+48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Aleksandra Wójtowicz

Prześlij rekomendację

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie.

Umów się na bezpłatne spotkanie.

Zadzwoń do mnie na numer:

+48 695 039 500

lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Mazowieckie: 

 Radom, Grójec, Warka, Kozienice, Zwoleń, Opoczno, Pionki, Lipsko, Białobrzegi, Skarżysko-Kamienna 

W branży finansowej pracuję od 2007 roku. Swoje doświadczenie zdobywałam w firmie Expander, jednej z największych firm świadczących usługi pośrednictwa finansowego Polsce, pomagając klientom w wyborze najkorzystniejszych ofert kredytowych a także doradzając w zakresie ubezpieczeń czy form lokowania oszczędności. W 2014 roku rozpoczęłam współpracę z firmą WGN. Pozwoliło mi to wzbogacić moje doświadczenie o obsługę klientów w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przez ponad 11 lat udało mi się pomóc wielu klientom w spełnieniu ich marzeń o własnym domu bądź innych życiowych przedsięwzięć a także zabezpieczeniu przyszłości.

Moją specjalizacją są kredyt hipoteczne na zakup nieruchomości na rynku wtórnym lub pierwotnym, budowę lub remont nieruchomości a także pożyczki hipoteczne i kredyty konsolidacyjne. Pomagam również w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu gotówkowego, na finansowanie działalności gospodarczej a także w zakresie ubezpieczeń na życie i majątkowych.

Moja pomoc jest kompleksowa i obejmuje m. in.

  1. Badanie zdolności kredytowej
  2. Wybór najkorzystniejszej oferty na rynku
  3. Skompletowanie wszystkich dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku kredytowego
  4. Pomoc w wypełnieniu wniosków kredytowych
  5. Opiekę nad całym procesem ubiegania się o kredyt i kontakt z instytucjami finansowymi
  6. Omówienie z klientami decyzji i umowy kredytowej
  7. Dbanie o bezpieczeństwo transakcji (sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, pomoc w przygotowaniu umowy przedwstępnej)

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem. Staram się  aby klienci, którzy powierzają mi swoje finanse czuli się pewnie i bezpiecznie, bo wiem, że zadowoleni klienci chętnie odwdzięczą mi się licznymi poleceniami.

Najważniejszą wartością , jaką kieruję się w życiu, również tym zawodowym, jest uczciwość. Wiem, że zakup nieruchomości jest szczególną z życiowych decyzji. Dlatego w pracy staram się poznać i zrozumieć potrzeby moich klientów, po to by pomóc im w podjęciu najlepszej decyzji.

Zapraszam do kontaktu.

Biuro:

 ,,NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

 ul. Żeromskiego 30, 26-600 Radom

 telefon: (+48) 695-039-500

 e-mail: aleksandra.wojtowicz@nku.radom.pl

 

Potwierdzam profesjonalizm, kulturę i doświadczenie Pani Oli. Dyspozycyjność, wsparcie i pomoc w kwestii załatwienia wszystkich formalności. Jest zawsze do dyspozycji klientów i cierpliwie tłumaczy im, co dla nich najlepsze. Szczerze polecam współpracę!

Klaudia Ludkowska   

Pani Aleksandra Wójtowicz to idealna osoba jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego kredytu. Nasza współpraca układała się idealnie. Posiada ogromną wiedzę i kompetencje w tej dziedzinie i dzięki zaangażowaniu i trosce o mnie jako klienta bardzo sprawnie udało nam się zakończyć pozytywnie załatwienie mojej sprawy. Jest niezwykle miłą ciepłą i taktowną osobą. W każdej sprawie pomocna, od początku do końca kontakt o każdej godzinie. Bardzo miłe jest to, że Pani Ola towarzyszy przy podpisaniu umowy, czy aktu notarialnego. Dzięki temu w razie jakichkolwiek niejasności mogłem liczyć na pomoc i wyjaśnienie. Polecam każdemu kto potrzebuje takiej usługi. Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Oli za pomoc. Moja ocena 10!

Jacek    hipoteczny   

Wraz z Panią Aleksandrą kredyt braliśmy już jakiś czas temu, jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy. Wszytskie formalności poszły bardzo gładko pomimo, że mieliśmy pewne problemy. Pani Aleksandra wszytsko mam jasno objasniła i odpowiedziała na każde pytanie i nawet teraz w razie pytań zawsze możemy do niej zadzwonić. Polecamy z czystym sercem 🙂

Ilona    Hipotecznym   

Bardzo polecam współpracę z NKU, a w szczególności z Panią Aleksandrą. Wspaniała, profesjonalna i pomocna osoba. Pozdrawiam

Aleksandra Chacińska   

Z przyjemnością polecam doradcę. Przeszłyśmy razem przez etap od wyborów kredytów, składania wniosków po samo podpisanie umowy kredytowej. Spotkań było wiele, rozmowy telefoniczne, maile-kontakt bez zarzutu. Merytorycznie Pani Ola przygotowana bardzo dobrze, jeśli czegoś nie była pewna to sprawdzała to i dawała informację. Poza tym to bardzo sympatyczna osoba o naprawdę wysokiej kulturze osobistej.

Małgorzata    hipoteczny   

Zachęcam do korzystania z usług biura NKU w Radomiu, a w szczególności z doradcy w osobie Pani Aleksandry Wójtowicz. Pani Aleksandra jest niezwykle kontaktową, kompetentną, w pełni zaangażowaną w swoje zadania osobą. W przeciągu ostatnich 10 lat Pani Aleksandra przeprowadziła mnie przed dwie procedury kredytowe, zakończone pełnym sukcesem. Gorąco polecam.

Piotr Charzewski    Kredyt hipoteczny   

Bardzo rzetelną i pełna profesjonalizmu osoba. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że Pani Ola została nam polecona. Świetne podejście do klienta, z takim doradca każdy nawet duży problem okazał się błahostka dzięki zaangażowaniu Pani Oli. Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy polecić godnego zaufania doradcę, który o sprawy klientów dba niczym o własne

Adrian Cieślik    Hipoteczny   

Bardzo polecam Panią Olę, dzięki niej udało nam się dostać kredyt. To bardzo miły, cierpliwy, profesjonalny i kompetentny doradca, z duża wiedzą w zakresie kredytów. Nasza sytuacja była trochę skomplikowana, mimo tego Pani Ola świetnie sobie ze wszystkim poradziła. Bardzo szybko i sprawnie wszystko załatwiła, dopilnowała każdego szczegółu. Na każdym etapie informowała nas o wszystkim, odpowiadała na nasze pytania. Jeszcze raz bardzo dziękujemy !

Ewelina M.    hipoteczny   

Pani Aleksandra zaoferowała kompleksową pomoc od początku do końca. Świetnie wyjaśniła wszystkie zagadnienia dotyczące kredytu już na pierwszym spotkaniu i służyła pomocą w każdym momencie. Dzięki jej profesjonalizmowi czuliśmy się pewnie i bezpiecznie na każdym etapie. Serdecznie polecam panią Aleksandrę za wspaniałą współpracę oraz profesjonalną wiedzę

Bartłomiej Jasiński    Hipoteczny   

W pełni profesjonalne podejście, miła i życzliwa osoba. Polecam!!

MateuszF    Hipoteka   

Z pomocą Pani Oli Wójtowicz na przestrzeni kilku ostatnich lat sfinalizowałem do tej pory dwa kredyty hipoteczne, jeden gotówkowy oraz jeden samochodowy, za każdym razem spotykając się z Jej strony z pełnym profesjonalizmem. Jest osobą sympatyczną, uczciwą i rzetelną. Okazała się niezwykle pomocna w zrozumieniu wszelkich zawiłości i procedur kredytowych, cierpliwie odbierała nieskończoną ilość moich telefonów wywiązując się jednocześnie w pełni ze składanych deklaracji i terminów. Jeśli kiedykolwiek będę jeszcze potrzebował kredytu, na pewno skorzystam z doradztwa Pani Oli Wójtowicz 🙂

Jakub Szałas    Hipoteczny, gotówkowy, samochodowy   

Bardzo pomocna, kompetentna osoba o mało spotykanym cierpliwym usposobieniu, zawsze można liczyć na jej pomoc.

Justyna    Hipoteczny   

Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy na Panią Aleksandrę ! Dzięki jej pomocy i fachowemu podejściu do projektu pod tytułem "Nasze wymarzone mieszkanie" spełniliśmy swoje marzenie ! Jesteśmy pod wrażeniem jej umiejętności i wiedzy podczas załatwiania naszego kredytu. Pomogła na każdym kroku i przeprowadziła nas przez wszystkie procedury, a których kompletnie się nie spodziewaliśmy ! Jeszcze raz bardzo dziękujemy !

Monika i Piotr    Kredyt Hipoteczny   

Serdecznie polecam Panią Olę! Jako doradca w kliencie widzi przede wszystkim człowieka, służy doskonałą pomocą merytoryczną w każdym momencie. Jej wsparcie i ogromna wiedza podczas realizacji kredytu hipotecznego zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Pani Ola to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. W przystępny sposób tłumaczy warunki i zasady kredytu, przypomina o ważnych datach i dokumentach. Super kontakt i indywidualne podejście do klienta!

Katarzyna    Hipoteczny   

Pani Aleksandra jest prawdziwym profesjonalistą. Wie co robi na każdym etapie i przeprowadzi każdego laika przez ogrom biurokracji. W tych trudnych czasach u Pani Aleksandry praktycznie nie ma przypadku ani losowości, każdy ruch jest zaplanowany. Chętnie odpowiada na pytania i pomaga w każdej kwestii od początku do samego końca. Bardzo się cieszę ze współpracy z Panią Aleksandra i polecam każdemu, tym mniej zagłębionych w temacie kredytu jak i tym z większą wiedzą w tym zakresie.

Tomasz    Hipoteczny   

Polecam współpracę z biurem. A najbardziej z Panią Aleksandrą, miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta, rzetelne wyjaśnienie tematu, pomoc w razie jakichkolwiek pytań wczasie jak i po otrzymaniu kredytu ?

Maciek NN    Kredyt   

Niedawno byliśmy klientami NKU. Objęła nas pomocą Pani Aleksandra. Wspaniałą, pomocna osoba. Kontaktowała się z nami o każdej porze, pomagała we wszystkim, wyjaśniała wszystkie niejasności. Jak najbardziej mogę polecic Panią Olę jako człowieka, który jest w każdym calu profesjonalny w swojej pracy. Gdybym jeszcze kiedyś potrzebowała pomocy doradcy na pewno zgłoszę się do tej pani.

Mateusz Zając    Hipoteczny   

Korzystaliśmy z usług agencji przy wyborze kredytu hipotecznego Pełen profesjonalizm: otrzymaliśmy porównania ofert, doradztwo w zakresie formalności oraz pomoc na praktycznie każdym etapie realizacij zakupu. Ponadto kontakt był zawsze błyskawiczny i rzeczowy. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Polecam!

Piotr Romanowski    Kredyt hipoteczny   

Pani Ola świetnie tłumaczy każdy etap kredytu. Poszedłem bez jakiejś większej wiedzy, na pierwszym spotkaniu wytłumaczyła wszystko po kolei. Przez cały okres Pani Ola na bieżąco informowała o wszystkim. Z czystym sumieniem polecam. Obsługa na najwyższym poziomie 😉

Emil    Hipoteczny   

Pełny profesjonalizm, znakomity kontakt ,duże zaangażowanie.
Gorąco polecam

Karol P    hipoteczny   

Wsparcie Pani Oli jest nieocenione. Na każdym etapie rzetelna pomoc: przedstawienie ofert i możliwości, wypełnienie dokumentacji, pilnowanie terminów. Bardzo dobra komunikacja- my byliśmy szybko o wszystkim informowani i bez obaw pisaliśmy i dzwonilismy z pytaniami. Pani Aleksandra była z nami w banku przy podpisaniu umowy oraz u notariusza - w pełni zaangażowana i czujna. Polecamy!

Paulina    Hipoteczny   

Z pomocą Pani Oli uzyskaliśmy kredyt na wykończenie domu na świetnych warunkach .Polecam wszystkim w pełni profesjonalne podejście do sprawy.Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!!!

Piotr    hipoteczny   

Pani Ola - pełen profesjonalizm w każdym zakresie. Konkretna osoba posiadająca dużą wiedzę. Polecam Panią Olę!

Justyna    Hipoteka   

Pani Aleksandra Wójtowicz jest bardzo kompetentnym doradcą. Jest także bardzo zaangażowana w obsługę klienta. Szuka korzystnych ofert, doradza, podpowiada rozwiązania. Pani Aleksandra jest także niezwykle miła. Serdecznie polecam.

Anna    Hipoteczny   

Wszystko super dzięki Pani spelnilismy swoje marzenia a zaczęło się od innych mieszkań gdzie Pani Aleksandra zawsze miała czas żeby nam pomóc doradzić najpierw było mieszkanie potem dom a skończyło się na mieszkaniu zawsze czułem chęć pomocy i odpowiedzi na wszystkie pytania

Paweł    Hipo   

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane