Znajdujemy, Finansujemy, Zabezpieczamy Twoje Mieszkanie +48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Marcin Gregorczyk

Prześlij rekomendację

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie.

Umów się na bezpłatne spotkanie.

Zadzwoń do mnie na numer:

+48 514 619 204

lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

13 + 1 =

Mazowieckie: 

Radom, Pionki, Zwoleń

Na rynku nieruchomości działam od kilku lat. Reprezentuje klientów w procesie poszukiwania nieruchomości biorąc pod uwagę wszystkie aspekty, które są dla nich ważne. Wiem, też jak istotną sprawą jest bezpieczeństwo, dlatego każdorazowo sprawdzam stan prawny nieruchomość by uchronić klienta przed podjęciem błędnej decyzji. Organizuje też wycenę nieruchomości w kontakcie z rzeczoznawcą majątkowym i akt notarialny. Pomagam również przy negocjacji warunków transakcji ze stroną sprzedającą.

Moja praca polega przede wszystkim na:

  • Znalezieniu poszukiwanej przez klienta nieruchomości na podstawie przeprowadzonej analizy potrzeb klienta
  • Porównaniu znalezionych dla klienta nieruchomości i zestawieniu ich zalet i wad
  • Wspólnym spotkaniu się z właścicielem nieruchomości celem obejrzenia jej na żywo
  • Sprawdzeniu nieruchomości pod kątem prawnym
  • Pomocy w negocjacji warunków transakcji
  • Pomocy w zorganizowaniu aktu notarialnego – szybko i tanio
  • Pomocy w przepisaniu liczników na nowego właściciela

Zapraszam do kontaktu.

Biuro:

,,NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

ul. Żeromskiego 30, 26-600 Radom

telefon: +48 514 619 204

e-mail: marcin.gregorczyk@nku.radom.pl

Z pomocą Pana Marcina sprzedaliśmy swój dom i zamieszkaliśmy w Warszawie. Długo wystawialiśmy go na portalach internetowych. Ludzie dzwonili, raz się umawiali i nie przyjeżdżali, raz jak przyjeżdżali to się później nie odzywali i nie wiadomo było co im się nie spodobało, albo przyjeżdżali i proponowali jakąś cenę z powietrza. Odkąd nawiązaliśmy współpracę z Panem Marcinem, spotkania z klientami były już inne. Przyjeżdżał z ludźmi, którzy byli faktycznie zainteresowani i choć dopiero za trzecim razem udało się dojść z nowymi właścicielami do porozumienia to jednak ,,jakość’’ przyprowadzanych potencjalnych kupujących była inna i nie próbowali już nam zaproponować jakiś niskich pieniędzy, nie spóźniali się i jak się już umówili z Panem Marcinem to faktycznie docierali J Dlatego chcemy polecić współpracę z Panem Marcinem i życzyć mu dalszych sukcesów.

Paweł i Magda S.    Marcin Gregorczyk   

Pan Marcin to osoba, która pomogła nam w znalezieniu pierwszego mieszkania. Nie spodziewaliśmy się, że tyle rzeczy trzeba posprawdzać przy zakupie mieszkania. Przy spółdzielczym prawie do lokalu okazało się, że jest dwóch współwłaścicieli i pewnie byśmy się tego dowiedzieli dopiero u notariusza ale dzięki czujności Pana Marcina wiedzieliśmy zawczasu i domniemany jedyny właściciel musiał na kolejne spotkanie przyprowadzić swojego pełnoletniego syna. Nie chce nawet myśleć o tym co by było jak byśmy już byli po umowie z bankiem i wtedy kazało by się, że musimy ponownie negocjować koszt zakupu mieszkania. Punk za czujność dla Pana Marcina.

Orczykowscy M. i S.    Marcin Gregorczyk   

Dzięki Panu Marcinowi znaleźliśmy swoje M. w Radomiu. Szukaliśmy już długo czegoś co pasowało by cenowo i spełniało nasze oczekiwania co do lokalizacji, metrażu i wystroju. Szukaliśmy na portalach, czasem pojechaliśmy coś obejrzeć…dopiero gdy Pan Marcin porozmawiał z nami czego tak na prawdę szukamy, wypytał nas dobrze co jest najważniejsze w wyborze mieszkania, z czego możemy zrezygnować a z czego na pewno nie zrezygnujemy zaczęło się ,,prawdziwe’’ poszukiwanie. Wysłaliśmy do Pana Marcina kilka propozycji, sprawdził czy faktycznie się nadają. Pojechaliśmy na miejsce i Pan Marcin wypytał w mieszkaniach właścicieli o rzeczy o które sami raczej byśmy nie spytali. Widać było, że zna się na tym co robi. Pomógł nam w negocjacjach cenowych i sprawdził czy prawnie jest wszystko ok. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pomocy i polecamy Pana Marcina J

Kasia i Sebastian Kowalczyk    Marcin Gregorczyk   

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane

Polecam

Bartłomiej Guść

Bartłomiej Guść
Bartłomiej Guść

Kontakt

ul. Żeromskiego 30
26-600, Radom

Godziny otwarcia:
pon- pt: 9:00 - 17:00

T: +48 503 983 765

biuro@nku.com.pl

Znajdź nas

NKU

NKU

Firma godna zaufania

W 2018 roku nasza firma otrzymała certyfikat ,,Firma godna zaufania’’ wydawany na podstawie badania opinii klientów:

RODO

Napisz Do Nas

11 + 1 =