+48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

Bartłomiej Guść

Prześlij rekomendację

Chętnie pomogę!

Wybiorę najlepsze rozwiązanie.

Umów się na bezpłatne spotkanie.

Zadzwoń do mnie na numer:

(+48) 503-983-765

lub zostaw swój numer. Oddzwonię!

Mazowieckie: 

Radom, Grójec, Warka, Kozienice, Zwoleń, Opoczno, Pionki, Lipsko, Białobrzegi, Skarżysko-Kamienna 

Moja praca polega przede wszystkim na:

 1. pomocy w wyborze optymalnych dla klienta ofert kredytowych
 2. pomocy w skompletowaniu dokumentów i wypełnieniu wniosków kredytowych
 3. złożeniu dokumentów w bankach w imieniu klienta
 4. czuwaniu nad procesem podejmowania przez banki decyzji kredytowych
 5. zapoznaniu klienta z zapisami decyzji kredytowych
 6. pomocy w zapoznaniu się z warunkami umowy kredytowej
 7. czuwaniu nad procesem podpisania umowy i spełnianiu warunków do wypłaty kredytu

Z reguły Klienci z moją pomocą składają wnioski do kilku banków – ostatecznego wyboru oferty dokonują po uzyskaniu pozytywnych decyzji.

Moja usługa Przy kredycie jest bezpłatna – klient nie ponosi żadnych kosztów.  Przeczytaj dlaczego:

To Banki w ramach usług outsourcingu wynagradzają mnie za zrealizowany kredyt. Zamiast zatrudniać pracowników, szkolić ich, nie móc zwolnić bez powodu, płacić za wakacje – wolą zlecić proces obsługi klienta specjaliscie.

Oferta dla klienta w banku niczym się nie różni od tej którą ja przedstawiam klientowi, inaczej sam by do tego banku poszedł bo było by taniej.

Tym sposobem klient  zapłaci tyle samo co w banku a przestaje się martwić o dokumentacje bankową a także o konieczność rozmowy z doradcami kilku banków – nie zastanawia się jakie informacje przekazane w rozmowie z nimi, okazały by się działać na korzyść a jakie przekreśliły by drogę do uzyskania kredytu. 

Będzie miał możliwość spokojnej rozmowy na temat umowy kredytowej i jej często trudnej konstrukcji w naszym biurze tak, żeby bez żadnych wątpliwości i pośpiechu w placówce bankowej podpisać umowę przy mojej asyście.

Czego można się po mnie spodziewać:

 1. Szybkości działania
 2. Zrozumienia potrzeb
 3. Załatwienia sprawy od początku do końca
 4. Zaangażowania w powierzone zadanie
 5. Poszukiwania coraz to nowszych i lepszych rozwiązań
 6. Że zawsze odbiorę telefon lub oddzwonie nawet jak nie mam jeszcze satysfakcjonującej odpowiedzi dla klienta
 7. Zachowam pełną dyskrecje co do sytuacji finansowej klienta

Z jakimi klientami nie pracuje: 

 1. Którzy oszukują i ukrywają prawde co do swojej sytuacji finansowej
 2. Nie odbierają telefonów i nie oddzwaniają
 3. Nie potrafią się zdecydować
 4. Chcą tylko wykorzystać moją wiedze

Doświadczenie

Od 2006 roku pomagam w finansowaniu osób fizycznych i przedsiębiorstw. Zaczynałem przy obsłudze osób fizycznych w Invest Banku. Następnie pracowałem przy obsłudze przedsiębiorstw w Noble Banku i Raiffeisen Banku. 

W roku 2009 postanowiłem rozszerzyć ofertę o produkty oferowane przez inne banki tak, by móc zaproponować moim klientom ofertę dopasowaną do ich potrzeb bez konieczności skupiania się na ofercie banku który mnie zatrudnia przechodząc do największej spółki doradztwa kredytowego Open Finance.

Po latach spędzonych w firmie Open Finance, gdzie przeszedłem drogę od Doradcy Klienta do Kierownika Oddziału postanowilem rozszerzyć ofertę i jako zalożyciel marki NKU  zaoferować  klientom kompleksową ofertę w zakresie poszukiwania nieruchomości, pomocy w jej finansowaniu oraz zabezpieczeniu życiowego wyboru moich klientów – dbając zarówno o ubezpieczenie wymarzonego lokum jak i całej rodziny klienta na wypadek nieprzewidzianego zdarzenia losowego tak by bezpiecznie poradziła sobie w przyszłości z zaciągniętym kredytem.

Zapraszam do sprawdzenia mojej wiedzy:

Biuro:

,,NKU” Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

ul. Żeromskiego 30, 26-600 Radom

telefon: (+48) 503-983-765

e-mail: bartlomiej.gusc@nku.radom.pl 

Specjalizacja:

Kredyty: 

 1. Kredyt na zakup nieruchomości na rynku wtórnym lub pierwotnym
 2. Kredyt na zakup działki budowlanej
 3. Kredyt na budowę domu
 4. Kredyt konsolidacyjny
 5. Pożyczka hipoteczna
 1. Kredyt obrotowy dla firmy
 2. Kredyt inwestycyjny
 3. Faktoring
 4. Leasing

 Ubezpieczenia:

 1. Ubezpieczenie mieszkania, domu
 2. Ubezpieczenie domu w budowie
 3. Ubezpieczenie na życie
 4. Ubezpieczenie majątku firmy
 5. Ubezpieczenie OC przedsiębiorcy

Dodatkowe atuty doradcy

 1. Umiejętność porównania kilku ofert kredytowych oraz dopasowywania ich do potrzeb Klienta
 2. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży
 3. Skuteczność
 4. Rzetelność

Edukacja

Od 2001 – do 2006 – Politechnika Radomska, Ekonomia, Specjalność: Bankowość

Od 2014 – do 2015 – Akademia Leona Koźminskiego Strategiczne zarządzanie zespołem sprzedaży

Polecam wszystkim zainteresownym doradcę finansowego Pana Bartłomieja. Cechuje go profesjonalne, szybkie podejście do klienta i duża kultura osobista.

Alina Dyduch, Główna Księgowa, ODDI Poland Sp. z O.O.    kredyt inwestycyjny   

Polecam wszystkim Pana Bartka jest profesjonalnym, subtelnym doradcą finansowym, zaangażowany w 100%.

Tomasz i Marta Musiał    Rodzina na swoim - kredyt hipoteczny na budowę domu   

Polecam serdecznie Pana Bartłomieja, szybko i efektywnie pomaga w załatwieniu wszystkich spraw związanych z kredytem. Potrafi idealnie dopasować oferty banków do potrzeb klienta. SUPER DORADCA !!!! POLECAM!!!!!!!

Piotr Jabłoński    Kredyt hipoteczny   

Profesjonalny doradca potrafiący efektywnie działać na rzecz klienta. Wykazując się dużą wiedzą zawsze potrafi rozwiać wszystkie wątpliwości i niejasności. Poza tym zawsze służący pomocą przy załatwianiu wszelkich formalności szczególnie wtedy gdy klient ma na to mało czasu:)

Łukasz i Marta Tarnowscy    Mieszkanie od dewelopera   

Polecam wszystkim zainteresowanym Pana Bartłomieja, bardzo dobry doradca finansowy, profesjonalne podejście do problemu. Miły, cierpliwy, elastyczny, posiadający dużą wiedzę i kulturę osobistą, a co najważniejsze SKUTECZNY(błyskawicznie rozpatrzony wniosek kredytowy).

Paweł Tomczyński    Budowa domu   

Szczerze i całą pewnością mogę polecić Pana Bartłomieja jako doradcę. Podczas wyboru oraz procesu udzielania kredytu wykazał się cierpliwością i fachowością. Pomógł szczególnie w wyborze optymalnego dla mnie rozwiązania oraz wynegocjował bardzo korzystne warunki. Polecam każdemu !

Piotr Kuśmierz    kredyt hipoteczny - rynek wtórny   

Potrzebujesz Kredytu na miarę swoich możliwości? Nie musisz szukać sam. Pan Bartłomiej Guść znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Gorąco polecam. Doskonale zorientowany w gąszczu przepisów i dokumentacji podczas całego procesu od złożenia wniosku do wypłaty środków. Pełny profesjonalizm i ogromne zrozumienie dla potrzeb klienta. Nie szukałam po prostu jakiegoś mieszkania. Miałam duże wymagania i w trakcie naszej współpracy kilkakrotnie zmieniałam zdanie co do lokalizacji nieruchomości, którą chciałam nabyć. To miał być wymarzony dom, a rata kredytu musiała się zmieścić w moim niezbyt dużym budżecie. Były chwile zwątpienia, kiedy myślałam, że nie znajdę tego, czego szukam. Pan Bartłomiej nie naciskał, odradzał pochopne decyzje i zawsze uczciwie przedstawiał wszystkie koszty, które mogą mnie czekać. Wiedział, że nic nie może mnie potem zaskoczyć. Przez cały czas byliśmy w bardo dobrym kontakcie. Zawsze był gotów odpowiedzieć na moje pytania i rozwiać wątpliwości. Dla Pana Bartka nie ma spraw niemożliwych, po prostu niektóre wymagają więcej czasu. Bardzo dziękuję.

Marta Ryciak-Perun    Kredyt hipoteczny   

Szybkie, konsekwentne działanie połączone z kompetencją, a przy tym stoicki spokój, opanowanie i kultura osobista to jedne z wielu atutów do rekomendacji P. Bartłomieja. Dziękujemy z pomoc i pozdrawiamy!

M.Z. Bańcer    Kredyt hipoteczny   

Polecam wszystkim kredytobiorcom tego otóż doradce. Oprócz wielkiego zaplecza wiedzy bankowej jaką posiada Pan Bartek, to potrafi wczuć się tak w potrzeby kredytobiorcy iż po prostu lepszego wyboru nie da się samemu dokonać.

Tomasz Figura    KREDYT NA BUDOWĘ DOMU   

NAJLEPSZY DORADCA, PROFESJONALNE PODEJŚCIE I ŚWIETNE WYCZUCIE POTRZEB KLIENTA. POLECAM PANA BARTKA WSZYSTKIM KREDYTOBIORCOM. POMOŻE W KAŻDEJ SYTUACJI.

Ewa Zarzycka Guba, Dyrektor Finansowy, Interdruk Corporation SP. Z O.O.    Kredyt obrotowy   

Dziękuję za profesjonalne podejście i efektywne działanie.

Robert Zagożdżon    pożyczka hipoteczna   

Szanowni Państwo, Z czystym sumieniem mogę polecić Państwu usługi świadczone przez Pana Bartłomieja w szczególności dotyczące kredytów hipotecznych gdyż w tym zakresie miałem przyjemność korzystać. Bardzo duża indywidualność w podejściu do klienta, szereg możliwości i porównań ofert w celu wybrania najlepszej dostępnej na rynku. W trakcie załatwiania kredytu większość formalności udało się załatwić szybko dzięki doświadczeniu Pana Bartłomieja. Cały proces od A do Z prowadził Pan Bartłomiej bez zarzutu, więc wszystkim Państwu, którzy się wahają polecam przekonać się osobiście. Mam nadzieję, że również Państwo będą mogli za jakiś czas wyrazić równie pozytywne opinie na temat pracy Pana Bartłomieja. Pozdrawiam Damian Bratowski

Damian Bratowski    Zakup na rynku pierwotnym   

Profesjonalne podejście do klienta, sumienny, pracowity i co najważniejsze cierpliwy, zważywszy na ilość zadanych pytań przez Nas. Pan Bartek znajduje czas nawet na spotkanie w niedziele. Pełne wsparcie przez cały czas. Złożone dwa wnioski kredytowe i oba rozpatrzone pozytywnie. Nic tylko polecić z czystym sumieniem takiego Doradcę. P.S Niższej marży chyba już nie da się mieć 🙂

Sylwia i Rafał    Kredyt hipoteczny   

Profesjonalizm i skuteczność – dwa słowa opisujące osobę Pana Bartłomieja podczas kontaktów z klientem.

J. Drzazgowski    KREDYT OBROTOWY   

Bartek to naprawdę rzetelny gość – jeśli podejmuje się jakiejś sprawy, to od początku do końca załatwi ją w pełni profesjonalnie. Ma bogatą wiedzę w zakresie kredytów i zarządzania finansami. Pomógł mi kupić mieszkanie – bez niego nie dałbym rady !!! Pomijając fakt, że doradzał na każdym etapie zakupu, walczył o kredyt, to jeszcze prowadził całą sprawę jak najszybciej, bez zbędnego przeciągania. Nie jest go w stanie zniechęcić nawet skomplikowana sytuacja finansowa – znajdzie rozwiązanie w każdej sytuacji. Nie naciąga na zbędne wydatki, i nie wyciąga numerów telefonów do znajomych, jak robi to większość pseudo-doradców! Godny zaufania !!!! Polecam !! Tylko dzięki niemu mam swoje mieszkanie !!!

Łukasz    Kredyt mieszkaniowy   

Polecamy Wszystkim Pana Bartłomieja: mega profesjonalne podejście nastawione na klienta. Ogromna wiedza, zaangażowanie oraz porada przy szukaniu odpowiedniego rozwiązania, jak rownież bardzo wysoka kultura osobista. Doradca z ogromnymi kompetencjami, wyszukał dla nas najlepszą opcję – indywidulne podejście do klienta. Biorac pod uwagę powyższe Rekomendujemy i Polecamy Pana Bartłomieja z czystym sumieniem

Malgorzata Robert Rosloniec    Kredyt Obrotowy - Rolniczy   

Polecam wszystkim Pana Bartłomieja, który pomógł nam szybko i skutecznie załatwić kredyt hipoteczny. Bardzo miły i sympatyczny doradca finansowy. POLECAM WSZYSTKIM!!!

Paweł i Marta Pęksyk    KREDYT HIPOTECZNY - RYNEK WTÓRNY   

Z dużą przyjemnością rekomenduje Pana Bartłomieja Guścia w zakresie profesjonalnej i szybkiej obsługi kredytowej dla firm. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Piekarniczo-Cukiernicze Sp. j. CLAUDIA

Rafał Walasik    KREDYT OBROTOWY   

Poniżej seria porad i artykułów specjalisty:

KREDYT DLA PRZEDSIĘBIORCY – CO BĘDZIE POTRZEBNE?

KREDYT DLA PRZEDSIĘBIORCY – CO BĘDZIE POTRZEBNE?

Prowadząc działalność gospodarczą rośnie w nas duma, kiedy firma rozwija się i przynosi zyski. Przychodzi czasem moment, gdzie bez zewnętrznego finansowania ciężko rozwinąć skrzydła. Odpowiedzą jest kredyt dla firmy, ale jak się do niego zabrać? Jak wiadomo, każdy...

czytaj dalej
Budowanie zdolności kredytowej

Budowanie zdolności kredytowej

Gdy bank analizuje wniosek kredytowy kieruje się tzw. oceną scoringową zgodnie z wewnętrznymi regulacjami banku. Dopiero po zapoznaniu się z sytuacją finansową klienta wnioskującego o kredyt, instytucja finansowa może odpowiedzieć czy udzieli kredytu, czy też nie....

czytaj dalej

Prześlij rekomendację

Adres e-mail nie jest publikowany

* Pola z gwiazdką są wymagane