Znajdujemy, Finansujemy, Zabezpieczamy Twoje Mieszkanie +48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Krzysztof Król

Prześlij rekomendację

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie.

Umów się na bezpłatne spotkanie.

Zadzwoń do mnie na numer:

+48 664 065 909

lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

13 + 11 =

Mazowieckie: 

Radom, Grójec, Warka, Kozienice, Zwoleń, Opoczno, Pionki, Lipsko, Białobrzegi, Skarżysko-Kamienna 

W finansach pracuję od 2008 roku. W swojej karierze zawodowej przeprowadziłem ponad 300 spraw, które zakończyły się pomyślnie. Każdy z moich klientów jest obsługiwany kompleksowo, a to oznacza, że oprócz uzyskania wiedzy merytorycznej, ściśle związanej z samym kosztem i oprocentowaniem kredytu, może on również liczyć na pomoc w zebraniu niezbędnych dokumentów oraz wypełnieniu wniosków kredytowych. Ponadto reprezentuję swoich klientów przed bankami czuwając nad sprawną obsługą procesu kredytowego, a także negocjując w ich imieniu najlepsze warunki finansowe. Zajmuję się głównie kredytami hipotecznymi i gotówkowymi a także ubezpieczeniami na życie. Pomogę również w zakresie leasingu dla firm. Moja pomoc jest dla klienta bezpłatna.

Moja praca polega przede wszystkim na:

  1. pomocy w wyborze optymalnych dla klienta ofert kredytowych
  2. pomocy w skompletowaniu dokumentów i wypełnieniu wniosków kredytowych
  3. złożeniu dokumentów w bankach w imieniu klienta
  4. czuwaniu nad procesem podejmowania przez banki decyzji kredytowych
  5. zapoznaniu klienta z zapisami decyzji kredytowych
  6. pomocy w zapoznaniu się z warunkami umowy kredytowej
  7. czuwaniu nad procesem podpisania umowy i spełnianiu warunków do wypłaty kredytu

Zapraszam do kontaktu.

Biuro:

,,NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

ul. Żeromskiego 30, 26-600 Radom

telefon: (+48) 664-065-909

e-mail: krzysztof.krol@nku.radom.pl

 

PEŁEN PROFESJONALIZM. Mając wszystkie umowy o dzieło albo zlecenie, dzięki Panu Krzysztofowi i tak dostałem kredyt hipeteczny, choć sytuacja moja nie była za ciekawa, TEN PAN POTRAFI zrobić coś z NICZEGO. NIGDY SIĘ NIE SPOTKAŁEM Z TAKIM ZAANGAŻOWANIEM, SPOKOJEM I PODEJŚCIEM DO KLIENTA. JESTEM PEŁEN PODZIWU. Pan Krzysztof poprowadził sprawę od zera, aż do doręczenia kluczy, choć nie było łatwo. DZIĘKUJĘ

Paweł Kęska    hipoteczny    Krzysztof Król   

Mogłem liczyć na profesjonalna pomoc począwszy od przygotowania się do kredytu aż do podpisania umowy. Pan Krzysztof Król okazał się nieoceniona pomocą i źródłem informacji, które przekazywał jasno i precyzyjnie. Przebrnąłem dzięki niemu przez całą drogę kredytowa bez niespodzianek. Polecam.

Jakub Żywica    Hipoteczny    Krzysztof Król   

Zainteresowany kredytem hipotecznym, postanowiłem zaczerpnąć informacji od specjalisty. Tak trafiłem na stronę internetową biura "NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia". Tam spotkałem się z doradcą finansowym - Panem Krzysztofem Królem. Pan Krzysztof pomógł mi w uzyskaniu kredytu na dogodnych dla mnie warunkach, zajął się wszelkimi formalnościami, informując mnie na bieżąco o przebiegu sprawy. Dzięki kompetencjom i zaangażowaniu Pana Krzysztofa Króla, udało się uzyskać kredyt w krótkim czasie, co było dla mnie istotne. Serdecznie polecam.

Waldemar Mikusek    hipoteczny    Pan Krzysztof Król   

Polecam wszystkim współpracę z Panem Krzysztofem Król. Jest profesjonalnym doradcą z ogromną wiedzą, rzetelnym a zarazem wyrozumiałym i cierpliwym. Pomagał nam uzyskać kredyt Hipoteczny Z pewnością mogę polecić współpracę z Panem Krzysztofem.

Angelika    Hioteczny    Krzysztof Król   

Szukaliśmy wraz z mężem przez kilka miesięcy kredytu w bankach na dokończenie budowy domu. Wszędzie był jakiś problem, to z akceptacją dochodów, to z działką…Pana Krzysztofa polecił nam znajomy i miał rację. W jednym miejscu Pan Krzysztof pokazał nam oferty kilku banków banków i wyjaśnił czemu w poprzednich bankach był problem. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Obecnie spłacamy kredyt. Polecamy: bez żadnych prowizji i ukrytych opłat.

#    Kredyt na budowę domu    Krzysztof Król   

Z pewnością możemy polecić Pana Krzysztofa wszystkim tym, którzy szukają kredytu hipotecznego. Szybko i profesjonalnie.

Kuba    Kredyt hipoteczny    Krzysztof Król   

DZIĘKI PANU KRZYSZTOFOWI UDAŁO MI SIĘ OBNIŻYĆ RATE I DOBRAĆ DODATKOWĄ GOTÓWKĘ. A DO TEGO WSZYSTKO SPRAWNIE I W MIŁEJ ATMOSFERZE. POLECAM.

MONIKA    KREDYT GOTÓWKOWY    KRZYSZTOF KRÓL   

Polecam doradcę Krzysztofa Króla. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Pan Krzysztof od początku do końca dysponował czasem jak i swoim zaangażowaniem. Polecam!!

Magdalena    Hipoteczny    Krzysztof Król   

Mimo moich małych zarobków,udało mi się zaciągnąć kredyt w wysokości 17 tyś zł na meble i wyposażenie domu!gorąco polecam p. KRZYSZTOFA

Karol    Gotówkowy    Krzysztof Król   

Pan Krzysztof jest pomocny na każdym etapie sprawy, od zbierania wszystkich potrzebnych dokumentów do uzyskania kredytu. Trafiliśmy w dobre ręce i polecamy dalej!!!

Iza i Rafał    Kredyt konsolidacyjny    Krzysztof Król   

Jesteśmy bardzo wdzięczni za poradę i wszelką pomoc. Nasza współpraca z Panem Krzysztofem była na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Gorąco polecamy.

Marta & Przemek    Kredyt Hipoteczny    Krzysztof Król   

Poniżej seria porad i artykułów specjalisty:

Cross – selling, czyli produkty dodatkowe przy kredycie

Banki w Polsce proponują swoim klientom ofertę cross – sellingu, co pozwala na zmianę kosztu odsetkowego kredytu, a także wyeliminowanie kosztu prowizji za udzielenie kredytu. W jej ramach proponuje się Klientowi skorzystanie z dodatkowych produktów takich jak np....

czytaj dalej

Kredyt hipoteczny – prowizja bankowa

Prowizja bankowa to ważny element związany z kosztem początkowym kredytu przy jego zaciąganiu. Co prawda można ją dodać do kredytu, czyli skredytować, jednak będziemy wówczas płacić od niej odsetki przez cały okres w którym korzystamy z kapitału banku. Prowizja jest...

czytaj dalej

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane

Polecam

Bartłomiej Guść

Bartłomiej Guść
Bartłomiej Guść

Kontakt

ul. Żeromskiego 30
26-600, Radom

Godziny otwarcia:
pon- pt: 9:00 - 17:00

T: +48 503 983 765

biuro@nku.com.pl

Znajdź nas

NKU

NKU

Firma godna zaufania

W 2018 roku nasza firma otrzymała certyfikat ,,Firma godna zaufania’’ wydawany na podstawie badania opinii klientów:

RODO

Napisz Do Nas

9 + 1 =