+48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Lidia Kadłubowska

Starszy Specjalista Kredytowy

Prześlij rekomendację

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie.

Umów się na bezpłatne spotkanie.

Zadzwoń do mnie na numer:

+48 509 329 628

lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Mazowieckie:

Radom, Grójec, Warka, Kozienice, Zwoleń, Opoczno, Pionki, Lipsko, Białobrzegi, Skarżysko-Kamienna

W branży finansowej pracuje już wiele lat. Moje doświadczenie zawodowe to setki przeprowadzonych pozytywnie spraw kredytowych. Specjalizuje się głównie w kredytach firmowych i hipotecznych. Kredyty gotówkowe na dowlony cel oraz konsolidujące inne kredyty też nie są mi obce. W mojej pracy skupiam się przede wszytskim na dobrej relacji z klientem, pracuje więc nad sprawą klienta jak nad swoją własną. Zróżnicowanie sytuacji finansowej i osobistej klienta na które trafiłam już w podczas mojej pracy, pozwala mi szybko ocenić jakie rozwiązanie będzie zarówno korzystne dla klienta jak i osiągalne do zrealizowania w banku.

Specjalizacja:

Kredyty: 

  1. Kredyt na zakup nieruchomości na rynku wtórnym lub pierwotnym
  2. Kredyt na zakup działki budowlanej
  3. Kredyt na budowę domu
  4. Kredyt konsolidacyjny
  5. Pożyczka hipoteczna
  1. Kredyt obrotowy dla firmy
  2. Kredyt inwestycyjny
  3. Faktoring
  4. Leasing

Zapraszam do kontaktu.

Biuro:

,,NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

ul. prof. W. Krukowskiego 1 lok. 223, 26-600 Radom

telefon: (+48) 509-329-628

 e-mail: lidia.kadlubowska@nku.radom.pl

 

Polecam zawsze gotowa do pomocy zaden telefon nie zostal bez odpowiedzi.

Adrian Matracki    hipoteczny   

Współpraca przebiegła fantastycznie. Pani Lidia pomaga we wszystkich papierkowych sprawach, bez Jej pomocy byłoby zdecydowanie trudniej. Przeprowadziła Nas przez sprawy bankowe, tak naprawdę jedyne co musieliśmy zrobić to podpisać dokumenty. Bardzo polecam Panią Lidię, jest bardzo rzeczowa i profesjonalna.

Kamil Głowacki    Hipoteczny   

Bardzo dobry kontakt z Panią Lidią. Rzeczowa, merytoryczna, z dużym zasobem wiedzy i determinacją w działaniu. Wszystko było załatwione szybko, sprawnie i bez problemu. Polecam

Tomek    Kredyt obrotowy   

Jestem wdzięczny Pani Lidii za sprawność działania w wyborze najlepszego w mojej ocenie wariantu pożyczki ze zmniejszoną ratą względem tego co płaciłem wcześniej. Pani Lidia pomogła mi również w kompletowaniu niezbędnych w banku dokumentów, wypełnieniu wniosków kredytowych i nadzorowała sprawę aż do momentu zawarcia umowy w banku. Serdecznie dziękuję i polecam jako profesjonalnego doradcę.

Patryk Błędowski    Pożyczka hipoteczna   

Polecam Panią Lidię jako wzór dla osób szukających finansowania na nabycie nieruchomości. Przedstawiony przeze mnie problem spotkał się z profesjonalnym podejściem oraz znajomością procedur bankowych. Polecam Panią Lidię jako osobę bardzo kompetentną. Sumienne i wytrwała praca wykonana przez Panią Lidię w moim przypadku powinna być wzorem dla każdego Doradcy Klienta.

Kuba S.    Kredyt hipoteczny   

Pani Lidia to bardzo kompetentna i profesjonalna osoba. Dokładnie wyjaśniła przebieg całego kredytu. Wszystko zostało sprawnie załatwione, serdecznie polecam!

Michał    Kredyt Hipoteczny   

Firmę NKU wybraliśmy z polecenia. Jako młode małżeństwo chcieliśmy kupić mieszkanie pod kredyt hipoteczny. Trafiliśmy pod skrzydła Pani Lidii Kadłubowskiej - Specjalistki ds, Kredytów, która przeprowadziła nas przez sprawy bankowe. Bardzo serdecznie polecamy Ją każdemu, kto podejmuje się kupna mieszkania pod hipotekę. W bardzo profesjonalny sposób zajęła się nami od początku do końca. Dobrała dla nas najlepsze produkty bankowe, wyjaśniła wszelkie niezrozumiałe kwestie i pomogła w każdej sprawie. Ponadto Pani Lidia to przemiła, bardzo ciepła osoba, która z najwyższą starannością dba o sprawy swoich klientów. Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy z Nią i z tego miejsca pragniemy również z całego serca podziękować Jej oraz całej firmie NKU za pomoc w spełnieniu naszego marzenia o własnym mieszkaniu.

Magda Jaworska    Kredyt hipoteczny   

Z pomocy Pani Lidii Kadłubowskiej korzystam od roku 2012. Pełen profesjonalizm to słowa, które najlepiej Panią Lidię charakteryzują. Chciałbym podkreślić wysoką znajomość rynku kredytów hipotecznych i zasad panujących w bankach, ale także jej przyjazne nastawienie wobec klienta. Zawsze uśmiechnięta, zawsze odbierze telefon, zawsze chętnie pomaga. Polecam!!!

Marta Kiełko    Kredyt gotówkowy   

Pani Lidia jest osobą bardzo kompetentną i komunikatywną. Żadne nasze pytanie nie pozostało bez odpowiedzi, wszystko ładnie wyjaśnione bez czarowania. Sprawa załatwiona w bardzo krótkim czasie. Pani Lidia jasno określiła zasady naszej współpracy i według nas wywiązała się z nich do końca. To dzięki niej wybraliśmy dla nas kredyt, w pełni zasługuje na pozytywną rekomendację.

Marcin i Ania Lewczyk    Kredyt hipoteczny   

Poniżej seria porad i artykułów specjalisty:

Kredyt konsolidacyjny – porządkowanie finansów

Kredyt konsolidacyjny – porządkowanie finansów

Wiele osób coraz częściej zasila swoje domowe budżety dodatkową gotówką, zaciągając kredyty konsumpcyjne często w kilku różnych bankach. Mając kilka różnych zobowiązań kredytowych, warto pomyśleć o uporządkowaniu swoich finansów – dobrym rozwiązaniem może okazać się...

czytaj dalej
Koszty wstępne kredytu hipotecznego

Koszty wstępne kredytu hipotecznego

Wszyscy wiedzą, że decydując się na kredyt hipoteczny zapłacimy prowizję czy odsetki, to jednak nie wszystko. Przy kredycie powyżej 80% wartości nieruchomości dochodzi koszt ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. Składka z nim związana jest zwykle pobierana za pewien...

czytaj dalej
Ile trzeba zarabiać, żeby otrzymać kredyt mieszkaniowy?

Ile trzeba zarabiać, żeby otrzymać kredyt mieszkaniowy?

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt mieszkaniowy? To pytanie zadaje sobie każdy, kto myśli o zakupie mieszkania/domu korzystając z kredytu. Jak wiadomo, każdy bank podchodzi do klienta indywidualnie, ale zawsze występują warunki, które należy spełnić, aby uzyskać...

czytaj dalej

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane