemu przez całą drogę kredytowa bez niespodzianek. Polecam.

Jakub Żywica    Hipoteczny    Krzysztof Król   

Zainteresowany kredytem hipotecznym, postanowiłem zaczerpnąć informacji od specjalisty. Tak trafiłem na stronę internetową biura "NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia". Tam spotkałem się z doradcą finansowym - Panem Krzysztofem Królem. Pan Krzysztof pomógł mi w uzyskaniu kredytu na dogodnych dla mnie warunkach, zajął się wszelkimi formalnościami, informując mnie na bieżąco o przebiegu sprawy. Dzięki kompetencjom i zaangażowaniu Pana Krzysztofa Króla, udało się uzyskać kredyt w krótkim czasie, co było dla mnie istotne. Serdecznie polecam.

Waldemar Mikusek    hipoteczny    Pan Krzysztof Król   

Polecam wszystkim współpracę z Panem Krzysztofem Król. Jest profesjonalnym doradcą z ogromną wiedzą, rzetelnym a zarazem wyrozumiałym i cierpliwym. Pomagał nam uzyskać kredyt Hipoteczny Z pewnością mogę polecić współpracę z Panem Krzysztofem.

Angelika    Hioteczny    Krzysztof Król   

Szukaliśmy wraz z mężem przez kilka miesięcy kredytu w bankach na dokończenie budowy domu. Wszędzie był jakiś problem, to z akceptacją dochodów, to z działką…Pana Krzysztofa polecił nam znajomy i miał rację. W jednym miejscu Pan Krzysztof pokazał nam oferty kilku banków banków i wyjaśnił czemu w poprzednich bankach był problem. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Obecnie spłacamy kredyt. Polecamy: bez żadnych prowizji i ukrytych opłat.

#    Kredyt na budowę domu    Krzysztof Król   

Z pewnością możemy polecić Pana Krzysztofa wszystkim tym, którzy szukają kredytu hipotecznego. Szybko i profesjonalnie.

Kuba    Kredyt hipoteczny    Krzysztof Król   

Poniżej seria porad i artykułów specjalisty

Kredyt hipoteczny- okres spłaty oraz raty równe i malejące

Kredyt hipoteczny wydaje się wiązać z dużymi kosztami odsetek, które w przeciągu całego okresu spłaty które trzeba zapłacić. Można je jednak regulować stosując się do poniższych reguł:

  1. Okres spłaty kredytu.

Podstawowa zasada dotycząca odsetek głosi, że im dłuższy okres spłaty kredytu, tym więcej odsetek zapłacimy, bo dłużej korzystamy z kapitału pożyczonego od banku.

Dla przykładu rozpatrzymy kredyt na 200 tyś o oprocentowaniu rocznym w wysokości 4% , ratach równych, na 30 lat. Miesięczna rata takiego kredytu wyniesie 954 zł., a suma odsetek oddanych bankowi za korzystanie z kapitału wyniesie ponad 143 tyś zł.

Jeśli kredyt w tej samej kwocie i koszcie oprocentowania zaciągniemy na 25 lat, miesięczna rata wyniesie 1055 zł., a odsetki płacone do baku spadną do około 116 tyś zł.

Wniosek jest prosty – krótszy okres kredytu – mniejsze koszty odsetkowe w całym okresie spłaty kredytu.

  1. Rodzaj rat.

Biorąc kredyt hipoteczny mamy możliwość wybrać rodzaj rat, według których spłacany będzie kredyt -  raty równe albo malejące. Decydując się na raty równe, na początku spłaty kredytu będziemy spłacać głównie odsetki, a kapitał będzie spłacany w mniejszym stopniu. Plusem takiego rozwiązania jest to, że wysokość raty jest stała przez cały okres spłaty kredytu co pozwala zaplanować w miarę dokładnie domowy budżet. Minusem zaś to, że po spłaconym kredycie okaże się że odsetek zapłaciliśmy więcej niż wybierając raty malejące.

W przypadku wyboru rat malejących przy każdej racie spłacamy tyle samo kapitału a odsetki w racie zmniejszają się w czasie. Plusem takiego rozwiązania jest to, że szybciej spłacamy kapitał, więc płacimy odsetki od coraz mniejszego kapitału. Minus polega jednak na tym, że na początku okresu spłaty raty są wyższe, niż w przypadku rat równych. Dla kredytu w tej samej kwocie, dla opisanego wyżej przykładu, czyli kredytu na 200 tyś na lat 30 pierwsza rata wyniosłaby 1222 zł. Raty malejące zrównują się z ratami równymi dopiero mniej więcej po połowie okresu spłaty i od tego czasu zaczną maleć. Żeby dostać kredyt z ratą malejącą wymagana jest wyższa zdolność kredytowa, bo liczona jest w oparciu o wyższą ratę początkową. Niższa zatem będzie całkowita suma odsetek jakie zapłacimy spłacając kredyt zgodnie z harmonogramem rat malejących w porównaniu do kredytu z ratami równymi. Suma odsetek w przedstawionym przykładzie wyniesie ok 120 tyś zł.

Cross – selling, czyli produkty dodatkowe przy kredycie

Banki w Polsce proponują swoim klientom ofertę cross – sellingu, co pozwala na zmianę kosztu odsetkowego kredytu, a także wyeliminowanie kosztu prowizji za udzielenie kredytu. W jej ramach proponuje się Klientowi skorzystanie z dodatkowych produktów takich jak np. konto osobiste z wpływami z umowy o pracę, kartę kredytową, dodatkowe ubezpieczenia czy plan oszczędnościowy. W zamian bank poprawi warunki kredytu hipotecznego - obniży prowizję albo obniży marżę kredytową. Oczywiście zawsze warto porównać oferty poszczególnych banków, aby wybrać najtańszą z oferowanych w danym czasie. W tym celu warto porozmawiać z doświadczonym doradcą kredytowym, żeby łatwiej było porównać ofertę jako całość i zdecydować co bardziej się opłaca w naszej sytuacji. A sytuacja każdego klienta jest inna. Jeden klient ma rodzinę i dzieci więc opcja skorzystania z ubezpieczenia na życie wydaje się rozwiązaniem logicznym, można skorzystać z niej przy zaciąganiu zobowiązania na wiele lat i zabezpieczyć swoją rodzinę przed wypadkami losu. Inny klient pracuje w branży w której często dochodzi do zwolnień i będzie zainteresowany ubezpieczeniem od utraty pracy. Sytuacja każdego klienta jest inna. Podczas spotkania kredytowego ze specjalistą ds. kredytów z całą pewnością warto niej porozmawiać by dowiedzieć się kiedy skorzystanie z oferty cross-selingu się opłaca, które składniki cross-selu banki uznają za obligatoryjne, a które są wolnym wyborem klienta bez znacznego pogorszenia oferty kredytowej danego banku.

Kredyt hipoteczny - prowizja bankowa

Prowizja bankowa to ważny element związany z kosztem początkowym kredytu przy jego zaciąganiu. Co prawda można ją dodać do kredytu, czyli skredytować, jednak będziemy wówczas płacić od niej odsetki przez cały okres w którym korzystamy z kapitału banku.

Prowizja jest liczona od wartości zaciąganego kredytu. Jest to koszt nawet kilku procent (w zależności od oferty banku). Wiele banków deklaruje wysokość prowizji za udzielenie kredytu od 0%, ale niektóre oferty mogą wiązać się z prowizją za udzielenie nawet w wysokości nawet  5% kwoty zaciąganego kredytu.

Oferty z 0 prowizją za udzielenie kredytu są najczęściej dostępne w ramach krótkotrwałych promocji w danym banku, czy też w przypadkach skorzystania z dodatkowych produktów banku takich jak ubezpieczenia.

Często zdarza się tak, że koszty dodatkowych produktów, okazują się wyższe niż sama prowizja przy nieodpowiednim dopasowaniu produktów do klienta. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze kredytu dobrze jest porównać oferty wielu banków i wybrać najkorzystniejszą dla siebie z pomocą specjalisty kredytowego.

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane

Polecam

Bartłomiej Guść

Bartłomiej Guść
Bartłomiej Guść

Kontakt

ul. Żeromskiego 30
26-600, Radom

T: +48 503 983 765

biuro@nku.com.pl

Znajdź nas

NKU

NKU

Firma godna zaufania

W 2018 roku nasza firma otrzymała certyfikat ,,Firma godna zaufania’’ wydawany na podstawie badania opinii klientów:

RODO

Napisz Do Nas

3 + 6 =

Share This