Znajdujemy, Finansujemy, Zabezpieczamy Twoje Mieszkanie +48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Rekomendacje

Zadowolenie i uśmiech na twarzy Klienta – to dla tych chwil warto pracować!

Poniżej zamieszczamy opinie naszych zadowolonych Klientów.

Prześlij rekomendację

Solidny i rzetelny doradca. Zachęcił mnie do systematycznego oszczędzania, wskazał właściwy sposób ulokowania pieniędzy i nie pozwolił na rezygnację z dalszej, dobrej współpracy. Polecam Pana Roberta!

Izabella Sz.    Oszczędności   

Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Panią Beatę. Konkretną, pomocna, zawsze służy pomocą.

Beata   

Jestem wdzięczny Pani Lidii za sprawność działania w wyborze najlepszego w mojej ocenie wariantu pożyczki ze zmniejszoną ratą względem tego co płaciłem wcześniej. Pani Lidia pomogła mi również w kompletowaniu niezbędnych w banku dokumentów, wypełnieniu wniosków kredytowych i nadzorowała sprawę aż do momentu zawarcia umowy w banku. Serdecznie dziękuję i polecam jako profesjonalnego doradcę.

Patryk Błędowski    Pożyczka hipoteczna   

Jestem bardzo zadowolona z doradztwa finansowego pana Roberta Tuźnika. Otrzymałam nieocenioną pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z kredytem hipotecznym. Spotkałam się z profesjonalnym podejściem do klienta, rzetelnością i skutecznością, dlatego zdecydowanie polecam usługi pana Tuźnika.

Paulina B    Kredyt hipoteczny   

Polecam wszystkim Pana Bartłomieja, który pomógł nam szybko i skutecznie załatwić kredyt hipoteczny. Bardzo miły i sympatyczny doradca finansowy. POLECAM WSZYSTKIM!!!

Paweł i Marta Pęksyk    KREDYT HIPOTECZNY - RYNEK WTÓRNY   

Pani Ola - pełen profesjonalizm w każdym zakresie. Konkretna osoba posiadająca dużą wiedzę. Polecam Panią Olę!

Justyna    Hipoteka   

Bardzo polecam współpracę z Panią Beatą. Obecna cały czas-począwszy od prezentacji mieszkania aż do finalizacji sprzedaży i podczas załatwiania spraw papierkowych. Razem z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

Kamil Głowacki    Hipoteczny   

Pani Justyna Bochyńska jest profesjonalistką, którą już na wstępie bardzo polecam! Brałem mój pierwszy kredyt, więc Pani Justyna zaczęła od podstaw, wytłumaczyła mi w prosty i zrozumiały sposób z czego składa się kredyt i na co powinienem zwrócić szczególną uwagę przy analizowaniu ofert bankowych. Mogłem dzięki temu świadomie podjąć decyzję o wyborze tej najlepszej dla mnie. Komunikacja z Panią Justyną jest taka jak oczekiwałem tzn. odbiera telefony, oddzwania, szybko odpisuje na maile, była w pełni zaangażowana w moją sprawę. Świetna organizacja pracy, punktualność, właściwa komunikacja. Bardzo miła atmosfera rozmowy. Pani Justyna jest osobą serdeczną, pracowitą i uśmiechniętą. Mimo nawału pracy zawsze znalazła dla mnie czas. Będę nadal korzystał z usług Pani Justyny i polecać innym!

Łukasz Mielcar    Kredyt obrotowy na firmę   

Młoda, profesjonalna i energiczna kobieta. Bardzo kontaktowa i sympatyczna. Fachowe podejście do klienta. Gorąco polecam. Sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo sprawnie.

Marianna Drużdżel   

Firmę NKU wybraliśmy z polecenia. Jako młode małżeństwo chcieliśmy kupić mieszkanie pod kredyt hipoteczny. Trafiliśmy pod skrzydła Pani Lidii Kadłubowskiej - Specjalistki ds, Kredytów, która przeprowadziła nas przez sprawy bankowe. Bardzo serdecznie polecamy Ją każdemu, kto podejmuje się kupna mieszkania pod hipotekę. W bardzo profesjonalny sposób zajęła się nami od początku do końca. Dobrała dla nas najlepsze produkty bankowe, wyjaśniła wszelkie niezrozumiałe kwestie i pomogła w każdej sprawie. Ponadto Pani Lidia to przemiła, bardzo ciepła osoba, która z najwyższą starannością dba o sprawy swoich klientów. Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z Nią i z tego miejsca pragniemy również z całego serca podziękować Jej oraz całej firmie NKU za pomoc w spełnieniu naszego marzenia o własnym mieszkaniu.

Magda Jaworska    Kredyt hipoteczny   

Szczerze i całą pewnością mogę polecić Pana Bartłomieja jako doradcę. Podczas wyboru oraz procesu udzielania kredytu wykazał się cierpliwością i fachowością. Pomógł szczególnie w wyborze optymalnego dla mnie rozwiązania oraz wynegocjował bardzo korzystne warunki. Polecam każdemu !

Piotr Kuśmierz    kredyt hipoteczny - rynek wtórny   

Pani Ola świetnie tłumaczy każdy etap kredytu. Poszedłem bez jakiejś większej wiedzy, na pierwszym spotkaniu wytłumaczyła wszystko po kolei. Przez cały okres Pani Ola na bieżąco informowała o wszystkim. Z czystym sumieniem polecam. Obsługa na najwyższym poziomie 😉

Emil    Hipoteczny   

W 100% polecam Pana Roberta, bardzo dobry kontakt i profesjonalizm w każdym calu:) Zero zmartwień jeśli chodzi o formalności papierkowe, kilka spotkań i kredycik ogarnięty. POLECAM!!!!!!!!!

Radek Ch    Kredyt Hipoteczny   

Bardzo fachowa i miła obsługa. Polecam wszystkim!

Anna Kupidura    Ubezpieczenie nieruchomości   

Pan Krzysztof jest pomocny na każdym etapie sprawy, od zbierania wszystkich potrzebnych dokumentów do uzyskania kredytu. Trafiliśmy w dobre ręce i polecamy dalej!!!

Iza i Rafał    Kredyt konsolidacyjny   

Dzięki Pani Justynie udało nam się (wraz żoną) uzyskać kredyt hipoteczny. Pani Justyna bardzo nam pomogła i poprowadziła kompleksowo przez cały proces aż do podpisania umowy w banku. Zawsze chętnie służyła i wciąż służy swoją pomocą. Co prawda od uzyskania kredytu hipotecznego minęło już kilka miesięcy, to wciąż mamy kontakt i korzystamy z innych jej usług, jak chociażby ubezpieczenia. Reasumując, Pani Justyna jest wzorem doradcy finansowego - dyspozycyjność, profesjonalizm, życzliwość i uczynność to cechy, które bez wahania można Pani przypisać. Serdecznie polecam korzystanie z usług Pani Justyny Bochyńskiej.

Remigiusz Antonik    hipoteczny   

ZDECYDOWANIE POLECAM SKORZYSTANIE Z USŁUG PANA ROBERTA. Mieliśmy z żoną kredyt we CHF na zakup działki, nasz bank nie chciał dać nam więcej na dokończenie budowy domu, będąc w kropce dobraliśmy prawie 100tyś. konsumpcyjnego, jednak raty zaczęły nas przerastać. Ratunkiem okazał się PAN ROBERT. Skutek: zmiana banku na „bardziej przyjazny” człowiekowi, zrobiliśmy konsolidację wszystkich kredytów plus dostaliśmy jeszcze 70tyś. na budowę. Teraz śpimy spokojnie a rata wynosi niedużo więcej niż rata pierwszego kredytu. To nie czary a pełen profesjonalizm przy podejściu do sprawy przez naszego Doradcę powoduje że radzimy: nie czekaj tylko czym prędzej umów się i Ty na spotkanie z Panem Robertem, to Cię nic nie kosztuje, a satysfakcja gwarantowana:-)

Marcin Olszewski    Kredyt Hipoteczny   

Z pełną odpowiedzialnością polecamy Pana Roberta, fachowo wytłumaczył zasady kredytowania budowy, czego oczekują banki i jak to spełnić aby jednocześnie uzyskać najkorzystniejszy kredyt. Opieka fachowa, cierpliwa i z dużym zaangażowaniem. Szczerze polecamy

Iwona i Marcin    Kredyt Hipoteczny   

Polecam Wszystkim Pana Bartka. Fachowe doradztwo w uzyskaniu kredytu i wyboru odpowiedniego banku.

Eliasz    Kredyt gotówkowy i hipoteczny   

Uprzejmość, kompetencja i życzliwość dla klienta. Skuteczne praktyczne porady. Polecam, bo warto.

Adam Fidos    Rachunek rozliczeniowo - oszczędnościowy   

Polecam Pana Robetra Tuźnika,profesjonalne podejście do tematu i załatwienie naszych spraw. Przejrzyste przedstawienie oferty i szybkie jej sfinalizowanie.

Wioleta i Artur G.    Ubezpieczenia   

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Beatą. Jest to profesjonalistka, pamiętająca o każdym szczególe i szczerze doradza, to co dla klienta jest najlepsze. Zawsze dyspozycyjna i sympatyczna. Dzięki Pani Beacie kupiliśmy swoje wymarzone mieszkanie i przeszliśmy cały proces bardzo sprawnie. Jesteśmy wdzięczni za ogromną pomoc i szczerze polecamy!
Kasia i Piotr G.

Kasia i Piotr G.   

Potrzebujesz Kredytu na miarę swoich możliwości? Nie musisz szukać sam. Pan Bartłomiej Guść znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Gorąco polecam. Doskonale zorientowany w gąszczu przepisów i dokumentacji podczas całego procesu od złożenia wniosku do wypłaty środków. Pełny profesjonalizm i ogromne zrozumienie dla potrzeb klienta. Nie szukałam po prostu jakiegoś mieszkania. Miałam duże wymagania i w trakcie naszej współpracy kilkakrotnie zmieniałam zdanie co do lokalizacji nieruchomości, którą chciałam nabyć. To miał być wymarzony dom, a rata kredytu musiała się zmieścić w moim niezbyt dużym budżecie. Były chwile zwątpienia, kiedy myślałam, że nie znajdę tego, czego szukam. Pan Bartłomiej nie naciskał, odradzał pochopne decyzje i zawsze uczciwie przedstawiał wszystkie koszty, które mogą mnie czekać. Wiedział, że nic nie może mnie potem zaskoczyć. Przez cały czas byliśmy w bardo dobrym kontakcie. Zawsze był gotów odpowiedzieć na moje pytania i rozwiać wątpliwości. Dla Pana Bartka nie ma spraw niemożliwych, po prostu niektóre wymagają więcej czasu. Bardzo dziękuję.

Marta Ryciak-Perun    Kredyt hipoteczny   

Jesteśmy bardzo wdzięczni za poradę i wszelką pomoc. Nasza współpraca z Panem Krzysztofem była na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Gorąco polecamy.

Marta & Przemek    Kredyt Hipoteczny   

Pani Lidia to bardzo kompetentna i profesjonalna osoba. Dokładnie wyjaśniła przebieg całego kredytu. Wszystko zostało sprawnie załatwione, serdecznie polecam!

Michał    Kredyt Hipoteczny   

Polecam doradztwo Pana Roberta, wynegocjował dla mnie bardzo korzystne warunki kredytu hipotecznego.W prosty i przystępny sposób wyjaśniał wszelkie niezrozumiałe zagadnienia dla zwykłego laika,bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny mailowy jak i osobisty.Dodatkowo obok kredytu zapewnia pełną obsługę w zakresie ubezpieczeń, dzięki czemu obowiązkowe ubezpieczenie do kredytu otrzymałem dużo taniej niż w ofercie banku.Szczerze polecam…ja na pewno jeszcze skorzystam.

Jakub Cieślik    Kredyt Hipoteczny   

Mogłem liczyć na profesjonalna pomoc począwszy od przygotowania się do kredytu aż do podpisania umowy. Pan Krzysztof Król okazał się nieoceniona pomocą i źródłem informacji, które przekazywał jasno i precyzyjnie. Przebrnąłem dzięki niemu przez całą drogę kredytowa bez niespodzianek. Polecam.

Jakub Żywica    Hipoteczny   

Witam serdecznie polecam pana Roberta, bo bardzo mi pomógł przy kredycie, jest uczciwy, wrizumiały i cierpliwy. Pomógł mi to co chciałam i przez cały ten czas miałam i mam kontakt z Panem Robertem jest dobrym doradcą i jak mam jakiś problem z finansami dzwonię do pana Roberta. Polecam wszystkim serdecznie.

Agnieszka    Kredyt Konsolidacyjny   

Gorąco polecam Pana Roberta. Chciałem się podzielić z Państwem, że oprócz tego, że Pan Robert jest niezwykle sympatyczną osobą, … a kompetencje, rzeczowość i elokwencja, to Pan Robert jest wysoko ponad to. Współpraca z Panem Robertem układała się wzorcowo. Bardzo sprawnie przeprowadził przez proces, pomimo naprawdę wielu problemów leżących po mojej stronie. Zawsze w dyspozycji, udzielający błyskawicznych porad na telefon o niemalże o każdej porze ;). Jak pracować to tylko z Panem Robertem !

Robert Szaran    Kredyt Hipoteczny   

Bardzo dobry kontakt z Panią Lidią. Rzeczowa, merytoryczna, z dużym zasobem wiedzy i determinacją w działaniu. Wszystko było załatwione szybko, sprawnie i bez problemu. Polecam

Tomek    Kredyt obrotowy   

Dziękuję za profesjonalne podejście i efektywne działanie.

Robert Zagożdżon    pożyczka hipoteczna   

Super babka, bardzo sprawnie i szybko przeprowadziła mnie przez wszystkie formalności i w dużej mierze to dzięki niej zdobyłem swoje własne mieszkanko

Grzegorz    Hipoteczny   

Pan Robert jest osoba godna polecenia, pomogl mi w kredycie, gdzie w moim młodym wieku jest ciężko aby bank przyznal gotowke. Pan Robert podszedł do sprawy bardzo profesjonalnie, wytlumaczyl wszystko krok po kroku. Powiedzial o plusach i minusach . Zrozumialam „ kruczki „ ktore zawsze nas gubia i wprowadzaja w błąd. Cenię jego profesjonalnosc, rzetelnosc i cierpliwosc. W kazdej chwili mozna liczyc na pomoc z jego strony. Jak najbardziej polecam Pana Roberta jako doradce, ktory potrafi wyjsc z beznadziejnej sytuacji . Dziekuje za okazana mi pomoc. Pozdrawiam

Marta P.    Kredyt   

Szukaliśmy wraz z mężem przez kilka miesięcy kredytu w bankach na dokończenie budowy domu. Wszędzie był jakiś problem, to z akceptacją dochodów, to z działką…Pana Krzysztofa polecił nam znajomy i miał rację. W jednym miejscu Pan Krzysztof pokazał nam oferty kilku banków banków i wyjaśnił czemu w poprzednich bankach był problem. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Obecnie spłacamy kredyt. Polecamy: bez żadnych prowizji i ukrytych opłat.

#    Kredyt na budowę domu   

Polecam doradcę finansowego Pana Roberta Tuźnika. Pełen profesjonalizm, wszechstronna wiedza, znakomity kontakt, Pan Robert cierpliwie udzielał odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania w sprawie kredytu, na bieżąco informował na jakim etapie jest złożony wniosek o kredyt. Obecność doradcy przy podpisywaniu umowy kredytowej oraz umowy sprzedaży w Kancelarii Notarialnej jest dodatkowym atutem, pozwala na uniknięcie stresu towarzyszącemu tym sytuacją. Kredyt został dobrany zgodnie z moimi oczekiwaniami, jestem bardzo zadowolona z kontaktu i szczerze polecam innym . Sylwia P.

Sylwia Pyszczek    Kredyt   

Z pomocą Pani Oli Wójtowicz na przestrzeni kilku ostatnich lat sfinalizowałem do tej pory dwa kredyty hipoteczne, jeden gotówkowy oraz jeden samochodowy, za każdym razem spotykając się z Jej strony z pełnym profesjonalizmem. Jest osobą sympatyczną, uczciwą i rzetelną. Okazała się niezwykle pomocna w zrozumieniu wszelkich zawiłości i procedur kredytowych, cierpliwie odbierała nieskończoną ilość moich telefonów wywiązując się jednocześnie w pełni ze składanych deklaracji i terminów. Jeśli kiedykolwiek będę jeszcze potrzebował kredytu, na pewno skorzystam z doradztwa Pani Oli Wójtowicz 🙂

Jakub Szałas    Hipoteczny, gotówkowy, samochodowy   

Polecam w 100%. Robert okazał sie idalnym doradcą. Pilotował sprawe mojego kredytu od A do Z i nawet po skonczonych formalnościach dzwonil aby zapytac czy wszystko jest ok, na kazdym kroku oferujac swoja pomoc. Zaznaczam, ze moja sytauacja zwiazana z kredytem nie byla prosta i dopiero Robert podjal sie wyzwania, oczywiscie zakonczonego sukcesem, dziekuje!

Rafał Walasik    Kredyt Hipoteczny   

Przy poszukiwaniu mieszkania przez przypadek zetknęłam się z panią Beatą. Poważnie podchodzi do klienta. Wszystkie dokumenty prawne są dokładnie przez nią sprawdzane. Udziela szczegółowo informacji, co należy załatwić przy kupnie mieszkania. Jest sympatyczną osobą. Polecam

Małgorzata   

Pani Lidia jest osobą bardzo kompetentną i komunikatywną. Żadne nasze pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, wszystko ładnie wyjaśnione bez czarowania. Sprawa załatwiona w bardzo krótkim czasie. Pani Lidia jasno określiła zasady naszej współpracy i według nas wywiązała się z nich do końca. To dzięki niej wybraliśmy dla nas kredyt, w pełni zasługuje na pozytywną rekomendację.

Marcin i Ania Lewczyk    Kredyt hipoteczny   

Polecam z czystym sumieniem. Pan Krzysztof pomógł nam uzyskać kredyt na budowę wymarzonego domu. Zajął się papierami a nas zaprosił na podpisanie umowy do banku 🙂

katarzyna    Hipoteczny   

Mimo moich małych zarobków,udało mi się zaciągnąć kredyt w wysokości 17 tyś zł na meble i wyposażenie domu!gorąco polecam p. KRZYSZTOFA

Karol    Gotówkowy   

Wsparcie Pani Oli jest nieocenione. Na każdym etapie rzetelna pomoc: przedstawienie ofert i możliwości, wypełnienie dokumentacji, pilnowanie terminów. Bardzo dobra komunikacja- my byliśmy szybko o wszystkim informowani i bez obaw pisaliśmy i dzwonilismy z pytaniami. Pani Aleksandra była z nami w banku przy podpisaniu umowy oraz u notariusza - w pełni zaangażowana i czujna. Polecamy!

Paulina    Hipoteczny   

Polecam Pana Roberta bardzo rzetelny godny polecenia człowiek, potrafiący wyjaśnić wątpliwości pojawiające się przy inwestycjach. Oddany klientowi. Cenię bardzo dobry kontakt z Doradcą.

Paweł Chrzanowski    Kredyt Hipoteczny, Inwestycje   

Pani Beata wykazała się nadzwyczajnym wyczuciem potrzeb klienta. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką włożyła w poszukiwanie mieszkania adekwatnego do założonego mi celu. Jestem bardzo wdzięczna Pani Beacie za okazaną pomoc. Oby więcej takich ludzi było o tak ogromnym zaangażowaniu i wielkim sercu... Dziękuję

Kasia   

Z usług Pani Justyny jestem z mężem bardzo zadowolona. Po rozmowie telefonicznej przyjechała do nas do domu dużej odległości i pokazała oferty z kilku banków które nas interesowały. Załatwiła za nas wszystkie formalności w banku. Ja tylko podjechałam z mężem podpisać umowę kredytową 🙂 Polecam serdecznie.

Basia i Patryk   

Bardzo fachowe doradztwo. Konkretne informacje. Szybka pomoc. Miłe podejście do klienta. Zawsze ma czas dla klienta. POLECAM

Zuzanna Bogdańska-Frąk    Kredyt hipoteczny na budowę domu   

Pan Krzysztof jest kompetentnym, sumiennym i godnym zaufania doradcą, który nawet w obliczu problemów potrafi przeprowadzić klienta przez skomplikowany proces uzyskania kredytu hipotecznego. Polecam każdemu potencjalnemu kredytobiorcy.

Przemysław    Hipoteczny   

Współpraca z Robertem przebiega wzorowo, wg określonego schematu - zatem o niczym nie da się zapomnieć. Towarzyszy klientom w banku podczas podpisywania umowy, co mnie bardzo pozytywnie zdziwiło 🙂 Gorąco polecam każdemu, Robert to odpowiedź na pytanie jak przez ten skomplikowany proces kredytowy przejść gładko, profesjonalnie i przyjemnie.

Małgorzata Mordka    KREDYT HIPOTECZNY NA BUDOWĘ DOMU   

Witam, za pośrednictwem Pana Roberta dostaliśmy kredyt hipoteczny na wymarzone mieszkanie, okazuje się, że nie tylko mieszkanie może być wymarzone, ale i obsługa ze strony Doradcy Finansowego Pana Roberta. Dwa spotkania, profesjonalne zajęcie się przygotowaniem dokumentów, służenie radą i pomocą nawet na akcie notarialnym, gorąco polecam Pana Roberta – pełny profesjonalizm i olbrzymia wiedza sprawiają, że dzisiaj wiem kogo polecę rodzinie i znajomym jako Doradcę Finansowego jeśli będą mieli taką potrzebę – Pana Roberta Tuźnika.

Marzena i Robert K.    Kredyt Hipoteczny   

Bartek to naprawdę rzetelny gość – jeśli podejmuje się jakiejś sprawy, to od początku do końca załatwi ją w pełni profesjonalnie. Ma bogatą wiedzę w zakresie kredytów i zarządzania finansami. Pomógł mi kupić mieszkanie – bez niego nie dałbym rady !!! Pomijając fakt, że doradzał na każdym etapie zakupu, walczył o kredyt, to jeszcze prowadził całą sprawę jak najszybciej, bez zbędnego przeciągania. Nie jest go w stanie zniechęcić nawet skomplikowana sytuacja finansowa – znajdzie rozwiązanie w każdej sytuacji. Nie naciąga na zbędne wydatki, i nie wyciąga numerów telefonów do znajomych, jak robi to większość pseudo-doradców! Godny zaufania !!!! Polecam !! Tylko dzięki niemu mam swoje mieszkanie !!!

Łukasz    Kredyt mieszkaniowy   

Profesjonalny doradca potrafiący efektywnie działać na rzecz klienta. Wykazując się dużą wiedzą zawsze potrafi rozwiać wszystkie wątpliwości i niejasności. Poza tym zawsze służący pomocą przy załatwianiu wszelkich formalności szczególnie wtedy gdy klient ma na to mało czasu:)

Łukasz i Marta Tarnowscy    Mieszkanie od dewelopera   

Pan Robert jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie zawodowej. W łatwy sposób objaśnia na czym polega ubezpieczenie na życie( akurat w moim przypadku), rozmowa z nim odbyła się w atmosferze humoru.Pan Robert jest także miłym gościem i zawsze ma czas dla klientów, gdyż nie mogłem podjechać po dokumenty to Pam Robert zaproponował spotkanie w moim domu. Życze Panu Robertowi dalszych sukcesów.

Ernest Chylicki    Ubezpieczenie na życie   

Pani Aleksandra Wójtowicz to idealna osoba jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego kredytu. Nasza współpraca układała się idealnie. Posiada ogromną wiedzę i kompetencje w tej dziedzinie i dzięki zaangażowaniu i trosce o mnie jako klienta bardzo sprawnie udało nam się zakończyć pozytywnie załatwienie mojej sprawy. Jest niezwykle miłą ciepłą i taktowną osobą. W każdej sprawie pomocna, od początku do końca kontakt o każdej godzinie. Bardzo miłe jest to, że Pani Ola towarzyszy przy podpisaniu umowy, czy aktu notarialnego. Dzięki temu w razie jakichkolwiek niejasności mogłem liczyć na pomoc i wyjaśnienie. Polecam każdemu kto potrzebuje takiej usługi. Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Oli za pomoc. Moja ocena 10!

Jacek    hipoteczny   

Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy na Panią Aleksandrę ! Dzięki jej pomocy i fachowemu podejściu do projektu pod tytułem "Nasze wymarzone mieszkanie" spełniliśmy swoje marzenie ! Jesteśmy pod wrażeniem jej umiejętności i wiedzy podczas załatwiania naszego kredytu. Pomogła na każdym kroku i przeprowadziła nas przez wszystkie procedury, a których kompletnie się nie spodziewaliśmy ! Jeszcze raz bardzo dziękujemy !

Monika i Piotr    Kredyt Hipoteczny   

Polecam wszystkim kredytobiorcom tego otóż doradce. Oprócz wielkiego zaplecza wiedzy bankowej jaką posiada Pan Bartek, to potrafi wczuć się tak w potrzeby kredytobiorcy iż po prostu lepszego wyboru nie da się samemu dokonać.

Tomasz Figura    KREDYT NA BUDOWĘ DOMU   

Zdecydowanie polecam Pana Roberta, Arcy-profesjonalne podejście do tematu, wytłumaczył mi wszystko i bardzo szybko sfinalizował sprawe 🙂

Piotr Życzyński    Kredyt Hipoteczny, Kredyt gotówkowy   

Panie Albercie dzięki Pana zaangażowaniu i profesjonalizmowi możemy zacząć spełniać nasze marzenie o własnym ' M'. Raz jeszcze DZIĘKUJEMY za pomoc i cenne porady. Polecamy każdemu kto mierzy się z zamiarem wzięcia kredytu. Pan Albert Duchnik to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Karol i Agnieszka Wójcik    Hipoteczny   

Z pomocy Pani Lidii Kadłubowskiej korzystam od roku 2012. Pełen profesjonalizm to słowa, które najlepiej Panią Lidię charakteryzują. Chciałbym podkreślić wysoką znajomość rynku kredytów hipotecznych i zasad panujących w bankach, ale także jej przyjazne nastawienie wobec klienta. Zawsze uśmiechnięta, zawsze odbierze telefon, zawsze chętnie pomaga. Polecam!!!

Marta Kiełko    Kredyt gotówkowy   

Polecam Pana Alberta. Bardzo dobry i profesjonalny doradca. Z jego pomocą kredyt okazał się nie być taki straszny. Pomógł w zrozumieniu zapisów umowy. Pomógł w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu wszystko przebiegło wprost błyskawicznie. Dziękuję i polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy i dobrej rady. Pozdrawiam

Marcin Bławat    Kredyt hipoteczny   

W 100% polecam wszystkim zainteresowanym Pana Roberta, bardzo dobry doradca finansowy, profesjonalne podejście do zagadnienia. Informacje przekazuje w sposób jasny, konkretny i rzetelny. Miły, cierpliwy, elastyczny, posiadający dużą wiedzę i kulturę osobistą, a co najważniejsze w prosty i przystępny sposób wyjaśniał wszelkie niezrozumiałe zagadnienia dla zwykłego szarego człowieka. Cały proces od A do Z prowadził Pan Robert, dodatkowo obok kredytu zapewnia pełną obsługę w zakresie ubezpieczeń, dzięki czemu obowiązkowe ubezpieczenie do kredytu otrzymałem dużo taniej niż w ofercie banku jak również ubezpieczenie na życie dostałem na rewelacyjnych warunkach. Zawsze w dyspozycji, udzielający błyskawicznych porad na telefon niemalże o każdej porze. Jak pracować to tylko z Panem Robertem !!! Więc wszystkim Państwu, którzy się wahają polecam przekonać się osobiście. Mam nadzieję, że również Państwo będą mogli za jakiś czas wyrazić równie pozytywne opinie na temat pracy Pana Roberta. !!!!!!!!!! DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!

Marcin Boduch    Kredyt Hipoteczny - Kupno Mieszkania   

Z przyjemnością polecam doradcę. Przeszłyśmy razem przez etap od wyborów kredytów, składania wniosków po samo podpisanie umowy kredytowej. Spotkań było wiele, rozmowy telefoniczne, maile-kontakt bez zarzutu. Merytorycznie Pani Ola przygotowana bardzo dobrze, jeśli czegoś nie była pewna to sprawdzała to i dawała informację. Poza tym to bardzo sympatyczna osoba o naprawdę wysokiej kulturze osobistej.

Małgorzata    hipoteczny   

Osobom szukającym pomocy przy zaciągnięciu kredytu hipotecznego z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Bartka. Fachowe doradztwo w zakresie doboru banku i pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności z bankiem, notariuszem i sądem ułatwiły cały proces zakupu na kredyt.

Michał    Kredyt hipoteczny   

Serdecznie polecam p. Beatę szczególnie za zaangażowanie i przedsiębiorczość.

Izabela   

Korzystaliśmy z usług agencji przy wyborze kredytu hipotecznego Pełen profesjonalizm: otrzymaliśmy porównania ofert, doradztwo w zakresie formalności oraz pomoc na praktycznie każdym etapie realizacij zakupu. Ponadto kontakt był zawsze błyskawiczny i rzeczowy. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Polecam!

Piotr Romanowski    Kredyt hipoteczny   

Polecam współpracę z biurem. A najbardziej z Panią Aleksandrą, miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta, rzetelne wyjaśnienie tematu, pomoc w razie jakichkolwiek pytań wczasie jak i po otrzymaniu kredytu 🙂

Maciek NN    Kredyt   

Korzystałam z pomocy Pana Roberta, ponieważ polecił mi go jego inny klient - mój szwagier. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Brałam kredyt pierwszy raz i byłam bardzo zestresowana, jednak Pan Robert przeprowadził mnie przez wszystkie procedury bezboleśnie, rozwiewając po drodze wszelkie moje wątpliwości i obawy. Mimo pewnych problemów z bankiem, wszystko zakończyło się pomyślnie, ponieważ pośrednik zareagował błyskawicznie i wyprostował sytuację. Teraz mogę się cieszyć z wymarzonego mieszkania. Serdecznie polecam i bardzo dziękuję.

Agnieszka N-G   

PEŁEN PROFESJONALIZM. Mając wszystkie umowy o dzieło albo zlecenie, dzięki Panu Krzysztofowi i tak dostałem kredyt hipeteczny, choć sytuacja moja nie była za ciekawa, TEN PAN POTRAFI zrobić coś z NICZEGO. NIGDY SIĘ NIE SPOTKAŁEM Z TAKIM ZAANGAŻOWANIEM, SPOKOJEM I PODEJŚCIEM DO KLIENTA. JESTEM PEŁEN PODZIWU. Pan Krzysztof poprowadził sprawę od zera, aż do doręczenia kluczy, choć nie było łatwo. DZIĘKUJĘ

Paweł Kęska    hipoteczny   

Polecam serdecznie Pana Bartłomieja, szybko i efektywnie pomaga w załatwieniu wszystkich spraw związanych z kredytem. Potrafi idealnie dopasować oferty banków do potrzeb klienta. SUPER DORADCA !!!! POLECAM!!!!!!!

Piotr Jabłoński    Kredyt hipoteczny   

Gorąco polecam współpracę z Panem Krzysztofem. Jego wiedza i zaangażowanie podczas całego procesu prowadzącego do podpisania umowy z bankiem przyczyniła się do uzyskania najdogodniejszych warunków kredytowych. Posiada szerokie kontakty w branży bankowej oraz ubezpieczeniowej dzięki czemu jest w stanie w razie potrzeby przyśpieszyć pewne procedury. Większość spraw związanych z uruchomieniem kredytu załatwił za mnie. Dziękuję i pozdrawiam.

Paweł    hipoteczny   

Bardzo dziękujemy za pomoc przy uzyskaniu kredytu i pełen profesjonalizm w działaniu. Kredyt który przez innego doradcę był niemożliwy do uzyskania dla Pani Iwony nie stanowił problemu. Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy że mamy do czynienia z fachowcem, w szybkim czasie uzyskaliśmy kredyt i kupiliśmy wymarzone mieszkanie. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i polecamy z czystym sumieniem.

Łukasz i Marta Tarnowscy    Kredyt hipoteczny   

Na panią Iwonę trafiłem z polecenia. Po zadławieniu sprawy postanowiłem również ją polecić . Pani Iwona jest osobą cierpliwą, życzliwą, z ogromną wiedzą w sprawach kredytowych i nieocenioną pomocą przy wyborze mieszkania. Po sprawdzeniu mojej zdolności kredytowej i zaproponowanych ofertach mieszkaniowych byłem w stanie z pomocą Pani Iwony wybrać nieruchomość, która spełniała moje oczekiwania. Pomogła mi tez w rozmowach z deweloperem i zmianach jakie chciałem przeprowadzić w mieszkaniu. Następnie sprawnie i niesamowicie szybko przeprowadziła naszą sprawę starania się o kredyt hipoteczny na zakup tego mieszkania. Pani Iwona potrafi też negocjować warunki umowy z bankami, tak aby były jak najkorzystniejsze dla klienta. Szczerze polecam!

Robert Malmon    Mieszkanie od dewelopera i kredyt hipoteczny   

Pani Aleksandra jest prawdziwym profesjonalistą. Wie co robi na każdym etapie i przeprowadzi każdego laika przez ogrom biurokracji. W tych trudnych czasach u Pani Aleksandry praktycznie nie ma przypadku ani losowości, każdy ruch jest zaplanowany. Chętnie odpowiada na pytania i pomaga w każdej kwestii od początku do samego końca. Bardzo się cieszę ze współpracy z Panią Aleksandra i polecam każdemu, tym mniej zagłębionych w temacie kredytu jak i tym z większą wiedzą w tym zakresie.

Tomasz    Hipoteczny   

Słowa uznania dla pana Krzysztofa. Jest on bardzo miłą i rzetelną osobą. Wszystkie sprawy z bankiem zostały przez niego załatwione bardzo szybko i sprawnie. Cała papierologia nie jest na barkach kredytobiorcy tylko doradcy. Pomógł dobrać nam kredyt spełniający nasze oczekiwania. Bardzo dziękujemy za pomoc. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Krzysztofa w sprawie doboru kredytu, napewno nikt nie pożałuje . Pozdrawiam

Kamila    Hipoteczny   

Profesjonalizm i skuteczność – dwa słowa opisujące osobę Pana Bartłomieja podczas kontaktów z klientem.

J. Drzazgowski    KREDYT OBROTOWY   

Z czystym sumieniem polecam Pana Roberta. Fachowiec w 100% zaangażowany w swoją pracę,oprócz skompletowania niezbędnych dokumentów nic więcej nas nie interesowało. Droga do kredytu okazała się dużo prostsza niż nam się to wydawało. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie czego wynikiem jest wybranie najlepszego produktu na każdego klienta. Dziękujemy i polecamy wszystkim

Małgorzata Krukowska    Kredyt hipoteczny   

Profesjonalna i miła obsługa, godna polecenia każdemu, kto planuje wziąć kredyt.

R.   

Bardzo rzetelną i pełna profesjonalizmu osoba. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że Pani Ola została nam polecona. Świetne podejście do klienta, z takim doradca każdy nawet duży problem okazał się błahostka dzięki zaangażowaniu Pani Oli. Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić godnego zaufania doradcę, który o sprawy klientów dba niczym o własne

Adrian Cieślik    Hipoteczny   

Polecamy Wszystkim Pana Bartłomieja: profesjonalne podejście do klienta. Ogromna wiedza, zaangażowanie, dyspozycyjność jak również bardzo wysoka kultura osobista. Doradca z ogromnymi kompetencjami, wyszukał dla nas najlepszą opcję – indywidulne podejście do klienta. Rekomendujemy i polecamy Pana Bartłomieja z czystym sumieniem.

Agnieszka i Mariusz    Zakup na rynku pierwotnym   

Polecamy współpracę z Panem Robertem, jest on świetnym fachowcem w swojej dziedzinie. Dzięki jego zaangażowaniu i poświęceniu otrzymaliśmy kredyt na własne „M”

Dagmara i Adrian    Kredyt hipoteczny   

Bardzo polecam Panią Olę, dzięki niej udało nam się dostać kredyt. To bardzo miły, cierpliwy, profesjonalny i kompetentny doradca, z duża wiedzą w zakresie kredytów. Nasza sytuacja była trochę skomplikowana, mimo tego Pani Ola świetnie sobie ze wszystkim poradziła. Bardzo szybko i sprawnie wszystko załatwiła, dopilnowała każdego szczegółu. Na każdym etapie informowała nas o wszystkim, odpowiadała na nasze pytania. Jeszcze raz bardzo dziękujemy !

Ewelina M.    hipoteczny   

Wszystko sprawnie, profesjonalnie i konkretnie. Profesjonalista i specjalista w swoim fachu a poza tym przemiły człowiek. POLECAM.

Aleksandra Tkaczyk    Gotówkowy   

Polecam Pana Roberta za profesjonalizm, zaangazowanie i indywidualne podejscie do klienta. Bardzo miły, sympatyczny, o wysokiej kulturze osobistej i niezwyklym poczuciu humoru. Dziękuję za szybkie sfinalizowanie kredytu, szczerze polecam i pozdrawiam! 🙂

Joanna K.    Kredyt Hipoteczny   

Polecam współpracę z Panem Robertem, świetny doradca, człowiek. informacje przekazywane są w sposób jasny. konkretny i rzetelny. Z czystym sumieniem mogę polecić pana Roberta Tuźnika wszystkim, którzy chcą się ubezpieczyć i nie tylko.

Martyna Mazur    Ubezpieczenie na życie   

Pani Beata Kiełbasajest bardzo miłą i kompetentną osobą.Dzieki jej poradą mogłem bardzo szybko i zdecydowanie podjąć decyzję o kupnie upragnionego mieszkania .Wszystkie formalności prawne miałem załatwione szybko i sprawnie.Usługi pani Beaty polecam każdemu na przyszłość.Wielkie dziękuje.

JACEK OWCZAREK   

Razem z mężem jesteśmy w 100% wdzięczni za pomoc Pana Bartka w uzyskaniu kredytu hipotecznego na budowę domu. Nie mamy żadnych zastrzeżeń, jest osobą kompetentną i pomocną.. Z czystym sumieniem polecamy i będziemy polecać! Pozdrawiamy: -)

Anna Słoń    Polecamy!   

Naprawdę fachowa pomoc i przyjemna współpraca. Polecam z całym przekonaniem.

Katarzyna Patrycka    Kredyt Hipoteczny   

Szybkie, konsekwentne działanie połączone z kompetencją, a przy tym stoicki spokój, opanowanie i kultura osobista to jedne z wielu atutów do rekomendacji P. Bartłomieja. Dziękujemy z pomoc i pozdrawiamy!

M.Z. Bańcer    Kredyt hipoteczny   

Polecam skorzystanie z usług doradcy finansowego Pana Roberta Tuźnika.Cechuje Go profesjonalizm, ogromna wiedza, wspaniały kontakt z ludźmi, rzetelność i wyrozumiałość oraz cierpliwość. Jest bardzo zaangażowany w problemy ludzi którzy zwracają się do niego ze swoimi problemami. Pan Robert pomógł mi w uzyskaniu kredytu,a po jego sfinalizowaniu nadal służy swoją radą i pomocą w razie pojawienia się jakichkolwiek trudności. Szczerze polecam Pana Roberta Tuźnika wszystkim którzy chcą uzyskać kredyt.

Ewa Elertowska    Kredyt   

Pani Aleksandra Wójtowicz jest bardzo kompetentnym doradcą. Jest także bardzo zaangażowana w obsługę klienta. Szuka korzystnych ofert, doradza, podpowiada rozwiązania. Pani Aleksandra jest także niezwykle miła. Serdecznie polecam.

Anna    Hipoteczny   

Pani Beata to osoba, która pomogła nam w znalezieniu pierwszego mieszkania. Nie spodziewaliśmy się, że tyle rzeczy trzeba posprawdzać przy zakupie mieszkania. Przy spółdzielczym prawie do lokalu okazało się, że jest dwóch współwłaścicieli i pewnie byśmy się tego dowiedzieli dopiero u notariusza ale dzięki czujności Pani Beaty wiedzieliśmy zawczasu i domniemany jedyny właściciel musiał na kolejne spotkanie przyprowadzić swojego pełnoletniego syna. Nie chce nawet myśleć o tym co by było jak byśmy już byli po umowie z bankiem i wtedy kazało by się, że musimy ponownie negocjować koszt zakupu mieszkania. Punk za czujność dla Pani Beaty.

Orczykowscy M. i S.   

Polecam Pana Roberta, bardzo mi pomógł przez to przebrnąć i wiele spraw załatwił za mnie podczas mojej nieobecności. Dodatkowo załatwił mi dobrą ofertę na ubezpieczenie kredytu i mieszkania. Pomógł przy spisywaniu aktu notarialnego co było dla mnie niezmiernie ważne gdyż jestem zielony w tych sprawach. Nie wyobrażam sobie brać kredytu bez doradcy, który broni Twojego interesu bo w dzisiejszych czasach jest dużo oszustw finansowych.

Tomasz Chojnacki    Kredyt Hipoteczny - Kupno mieszkania z rynku wtórnego   

Polecam Pana Roberta jest najlepszy w swojej profesji, od początku do końca przeprowadził nas przez wszystkie procedury kredytu hipotecznego, wyjaśniał i zawsze służył pomocą. Zawsze spokojny, cierpliwy, dokładny. Szczerze polecam.

Bernadetta Mazur    Kredyt Hipoteczny   

Niedawno byliśmy klientami NKU. Objęła nas pomocą Pani Aleksandra. Wspaniałą, pomocna osoba. Kontaktowała się z nami o każdej porze, pomagała we wszystkim, wyjaśniała wszystkie niejasności. Jak najbardziej mogę polecic Panią Olę jako człowieka, który jest w każdym calu profesjonalny w swojej pracy. Gdybym jeszcze kiedyś potrzebowała pomocy doradcy na pewno zgłoszę się do tej pani.

Mateusz Zając    Hipoteczny   

Wspaniała osoba perfekcyjnie wykonującą swoją pracę, oddana całym sercem, pełne poświęcenie danej sprawie oraz doskonale doświadczenie. Nie jestem w stanie opisać słowami jak wspaniała osoba jest Pani Beatka, pełen profesjonalizm, bardzo sympatyczna kochająca to co robi osoba. Z czystym sumieniem będę polecać dalej jak tylko się da. Lepszego Agenta nieruchomości w życiu nie spotkałam. Patrycja Warmijak.

Patrycja Warmijak   

Witam wszystkich na wstępie chcielibyśmy bardzo podziękować panu Bartłomiejowi za pomoc i załatwienie kredytu mieszkaniowego jest to bardzo odpowiedzialny człowiek który trakuje swoją prace i klientów bardzo poważnie.Polecamy pana Bartłomieja z przyjemnością.

Marcin i Kamila Kopeć    Kredyt   

Pani Beata pomogła mi w kupnie domu. Usługę przeprowadziła od początku do końca. Jest bardzo miła i przyjemnie się z nią współpracuje.

Agnieszka   

Z pomocą Pani Oli uzyskaliśmy kredyt na wykończenie domu na świetnych warunkach .Polecam wszystkim w pełni profesjonalne podejście do sprawy.Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!!!

Piotr    hipoteczny   

Pełny profesjonalizm, znakomity kontakt ,duże zaangażowanie.
Gorąco polecam

Karol P    hipoteczny   

Wszystko super dzięki Pani spelnilismy swoje marzenia a zaczęło się od innych mieszkań gdzie Pani Aleksandra zawsze miała czas żeby nam pomóc doradzić najpierw było mieszkanie potem dom a skończyło się na mieszkaniu zawsze czułem chęć pomocy i odpowiedzi na wszystkie pytania

Paweł    Hipo   

Współpraca przebiegła fantastycznie. Pani Lidia pomaga we wszystkich papierkowych sprawach, bez Jej pomocy byłoby zdecydowanie trudniej. Przeprowadziła Nas przez sprawy bankowe, tak naprawdę jedyne co musieliśmy zrobić to podpisać dokumenty. Bardzo polecam Panią Lidię, jest bardzo rzeczowa i profesjonalna.

Kamil Głowacki    Hipoteczny   

Bardzo serdecznie polecamy przedstawicielkę firmy NKU, Panią Beatę Kiełbasę- agentkę nieruchomości, która pomogła nam w wyborze naszego wymarzonego mieszkania. Bardzo miła, pozytywna osoba, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Rzetelnie przedstawiła nam ofertę mieszkania i pomogła przy załatwianiu formalności. Jesteśmy Jej bardzo wdzięczni za okazane zaangażowanie i wszelką pomoc.

M. P. Jaworscy   

Pan Robert pomógł mi w pozyskaniu kredytu na zakup mieszkania. Nie było to łatwe ponieważ nie mam wysokich dochodów, mam alimenty do płacenia a na wkład własny „ledwo wydusiłem” kasę. Indywidualne podejście do mnie i moich finansów jak również optymizm i zaangażowanie pana Roberta- to, że nie dał za wygraną i znalazł dla mnie odpowiednie rozwiązanie- sprawiły, że dzisiaj ciesze się z posiadania własnego mieszkania. Całą pracę, całą „papierologię” wziął na siebie, a ja tylko się podpisywałem gdzie trzeba po tym jak mi w prosty sposób wytłumaczył co, jak i dlaczego podpisuję. Ważne myślę było to że otwarcie powiedziałem panu Robertowi o swoich finansach, bez ukrywania czegokolwiek. Wtedy współpraca jest jasna i czytelna. Serdecznie polecam pana Roberta Tużnika.

Jarosław T.    Kredyt Mieszkaniowy   

Pani Aleksandra zaoferowała kompleksową pomoc od początku do końca. Świetnie wyjaśniła wszystkie zagadnienia dotyczące kredytu już na pierwszym spotkaniu i służyła pomocą w każdym momencie. Dzięki jej profesjonalizmowi czuliśmy się pewnie i bezpiecznie na każdym etapie. Serdecznie polecam panią Aleksandrę za wspaniałą współpracę oraz profesjonalną wiedzę

Bartłomiej Jasiński    Hipoteczny   

Bardzo polecam firmę NKU i doradcę pana Alberta Duchnika. Mieliśmy dość skomplikowaną sytuację, aby dostać kredyt. Wiele banków odmówiło nam finansowania. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Alberta udało się uzyskać kredyt na bardzo korzystnych warunkach. Bardzo dziękujemy za fachowe podejście i przemiłą obsługę.

Aleksandra Kutkiewicz    Hipoteczny   

Polecam zawsze gotowa do pomocy zaden telefon nie zostal bez odpowiedzi.

Adrian Matracki    hipoteczny   

Zachęcam do korzystania z usług biura NKU w Radomiu, a w szczególności z doradcy w osobie Pani Aleksandry Wójtowicz. Pani Aleksandra jest niezwykle kontaktową, kompetentną, w pełni zaangażowaną w swoje zadania osobą. W przeciągu ostatnich 10 lat Pani Aleksandra przeprowadziła mnie przed dwie procedury kredytowe, zakończone pełnym sukcesem. Gorąco polecam.

Piotr Charzewski    Kredyt hipoteczny   

Polecamy Wszystkim Pana Bartłomieja: mega profesjonalne podejście nastawione na klienta. Ogromna wiedza, zaangażowanie oraz porada przy szukaniu odpowiedniego rozwiązania, jak rownież bardzo wysoka kultura osobista. Doradca z ogromnymi kompetencjami, wyszukał dla nas najlepszą opcję – indywidulne podejście do klienta. Biorac pod uwagę powyższe Rekomendujemy i Polecamy Pana Bartłomieja z czystym sumieniem

Malgorzata Robert Rosloniec    Kredyt Obrotowy - Rolniczy   

Polecam Pana Roberta. Fachowe i uczciwe podejście do sprawy, po za tym szybko i solidnie. Bardzo dobry kontakt tak telefoniczny jak i „mailowy”. Nigdy nie powiedział, że nie ma czasu.

Robert Małek    Kredyt Hipoteczny   

Najlepszy doradca,profesjonalne podejście i wyczucie potrzeb klienta,pomoc i doradztwo w kompletowaniu dokumentacji,polecamy Pana Bartka wszystkim kredytobiorcom!

Agata i Rafał Rzepka    kredyt na budowe domu   

Pan Robert jest osobą bardzo kompetentą, rzetlnie i profesjonalnie podchodzi do zadania, dodatkowymi atutami sa: duzy spokój, opanowanie, cierpliwośc i wysoka kulura osobista. W badzo jasny sposób objaśnia warunki kredytu oraz ubezpieczenia, na który sie zdecydowalam. W kazdej chwili można liczyć na fachową pomoc. Polecam wszystkim zainteresowanym Pana Roberta, jest to świetny doraddza finasowy!!!

Anna Z.    Kredyt Hipoteczny, Ubezpieczenie   

Polecam współpracę z tą agencją oraz panią Beatą miła profesjonalna godna polecenia

Aneta Koza   

Polecam wszystkim zainteresowanym Pana Bartłomieja, bardzo dobry doradca finansowy, profesjonalne podejście do problemu. Miły, cierpliwy, elastyczny, posiadający dużą wiedzę i kulturę osobistą, a co najważniejsze SKUTECZNY(błyskawicznie rozpatrzony wniosek kredytowy).

Paweł Tomczyński    Budowa domu   

Polecam wszystkim Pana Bartka jest profesjonalnym, subtelnym doradcą finansowym, zaangażowany w 100%.

Tomasz i Marta Musiał    Rodzina na swoim - kredyt hipoteczny na budowę domu   

Polecam Pana Roberta. Wspólnie z mężem uzyskaliśmy kredyt gotówkowy z bardzo korzystnym oprocentowaniem. Współpraca miła, fachowa obsługa, rzetelność.

Iwona S.    Kredyt gotówkowy   

Polecam Wszystkim Doradce Klientów w osobie Pana Bartłomieja Guścia. Rozwiązania jakie Pan Bartłomiej proponuje są konkretne i dążące do celu. Dzięki Panu jesteśmy w trakcie budowy domu, naszego wymarzonego gniazdka 🙂 Nasza sprawa przebiegła szybko i sprawnie. Wszystko zostało nam wytłumaczone w 100 % Dziękujemy i Wszystkim Polecamy.

Sylwia Okrutna    Kredyt   

Zdecydowanie polecam doradcę finansowego Pana Roberta Tuźnika. Jest doradcą profesjonalnym z ogromną wiedzą i wspaniałym kontaktem z ludźmi, rzetelnym a zarazem wyrozumiałym i cierpliwym. Pomógł mi w uzyskaniu korzystnego dla mnie kredytu. Po uzyskaniu kredytu nadal służy radą i pomocą w razie jakichkolwiek trudności. Jeżeli masz problemy finansowe i potrzebujesz kredytu skorzystaj z pomocy Pana Roberta Tuźnika – serdecznie polecam.

Ewa Elertowska    Kredyt   

Profesjonalizm i duża wiedza w jednym.

Z pomocy pana Krzysztofa Króla skorzystaliśmy jakiś czas temu w związku z poszukiwaniem kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Jego pomoc okazała się nieoceniona. Jak się okazało, kredyt hipoteczny to nie jest łatwa proceduralnie sprawa, gdzie każdy bank ma swoje wewnętrzne wymagania, a nasza sytuacja nie była do końca klarowna (np. zwolnienie lekarskie, zmiana zatrudnienia pół roku wcześniej). Pan Krzysztof Król podszedł do naszego przypadku bardzo profesjonalnie i pomógł uzyskać trzy pozytywne decyzje kredytowe w bardzo krótkim czasie.

Jego wiedza dotycząca procedur kredytowych, w różnych bankach, jest na bardzo wysokim poziomie. Pan Krzysztof Król sam wstępnie ocenił naszą zdolność kredytową, wskazał potrzebne dokumenty (do każdego z banków) oraz pomógł wypełnić dokumenty. Dodatkowo pan Krzysztof Król ma szerokie kontakty w bankach, więc jest w stanie przyspieszyć niektóre decyzje, a także szybko potrafi wyjaśniać powstałe wątpliwości.

Oprócz tego, Pan Krzysztof Król jest bardzo pomocny w sprawach "około-kredytowych". Szybko potrafi doradzić w sprawach kredytów gotówkowych, a także potrafi pomóc w uzyskaniu wiedzy na temat wycen innych nieruchomości (np. działka budowlana). Nasza współpraca z panem Krzysztofem Królem nie zakończyła się po uzyskaniu kredytu. W przypadku jakichkolwiek pytań, wycen, ogólnych spraw związanych nie tylko z uzyskaniem kredytu, ale także w szeroko rozumianych sprawach doradczych na rynku finansowym pan Krzysztof Król zawsze służy pomocą.

Piotr    Hipoteczny   

Rynek nieruchomości jest niełatwą i wymagającą wszechstronnych kompetencji branżą, szczególnie w Radomiu, mieście dynamicznym i z dużym potencjałem.
 Dlatego chciałabym wyróżnić starania Pani Beaty, osoby niezwykle kompetentnej, rzetelnej i co najważniejsze skutecznej w działaniu.

Pani Beata jest profesjonalną agentką nieruchomości, która doskonale zna zasady funkcjonowania tej branży, potrafi doradzać klientom, jej sugestie są zawsze fachowe, oparte na bogatym doświadczeniu, wiedzy oraz niezbędnej w tym zawodzie intuicji i umiejętności przewidywania różnych wariantów zmieniającego się rynku. Reaguje na wszelkie aktualne informacje dotyczące rynku finansowego, budowlanego, orientuje się w trendach, zapotrzebowaniach, wymaganiach klientów. Jej predyspozycje: umiejętność nawiązania kontaktu, wysoka kultura osobista, pogoda ducha, potrafią zjednać klienta i zjednać zaufanie, które jest podstawą relacji nie tylko w branży nieruchomości. 
Spośród wielu agentów, z którymi miałam kontakt, jedynie Pani Beata wykazała szczere zainteresowanie kompleksową obsługą związaną ze sprzedażą nieruchomości, opieką logistyczną i czuwaniem nad skomplikowaną dokumentacją.

Pani Beato dziękuję bardzo za nieocenioną pomoc, skuteczną realizację sprzedaży mojej nieruchomości i kupna nowej oraz satysfakcję z wzajemnej współpracy.

Elżbieta Kalenik    Kredyt Hipoteczny   

Serdecznie polecam pomoc Pana Roberta w sprawach finansowych. Dzięki panu Robertowi udało nam się razem z żoną uzyskać w krótkim czasie kredyt hipoteczny na zakup mieszkania co wydawało mi się nie do zrobienia w naszym przypadku, a jednak już dwa lata minęło odkąd jesteśmy „na swoim”. Bardzo miły, życzliwy człowiek z ogromną wiedzą, dużym optymizmem, poczuciem humoru i profesjonalnym podejściem do klientów. Warto poznać 🙂

Michał Skorupski    Kredyt Hipoteczny z konsolidacją zobowiązań   

Z dużą przyjemnością rekomenduje Pana Bartłomieja Guścia w zakresie profesjonalnej i szybkiej obsługi kredytowej dla firm. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piekarniczo-Cukiernicze Sp. j. CLAUDIA

Rafał Walasik    KREDYT OBROTOWY   

Szybko, sprawnie, konkretnie. Jedna wizyta umówiona, następnego dnia procedura zakończona. POLECAM. Bardzo konkretna osoba.

Paweł Tkaczyk    Gotówkowy   

Polecam współpracę z Panią Beatą, ktora jest na najwyższym poziomie. Zaangażowana w 100% w swoją pracę. Zawsze miła, uśmiechnięta i dyspozycyjna, kiedy tylko tego potrzebowałam. Z czystym sumieniem każdemu polecam usługi Pani Beaty, a na pewno bedzie bardzo zadowolony. Jeszcze raz dziękuję za współpracę.
Emilia

Emilia   

Bardzo polecam współpracę z NKU, a w szczególności z Panią Aleksandrą. Wspaniała, profesjonalna i pomocna osoba. Pozdrawiam

Aleksandra Chacińska   

W 100% polecam Pana Roberta

Tomek Karpeta    Kredyt Hipoteczny   

Pani Beata jest osoba kompetentna,rzyczliwa i ciepla.Potrafi trafić w gust klienta.Nigdy nie spóźnia się na umówione spotkanie.Dzieki Pani Beacie znaleźliśmy swoje M.Dziekujemy.

Beata    Gotowka   

Polecam Panią Lidię jako wzór dla osób szukających finansowania na nabycie nieruchomości. Przedstawiony przeze mnie problem spotkał się z profesjonalnym podejściem oraz znajomością procedur bankowych. Polecam Panią Lidię jako osobę bardzo kompetentną. Sumienne i wytrwała praca wykonana przez Panią Lidię w moim przypadku powinna być wzorem dla każdego Doradcy Klienta.

Kuba S.    Kredyt hipoteczny   

Dziękujemy pani Beata kiełbasie za pomoc w sprzedaży mieszkania . Bardzo pomocna i profesjonalna i miła i wkarzdej dziedzinie pomocna super sprzedawca dziękujemy polecam wszystkim

Piotr Chrobotowicz   

NAJLEPSZY DORADCA, PROFESJONALNE PODEJŚCIE I ŚWIETNE WYCZUCIE POTRZEB KLIENTA. POLECAM PANA BARTKA WSZYSTKIM KREDYTOBIORCOM. POMOŻE W KAŻDEJ SYTUACJI.

Ewa Zarzycka Guba, Dyrektor Finansowy, Interdruk Corporation SP. Z O.O.    Kredyt obrotowy   

Dziękujemy jeszcze raz Panu Albertowi za miłą współpracę i wszelką pomoc. Wszystko odbyło się sprawnie i szybko – załatwienie formalności, uzyskanie decyzji kredytowej, wypłata kredytu. Wszystkie oferty bankowe dokładnie omówione i pomoc w wyborze tej najlepszej oferty– tego można się po Panu Albercie spodziewać. Pełen profesjonalizm i działanie na najwyższych obrotach a co za tym idzie ogromna skuteczność. Polecamy każdemu kto potrzebuje kredytu zwłaszcza na zakup mieszkania lub domu z okolic Radomia. Wystarczy jeden telefon i godzina spotkania, żeby przekonać się o jego wiedzy. Polecamy!!!

Bartek i Sylwia P.   

Polecam doradcę Krzysztofa Króla. Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Pan Krzysztof od początku do końca dysponował czasem jak i swoim zaangażowaniem. Polecam!!

Magdalena    Hipoteczny   

Pan Krzysztof Król to wspaniały fachowiec. Załatwił wszystkie formalności za mnie, o nic nie musiałam się już martwić. Dopasował najlepsze rozwiązania. Szczerze polecam!

Aleksandra Tkaczyk   

Serdecznie polecam Panią Olę! Jako doradca w kliencie widzi przede wszystkim człowieka, służy doskonałą pomocą merytoryczną w każdym momencie. Jej wsparcie i ogromna wiedza podczas realizacji kredytu hipotecznego zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Pani Ola to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. W przystępny sposób tłumaczy warunki i zasady kredytu, przypomina o ważnych datach i dokumentach. Super kontakt i indywidualne podejście do klienta!

Katarzyna    Hipoteczny   

Z czystym sumieniem polecamy panią Justyną Bochyńską. Przez cały okres ubiegania się o kredyt hipoteczny wykazywała się ogromną wiedzą i nieskończoną ilością cierpliwości. Bez niej załatwienie tego kredytu byłoby zdecydowanie trudniejsze.

Ania i Michał Pająk    Kredyt hipoteczny   

Dzięki Pani Beacie znaleźliśmy swoje M. w Radomiu. Szukaliśmy już długo czegoś co pasowało by cenowo i spełniało nasze oczekiwania co do lokalizacji, metrażu i wystroju. Szukaliśmy na portalach, czasem pojechaliśmy coś obejrzeć…dopiero gdy Pani Beata porozmawiała z nami czego tak na prawdę szukamy, wypytała nas dobrze co jest najważniejsze w wyborze mieszkania, z czego możemy zrezygnować a z czego na pewno nie zrezygnujemy zaczęło się ,,prawdziwe’’ poszukiwanie. Wysłaliśmy do Pani Beaty kilka propozycji, sprawdziła czy faktycznie się nadają w dokumentach prawnych. Pojechaliśmy na miejsce i Pani Beata wypytała w mieszkaniach właścicieli o rzeczy o które sami raczej byśmy nie spytali. Widać było, że zna się na tym co robi. Pomogła nam w negocjacjach cenowych i sprawdziła czy prawnie jest wszystko ok. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej pomocy i polecamy Panią Beate J

Kasia i Sebastian Kowalczyk   

Witamy potwierdzamy pełny profesjonalizm i zaangażowanie Pana Bartomieja. Niezwykle dokładny, obowiązkowy i rzetelny. Dodatkowo zagłębia się w szczegóły, które przekładają się na interes Klienta. Wiedza merytoryczna na temat produktów bankowych na bardzo wysokim poziomie. Poukładany w swojej pracy – 100/100. Polecamy i pozdrawiamy bracia Maciej i Piotr

Bracia Maciej i Piotr    Kredyt hipoteczny   

Polecam wszystkim zainteresownym doradcę finansowego Pana Bartłomieja. Cechuje go profesjonalne, szybkie podejście do klienta i duża kultura osobista.

Alina Dyduch, Główna Księgowa, ODDI Poland Sp. z O.O.    kredyt inwestycyjny   

Miła współpraca , szybkie działanie i profesjonalizm a przy tym można liczyć na pomoc.

Anna Kupidura    Ubezpieczenie nieruchomości   

Właściwa osoba, na właściwym miejscu. Swietne przygotowanie do spotkania z potencjalnym klientem, pełne zaangażowanie. Z Panią Beatą można porozumieć się nawet bez słów, bardzo sympatyczna, miła osoba. Z czystym sumieniem polecam współpracę z tą osobą.

Martyna Mazur   

Sprawnie i z zaangażowaniem Pan K. K zajął się nami i dziś dzięki niemu cieszymy się własnym M. Dziękujemy p. Krzysiu 😉

Piotr. B    Hipoteczny   

Profesjonalna obsługa, rzetelna informacja, pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy. Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Robertem.

Edyta S.    Kredyt   

Z pewnością możemy polecić Pana Krzysztofa wszystkim tym, którzy szukają kredytu hipotecznego. Szybko i profesjonalnie.

Kuba    Kredyt hipoteczny   

Korzystając z usług Pani Beaty Kiełbasy miałam szczęście zetknąć sie z osobą, która wykonuje swoja pracę z zaangażowaniem i entuzjazmem. Pomimo niesprzyjających warunków, zastoju na wtórnym rynku mieszkaniowym w okresie pandemii, energicznie poszukiwała kupca mojej nieruchomości, w wyniku czego poszukiwania zakończyły sie sukcesem. Pomogła szybko i sprawnie sfinalizować transakcję. W kontaktach z klientem jest pogodna i życzliwa. Gdybym w przyszłości miała potrzebę ponownego skorzystania z usług agenta nieruchomości, chętnie ponownie zwrócę się do Pani Beaty Kiełbasy.

Anna   

Miałam przyjemność już dwukrotnie brać kredyt hipoteczny i korzystać z usług Pani Iwony. Doskonałe przygotowanie, wysoki poziom kompetencji oraz wieloletnie doświadczenie. Przekonałam się o tym pierwszym razem i kupując następne mieszkanie nie miałam wątpliwości do kogo się zwrócić. Z pewnością mogę polecić współpracę z Panią Iwoną, osobom, które chcą się zdecydować na zobowiązanie kredytowe na wiele lat.

Ania B.   

Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić Panią Beatę. Konkretną, pomocna, zawsze służy pomocą.

Beata   

Profesjonalne podejście do klienta, sumienny, pracowity i co najważniejsze cierpliwy, zważywszy na ilość zadanych pytań przez Nas. Pan Bartek znajduje czas nawet na spotkanie w niedziele. Pełne wsparcie przez cały czas. Złożone dwa wnioski kredytowe i oba rozpatrzone pozytywnie. Nic tylko polecić z czystym sumieniem takiego Doradcę. P.S Niższej marży chyba już nie da się mieć 🙂

Sylwia i Rafał    Kredyt hipoteczny   

Jestem niesamowicie zadowolona z doradztwa i usług P. Beaty. To profesjonalna odpowiedzialna i sympatyczna pośredniczka sprzedaży nieruchomości. Uważam że to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku .

Anna    Nieruchomości   

Z pomocą Pani Beaty sprzedaliśmy swój dom i zamieszkaliśmy w Warszawie. Długo wystawialiśmy go na portalach internetowych. Ludzie dzwonili, raz się umawiali i nie przyjeżdżali, raz jak przyjeżdżali to się później nie odzywali i nie wiadomo było co im się nie spodobało, albo przyjeżdżali i proponowali jakąś cenę z powietrza. Odkąd nawiązaliśmy współpracę z Panią Beatą, spotkania z klientami były już inne. Przyjeżdżała z ludźmi, którzy byli faktycznie zainteresowani i choć dopiero za trzecim razem udało się dojść z nowymi właścicielami do porozumienia to jednak ,,jakość’’ przyprowadzanych chętnych była inna i nie próbowali już nam zaproponować jakiś niskich pieniędzy, nie spóźniali się i jak się już umówili z Panią Beatą to faktycznie docierali J Dlatego chcemy polecić współpracę z Panią Beatą i życzyć jej dalszych sukcesów.

Paweł i Magda S.   

Gdyby nie Pani Justyna, to do teraz nie bylibyśmy w stanie załatwić kredytu, ze względu na naszą skomplikowaną sytuację. Pani Justyna wytłumaczyła na wszystko, znalazła rozwiązanie i z pozytywnym skutkiem przeprowadziła całą transakcję. Kwestie formalności i dokumentów również mięliśmy z głowy, bo Pani Justyna mimo nawału swojej pracy przyjeżdżała po nie do nas do domu. Bardzo była nam to na rękę z trójką dzieci na prawdę trudno było nam się wyrwać do niej do biura i za to jeszcze raz wielkie dzięki!!! Jest to kompetentna osoba, która zna się na swojej pracy. Z czystym sumieniem będziemy ją polecać wszystkim, którzy będą potrzebować dobrego doradcy. Dziękujemy, Pani Pani Justyno!

Grzegorz i Martyna Janduła    Pożyczka hipoteczna na spłatę kredytów   

Kompetentna i rzeczowa doradczyni. Jak nam się zapowiedziała tak było - szybko i bezproblemowo. Cenę kredytu również udało się znegocjować, jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy

Ziomka K i M    Kredyt hipoteczny   

Zainteresowany kredytem hipotecznym, postanowiłem zaczerpnąć informacji od specjalisty. Tak trafiłem na stronę internetową biura "NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia". Tam spotkałem się z doradcą finansowym - Panem Krzysztofem Królem. Pan Krzysztof pomógł mi w uzyskaniu kredytu na dogodnych dla mnie warunkach, zajął się wszelkimi formalnościami, informując mnie na bieżąco o przebiegu sprawy. Dzięki kompetencjom i zaangażowaniu Pana Krzysztofa Króla, udało się uzyskać kredyt w krótkim czasie, co było dla mnie istotne. Serdecznie polecam.

Waldemar Mikusek    hipoteczny   

Z czystym sumieniem polecamy Pana Roberta, jego pomoc jest nieoceniona. Mieliśmy wrażenie że Pan Robert zajmuje się tylko nami. W bardzo przejrzysty sposób wyjaśnił nam świat kredytów, tłumaczył wszelkie niejasności, przypominał o terminach. Jest to osoba godna polecenia.

Katarzyna i Dariusz    Kredyt Hipoteczny   

Podzielam pochlebne opinie na temat pana Roberta. Dla osoby poruszającej się w obszarze finansów jak dziecko we mgle sprawy stają się proste, przejrzyste i nie wzbudzają najmniejszego strachu dzięki tak fachowemu wsparciu. Nie przypuszczałam nawet, że można tak bezstresowo i szybko osiągnąć cel i uzyskać kredyt. Dzięki współpracy z Panem Robertem na każdym etapie załatwiania różnych formalności miałam stuprocentowe poczucie wybierania najkorzystniejszej opcji, pełnego bezpieczeństwa, spokoju. Rzetelność, niezawodność, wiedza i świetne strategiczne myślenie a przy tym kontakt z życzliwym i po prostu miłym człowiekiem tworzy markę super doradcy w osobie p. Roberta

Anna Dudnik    Kredyt Hipoteczny   

Ogromnie polecam !!! Współpraca z Panią Beatą na najwyższym poziomie. Sprzedaż mieszkania okazała się nie taka straszna 🙂 Wszystkie formalności zostały doprowadzone do końca, z niczym nie zostaliśmy sami. Kontakt z Panią Beatą był o każdej porze dnia. Zawsze służyła radą i umiała rozwiać wszelkie wątpliwości. Pełen profesjonalizm. Dziękuję za współpracę i gorąco polecam !!!

Agniszka   

Polecam wszystkim współpracę z Panem Krzysztofem Król. Jest profesjonalnym doradcą z ogromną wiedzą, rzetelnym a zarazem wyrozumiałym i cierpliwym. Pomagał nam uzyskać kredyt Hipoteczny Z pewnością mogę polecić współpracę z Panem Krzysztofem.

Angelika    Hioteczny   

Miło, kompetentnie.
Polecam

Dariusz M.    hipoteczny   

Szczerze polecamy współpracę z Panem Robertem. Miło, szybko, profesjonalnie! O nic nie trzeba się martwić.

Kamila G    Kredyt Hipoteczny   

Pan Albert jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Nie mydli klientom oczu aby tylko wcisnąć byle jaką ofertę. Na prawdę przykłada się do swojej pracy i przedstawia te najlepsze oferty. Jeżeli ponownie będę potrzebował pomocy z kredytem na pewno wrócę do Pana Alberta. Polecam bo na prawdę warto.

Miłosz Gradek    Kredyt hipoteczny   

Bardzo polecam Pana Krzysztofa Króla .
Bardzo mi pomógł w uzyskaniu kredytu hipotecznego ,praktycznie wszystko zrobił za mnie.
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Krzysztofa każdemu:)

Michał Rumelczyk    Kredyt hipoteczny   

Bardzo pomocna, kompetentna osoba o mało spotykanym cierpliwym usposobieniu, zawsze można liczyć na jej pomoc.

Justyna    Hipoteczny   

Bardzo jestem zadowolona z pracy jaka wykonuje Pani Beata.To odpowiednia osoba na tym miejscu.Jest osoba kompetentna zna się doskonale na tym co robi. Jest przemiła i sympatyczna
osoba dzięki czemu każde spotkanie było przeprowadzone w przyjaznej atmosferze. Nigdy się nie spóźniła na umówione spotkanie. Polecam każdemu kontakt z Panią Beata ponieważ potrafi doradzić i znaleźć rozwiązanie problemu.Jej prace jako doradca nieruchomości oceniam na najwyższa ocenę ponieważ w pełni na to zasługuje

Milena   

DZIĘKI PANU KRZYSZTOFOWI UDAŁO MI SIĘ OBNIŻYĆ RATE I DOBRAĆ DODATKOWĄ GOTÓWKĘ. A DO TEGO WSZYSTKO SPRAWNIE I W MIŁEJ ATMOSFERZE. POLECAM.

MONIKA    KREDYT GOTÓWKOWY   

Polecam wszystkim zainteresowanym Pana Roberta, bardzo dobry doradca finansowy, profesjonalne podejście do problemu. Informacje przekazywane są w sposób jasny, konkretny i rzetelny. Miły, cierpliwy, elastyczny, posiadający dużą wiedzę i kulturę osobistą, a co najważniejsze SKUTECZNY. Jako jeden zainteresował się moją sprawą po śmierci mojego Męża. Nie pozostawił mnie samą sobie, tak jak to zrobili poprzednicy w Warszawie i Radomiu. Właśnie Pan Robert zajął się moją sprawą po czym odzyskałam pieniądze w bardzo szybkim czasie za co jestem Mu bardzo wdzięczna. Cały proces od A do Z prowadził Pan Robert bez zarzutu, więc wszystkim Państwu, którzy się wahają polecam przekonać się osobiście. Mam nadzieję, że również Państwo będą mogli za jakiś czas wyrazić równie pozytywne opinie na temat pracy Pana Roberta.

Sylwia Wołoszyn    Ubezpieczenie na życie   

Szanowni Państwo, Z czystym sumieniem mogę polecić Państwu usługi świadczone przez Pana Bartłomieja w szczególności dotyczące kredytów hipotecznych gdyż w tym zakresie miałem przyjemność korzystać. Bardzo duża indywidualność w podejściu do klienta, szereg możliwości i porównań ofert w celu wybrania najlepszej dostępnej na rynku. W trakcie załatwiania kredytu większość formalności udało się załatwić szybko dzięki doświadczeniu Pana Bartłomieja. Cały proces od A do Z prowadził Pan Bartłomiej bez zarzutu, więc wszystkim Państwu, którzy się wahają polecam przekonać się osobiście. Mam nadzieję, że również Państwo będą mogli za jakiś czas wyrazić równie pozytywne opinie na temat pracy Pana Bartłomieja. Pozdrawiam Damian Bratowski

Damian Bratowski    Zakup na rynku pierwotnym   

Z pełnym przekonaniem polecamy pana Bartłomieja!!!!! Kròtko mòwiąc- odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.Szybko, sprawnie, z ogromnym zaangażowaniem pomògl nam uzyskac kredyt, począwszy od skomskompletowania dokumentow poprzez wypelnienie wniosku,a na zawarciu umowy skończywszy.Pelen profesjonalizm!!! Zawsze w przystępnych słowach odpowiedział na nurtujące nas pytania,tłumaczyl niezrozumiałe dla nas zagadnienia.Wyszedł naprzeciw naszym oczekiwaniom, rozważając najbardziej korzystne opcje. Pomocny,rzetelny doradca,zawsze znalazł dla nas czas,aby pomóc i wspierać.Jesteśmy bardzo wdzięczni i zadowoleni!! Dziękujemy!!! Bez tej pomocy nie mielibysmy dzis własnego M!!!!

Emilia i Adam Markowscy    kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MDM   

Wraz z Panią Aleksandrą kredyt braliśmy już jakiś czas temu, jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy. Wszytskie formalności poszły bardzo gładko pomimo, że mieliśmy pewne problemy. Pani Aleksandra wszytsko mam jasno objasniła i odpowiedziała na każde pytanie i nawet teraz w razie pytań zawsze możemy do niej zadzwonić. Polecamy z czystym sercem 🙂

Ilona    Hipotecznym   

Serdecznie dziękuję za bezcenną pomóc przy poszukiwaniu mieszkania w Radomiu... Pani Beata bardzo serdecznie i profesjonalnie potraktowała moje potrzeby i idealnie wyszukiwarka ofert dla mnie... jestem jej wdzięczna za udzielona pomoc i poświęcony czas... polecam wszystkim jej osobę...

Magdalena   

Bardzo polecam współpracę z panią Beata. Zawsze służy pomocą i rada. Wszystkie formalności zwiazane z kupnem mieszkania były do końca wypełnione i dopilnowane

Marlena   

Wszystkim kredytobiorcom z czystym sumieniem polecamy skorzystanie z usług Pana Bartłomieja Guścia. Profesjonalizm, szeroka wiedza w temacie, zawsze chętnie poświęcony czas, to cechy które pozwoliły Nam bezproblemowo i szybko uzyskać kredyt.

Monika i Rafał Maziarscy    Kredyt hipoteczny - budowa domu   

To był chyba najszybszy kredyt pod słońcem! 100% profesjonalizmu. Nie musieliśmy się niczym martwić, wszystko zostało załatwione. Lista dokumentów do sprawdzenia, potwierdzenia. Bezpośredni kontakt z biurem, z bankiem. Wszystko od ręki. Osoby z banku wręcz były zadowolone że to ON zajął się naszą sprawą. Chcesz mieć załatwioną sprawę? Skontaktuj się z Robertem.

Paweł F.    Kredyt Hipoteczny   

Polecam z czystym sumieniem Panią Beatę. Wzorowo wykonuje swoją pracę a przede wszyskim do ludzi podchodzi z sercem i zaangażowaniem. Pani Beata udziela informacji szczegółowo i ze zrozumieniem dla klienta, odpowiada na telefony a gdy nie może zawsze oddzwania. Jest bardzo sympatyczną kobietą i widać że lubi swoją pracę. Będę polecać każdemu biuro bo jestem pod wrażeniem tak dobrego podejścia do klientów.

Magdalena   

Po uregulowaniu formalności z wykupieniem mojego mieszkania postanowiłam je sprzedać. Ktoś polecił mi biuro nieruchomości ASPECT. Po kontakcie telefonicznym spotkałam się z panią Beatą Kiełbasą pracownikiem biura. Od pierwszego spojrzenia spodobała mi się widać że to osoba budząca zaufanie. Po krótkiej rozmowie ustaliłyśmy formalności, wypełniłam umowę pośrednictwa sprzedaży. Z pomocą Pani Beaty oprowadzałyśmy klientów po oferowanym przeze mnie na sprzedaż mieszkaniu. Z Panią Beatką kontaktowałam się nawet po godzinach jej pracy. Podczas odwiedzin klientów była profesjonalna miła taktowna. Posiada rozeznanie z zakresu niezbędnych dokumentów. Wszystkie sprawy dopina na ostatni guzik. Sprzedaż odbyła się sprawnie i w miłej atmosferze. Jako klientka tej firmy chciałabym polecić Panią Beate Kiełbase. Z poważaniem Elżbieta Mazurkiewicz.

Mazurkiewicz Elżbieta   

W pełni profesjonalne podejście, miła i życzliwa osoba. Polecam!!

MateuszF    Hipoteka   

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane