Znajdujemy, Finansujemy, Zabezpieczamy Twoje Mieszkanie +48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Aleksandra Wójtowicz

Prześlij rekomendację

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie.

Umów się na bezpłatne spotkanie.

Zadzwoń do mnie na numer:

+48 695 039 500

lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

1 + 3 =

Mazowieckie: 

 Radom, Grójec, Warka, Kozienice, Zwoleń, Opoczno, Pionki, Lipsko, Białobrzegi, Skarżysko-Kamienna 

W branży finansowej pracuję od 2007 roku. Swoje doświadczenie zdobywałam w firmie Expander, jednej z największych firm świadczących usługi pośrednictwa finansowego Polsce, pomagając klientom w wyborze najkorzystniejszych ofert kredytowych a także doradzając w zakresie ubezpieczeń czy form lokowania oszczędności. W 2014 roku rozpoczęłam współpracę z firmą WGN. Pozwoliło mi to wzbogacić moje doświadczenie o obsługę klientów w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przez ponad 11 lat udało mi się pomóc wielu klientom w spełnieniu ich marzeń o własnym domu bądź innych życiowych przedsięwzięć a także zabezpieczeniu przyszłości.

Moją specjalizacją są kredyt hipoteczne na zakup nieruchomości na rynku wtórnym lub pierwotnym, budowę lub remont nieruchomości a także pożyczki hipoteczne i kredyty konsolidacyjne. Pomagam również w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu gotówkowego, na finansowanie działalności gospodarczej a także w zakresie ubezpieczeń na życie i majątkowych.

Moja pomoc jest kompleksowa i obejmuje m. in.

  1. Badanie zdolności kredytowej
  2. Wybór najkorzystniejszej oferty na rynku
  3. Skompletowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku kredytowego
  4. Pomoc w wypełnieniu wniosków kredytowych
  5. Opiekę nad całym procesem ubiegania się o kredyt i kontakt z instytucjami finansowymi
  6. Omówienie z klientami decyzji i umowy kredytowej
  7. Dbanie o bezpieczeństwo transakcji (sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej)

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem. Staram się  aby klienci, którzy powierzają mi swoje finanse czuli się pewnie i bezpiecznie, bo wiem, że zadowoleni klienci chętnie odwdzięczą mi się licznymi poleceniami.

Najważniejszą wartością , jaką kieruję się w życiu, również tym zawodowym, jest uczciwość. Wiem, że zakup nieruchomości jest szczególną z życiowych decyzji. Dlatego w pracy staram się poznać i zrozumieć potrzeby moich klientów, po to by pomóc im w podjęciu najlepszej decyzji.

Zapraszam do kontaktu.

Biuro:

 ,,NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

 ul. Żeromskiego 30, 26-600 Radom

 telefon: (+48) 695-039-500

 e-mail: aleksandra.wojtowicz@nku.radom.pl

 

Bardzo rzetelną i pełna profesjonalizmu osoba. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że Pani Ola została nam polecona. Świetne podejście do klienta, z takim doradca każdy nawet duży problem okazał się błahostka dzięki zaangażowaniu Pani Oli. Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić godnego zaufania doradcę, który o sprawy klientów dba niczym o własne

Adrian Cieślik    Hipoteczny    Aleksandra Wójtowicz   

Bardzo polecam Panią Olę, dzięki niej udało nam się dostać kredyt. To bardzo miły, cierpliwy, profesjonalny i kompetentny doradca, z duża wiedzą w zakresie kredytów. Nasza sytuacja była trochę skomplikowana, mimo tego Pani Ola świetnie sobie ze wszystkim poradziła. Bardzo szybko i sprawnie wszystko załatwiła, dopilnowała każdego szczegółu. Na każdym etapie informowała nas o wszystkim, odpowiadała na nasze pytania. Jeszcze raz bardzo dziękujemy !

Ewelina M.    hipoteczny    Aleksandra Wójtowicz   

Pani Aleksandra zaoferowała kompleksową pomoc od początku do końca. Świetnie wyjaśniła wszystkie zagadnienia dotyczące kredytu już na pierwszym spotkaniu i służyła pomocą w każdym momencie. Dzięki jej profesjonalizmowi czuliśmy się pewnie i bezpiecznie na każdym etapie. Serdecznie polecam panią Aleksandrę za wspaniałą współpracę oraz profesjonalną wiedzę

Bartłomiej Jasiński    Hipoteczny    Aleksandra Wójtowicz   

W pełni profesjonalne podejście, miła i życzliwa osoba. Polecam!!

MateuszF    Hipoteka    ALEKSANDRA WÓJTOWICZ   

Z pomocą Pani Oli Wójtowicz na przestrzeni kilku ostatnich lat sfinalizowałem do tej pory dwa kredyty hipoteczne, jeden gotówkowy oraz jeden samochodowy, za każdym razem spotykając się z Jej strony z pełnym profesjonalizmem. Jest osobą sympatyczną, uczciwą i rzetelną. Okazała się niezwykle pomocna w zrozumieniu wszelkich zawiłości i procedur kredytowych, cierpliwie odbierała nieskończoną ilość moich telefonów wywiązując się jednocześnie w pełni ze składanych deklaracji i terminów. Jeśli kiedykolwiek będę jeszcze potrzebował kredytu, na pewno skorzystam z doradztwa Pani Oli Wójtowicz 🙂

Jakub Szałas    Hipoteczny, gotówkowy, samochodowy    Aleksandra Wójtowicz   

Bardzo pomocna, kompetentna osoba o mało spotykanym cierpliwym usposobieniu, zawsze można liczyć na jej pomoc.

Justyna    Hipoteczny    Aleksandra Wójtowicz   

Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy na Panią Aleksandrę ! Dzięki jej pomocy i fachowemu podejściu do projektu pod tytułem "Nasze wymarzone mieszkanie" spełniliśmy swoje marzenie ! Jesteśmy pod wrażeniem jej umiejętności i wiedzy podczas załatwiania naszego kredytu. Pomogła na każdym kroku i przeprowadziła nas przez wszystkie procedury, a których kompletnie się nie spodziewaliśmy ! Jeszcze raz bardzo dziękujemy !

Monika i Piotr    Kredyt Hipoteczny    Aleksandra Wójtowicz   

Pełny profesjonalizm, znakomity kontakt ,duże zaangażowanie.
Gorąco polecam

Karol P    hipoteczny    Aleksandra Wójtowicz   

Wsparcie Pani Oli jest nieocenione. Na każdym etapie rzetelna pomoc: przedstawienie ofert i możliwości, wypełnienie dokumentacji, pilnowanie terminów. Bardzo dobra komunikacja- my byliśmy szybko o wszystkim informowani i bez obaw pisaliśmy i dzwonilismy z pytaniami. Pani Aleksandra była z nami w banku przy podpisaniu umowy oraz u notariusza - w pełni zaangażowana i czujna. Polecamy!

Paulina    Hipoteczny    Aleksandra Wójtowicz   

Z pomocą Pani Oli uzyskaliśmy kredyt na wykończenie domu na świetnych warunkach .Polecam wszystkim w pełni profesjonalne podejście do sprawy.Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!!!

Piotr    hipoteczny    Aleksandra Wójtowicz   

Pani Ola - pełen profesjonalizm w każdym zakresie. Konkretna osoba posiadająca dużą wiedzę. Polecam Panią Olę!

Justyna    Hipoteka    Aleksandra Wójtowicz   

Pani Aleksandra Wójtowicz jest bardzo kompetentnym doradcą. Jest także bardzo zaangażowana w obsługę klienta. Szuka korzystnych ofert, doradza, podpowiada rozwiązania. Pani Aleksandra jest także niezwykle miła. Serdecznie polecam.

Anna    Hipoteczny    Aleksandra Wójtowicz   

Wszystko super dzięki Pani spelnilismy swoje marzenia a zaczęło się od innych mieszkań gdzie Pani Aleksandra zawsze miała czas żeby nam pomóc doradzić najpierw było mieszkanie potem dom a skończyło się na mieszkaniu zawsze czułem chęć pomocy i odpowiedzi na wszystkie pytania

Paweł    Hipo    Hipoteczny   

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane