+48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Kalkulator kredytowy

Ceny nowych mieszkań ( od dewelopera) w Radomiu kształtują się w przedziale ok. 7000 –  9500 zł/ m², w zależności od inwestycji i tego czy wliczamy w nią koszt garażu (miejsca postojowego).

Przesuwając suwaki lub używając przycisków oraz ustaw kwotę kredytu oraz lata kredytowania
Kwota kredytu
Okres spłaty
Oprocentowanie

Rata kredytu = 0

Koszt odsetkowy = 0

Program: Bezpieczny Kredyt 2 %

Jeżeli interesuje Państwa precyzyjne wyliczenie wysokości raty kredytowej uwzględniającego korzystny program rządowy o nazwie ,,Bezpieczny Kredyt 2%”, a także odpowiednią Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania Kredytu (RRSO), serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu z naszym zespołem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby umówić się na spotkanie, w trakcie którego przeprowadzimy szczegółowe obliczenia.

INFO

Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań.

Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.

Aby uzyskać informacje szczegółowe skontaktuj się ze specjalistą kredytowym.

+48 503 983 765