+48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

O Nas

Jesteśmy grupą specjalistów ds. kredytów i specjalistów ds. nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem.

Pomagamy naszym klientom znaleźć wymarzone mieszkanie, uzyskać kredyt hipoteczny i ubezpieczyć  wybraną nieruchomość. Wszystko odbywa się w jednym miejscu co pozwala na oszczędność czasu.

Posiadamy znajomość oferty mieszkań od deweloperów, które są dostępne na rynku. Porównamy też oferty mieszkań dostępnych w portalach internetowych, pojedziemy wspólnie z naszymi klientami  by je obejrzeć i wesprzemy w rozmowach ze sprzedającym reprezentując profesjonalnie naszych klientów.

Posiadamy oferty wszystkich banków oferujących kredyt mieszkaniowy i pomożemy uzyskać najtańszy kredyt hipoteczny na zakup mieszkania od dewelopera.

Podpowiemy gdzie wziąć najlepszy kredyt na budowę domu oraz remont mieszkania z niską ratą. Oferujemy tanie kredyty hipoteczne z niewielkim wkładem własnym oraz najlepszy kredyt hipoteczny konsolidujący posiadane kredyty.

Zapraszamy do zapoznania się z profilami naszych Specjalistów :

Bartłomiej Guść

Dyrektor Operacyjny / Specjalista Kredytowy

Robert Tuźnik

Kierownik Biura / Kredyty i Ubezpieczenia

Justyna Bochyńska

Specjalista Kredytowy

Beata Kiełbasa

Specjalista ds. Nieruchomości

Iwona Korobczak

Specjalista ds. Nieruchomości / Specjalista Kredytowy

Lidia Kadłubowska

Starszy Specjalista Kredytowy

Aleksandra Wójtowicz

Starszy Specjalista Kredytowy / Specjalista Ubezpieczeniowy

Krzysztof Król

Specjalista Kredytowy

Na czym polega współpraca ze Specjalistą Kredytowym przy kredycie hipotecznym:

 

Badanie potrzeb - przygotowanie się do kredytu

Kredyt hipoteczny – oferta kredytu na zakup mieszania lub na budowę domu, uzależniona jest od indywidualnej sytuacji naszego Klienta. Z tego powodu, by oferta kredytu mieszkaniowego była dla naszego Klienta jak najlepsza, potrzebna jest indywidualna rozmowa ze Specjalistą Kredytowym.  Każdy z naszych Klientów ma inne priorytety. Są tacy Klienci, którzy szukają kredytu, którego rata będzie maksymalnie niska, tacy  Klienci którzy szukają najtańszego kredytu czyli, żeby kredyt zapewniał możliwie niskie odsetki, są też tacy Klienci dla których szybkość uzyskania kredytu hipotecznego i jego dostępność jest najważniejsza. Specjalista Kredytowy NKU wyszuka oferty kredytu hipotecznego spośród wszystkich ofert kredytu na zakup mieszkania lub na  budowę domu,  dostępnych w bankach.  Specjalista Kredytowy NKU informuje o szczegółach oferty kredytu mieszkaniowego wskazując sumę wszystkich kosztów kredytu, pokazując dodatkowe produkty bankowe jakich wymaga bank do spełniania warunków oferty. Tym samym klient uniknie tak zwanych ukrytych kosztów kredytu.

Wniosek kredytowy - kompletowanie dokumentów

Specjalista Kredytowy NKU pomaga zebrać dokumenty niezbędne do złożenia wniosków kredytowych w banku, pomaga przy wypełnieniu formularzy kredytowych z poszczególnych banków. Komplet dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytu na zakup mieszkania lub na budowę domu Specjalista Kredytowy NKU dostarcza do wybranych wspólnie z Klientem banków, by mogły one zostać poddane analizie w instytucji finansowej. Prawidłowo przygotowane dokumenty gwarantują szybsze rozpatrzenie wniosku kredytowego Klienta. W jednym miejscu składamy wnioski kredytowe każdorazowo do kilku banków jednocześnie by uniknąć utarty czasu klienta, związanej z analizą wniosku kredytowego, której wynik mógłby okazać się  dla Klienta niekorzystny. Pamiętamy o tym, że czas trwania analizy wniosku kredytowego o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub na budowę domu trwa nawet do miesiąca czasu a czasami dłużej. Dlatego czekanie na jeden bank a następnie składanie wniosków kredytowych do kolejnej instytucji finansowej nie jest rozsądnym rozwiązaniem.

Decyzja kredytowa - proces analizy w banku

Zadaniem Specjalisty Kredytowego NKU jest sprawić by nasz Klient otrzymał możliwie najkorzystniejsze warunki decyzji kredytowej w możliwie największej ilości banków. Dzięki temu możemy wybrać tą, najtańszą i najbardziej dopasowaną do oczekiwań naszego Klienta decyzję o przyznaniu środków na zakup mieszkania lub na budowę domu. Specjalista Kredytowy NKU korzysta z całego zebranego przez lata doświadczenia w pracy z instytucjami bankowymi przy prowadzeniu podobnych spraw  oraz z wiedzy na temat procedur bankowych i wytycznych pochodzących od analityków z różnych banków. W trakcie trwania samej analizy w banku Specjalista Kredytowy NKU pomaga naszym Klientom w gromadzeniu dodatkowych dokumentów, których może zażądać instytucja finansowa by wynegocjować jeszcze lesze warunki kredytu.

Umowa kredytowa - omówienie i podpisanie

Decyzja kredytowa banku pozwalająca na zaciągnięcie kredytu na zakup mieszkania lub na budowę domu zawiera zarówno zatwierdzoną przez bank ofertę cenową dla naszego Klienta jak i warunki, jakie musi on spełnić by oferta ta pozostała w mocy przez cały czas trwania kredytu. Specjalista Kredytowy NKU szczegółowo omawia z naszymi Klientami zapisy umowy kredytowej. Jest  też obecny podczas podpisywania umowy kredytowej w banku by w każdym momencie być w stanie odpowiedzieć na pytanie zadane przez naszego Klienta. Jest to szczególnie ważne by mieć przy sobie osobę zaufaną przy podpisywaniu umowy z bankiem na długie lata.

Wypłata kredytu - otrzymanie środków z banku

Po podpisaniu umowy kredytowej nastąpi wypłata kredytu na zakup mieszkania lub na budowę domu. Inaczej wygląda kwestia przekazania środków z banku w przypadku zakupu mieszkania a zupełnie inaczej w przypadku kredytu na budowę domu. Inne też będą dokumenty niezbędne do dostarczenia w banku, potrzebne do wypłaty kredytu w obu z tych dwóch przypadków. W jednym z nich potrzebna będzie współpraca z Notariuszem, którą w ramach współpracy zapewniamy naszym Klientom.

Bezpłatnie - dlaczego?

Usługa kredytowa Specjalisty Kredytowego NKU jest dla naszych Klientów bezpłatna – to Banki w ramach usług outsourcingu wynagradzają nas za wypłacony kredyt. Bank zamiast zatrudniać pracowników w swoich placówkach – woli zlecić proces obsługi klienta Specjaliście. Standardowa oferta dla Klienta w banku niczym się nie różni od tej, zaproponowanej w naszym biurze, dodatkowo dzięki możliwej z naszej strony negocjacji warunków decyzji kredytowej oferta może się okazać nawet korzystniejsza niż w banku. Tym sposobem klient  zapłaci tyle samo co w banku a przestaje się martwić o dokumentacje bankową a także o konieczność rozmowy z doradcami kilku banków – nie zastanawia się jakie informacje przekazane w rozmowie z nimi, okazały by się działać na korzyść a jakie przekreśliły by drogę do uzyskania kredytu.  Specjaliści Kredytowi NKU działają tak by uzyskać jak największe zadowolenie naszych Klientów. Zadowolony Klient poleca nas dalej i na tym głównie zależy nam w naszej pracy.