Znajdujemy, Finansujemy, Zabezpieczamy Twoje Mieszkanie +48 503 983 765 biuro@nku.com.pl

BLOG | PORADY FINANSOWE

Prowizja bankowa to ważny element związany z kosztem początkowym kredytu przy jego zaciąganiu. Co prawda można ją dodać do kredytu, czyli skredytować, jednak będziemy wówczas płacić od niej odsetki przez cały okres w którym korzystamy z kapitału banku.

Prowizja jest liczona od wartości zaciąganego kredytu. Jest to koszt nawet kilku procent (w zależności od oferty banku). Wiele banków deklaruje wysokość prowizji za udzielenie kredytu od 0%, ale niektóre oferty mogą wiązać się z prowizją za udzielenie nawet w wysokości nawet  5% kwoty zaciąganego kredytu.

Oferty z 0 prowizją za udzielenie kredytu są najczęściej dostępne w ramach krótkotrwałych promocji w danym banku, czy też w przypadkach skorzystania z dodatkowych produktów banku takich jak ubezpieczenia.

Często zdarza się tak, że koszty dodatkowych produktów, okazują się wyższe niż sama prowizja przy nieodpowiednim dopasowaniu produktów do klienta. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze kredytu dobrze jest porównać oferty wielu banków i wybrać najkorzystniejszą dla siebie z pomocą specjalisty kredytowego.

Polecam

Bartłomiej Guść

Bartłomiej Guść
Bartłomiej Guść

Kontakt

ul. Żeromskiego 30
26-600, Radom

Godziny otwarcia:
pon- pt: 9:00 - 17:00

T: +48 503 983 765

biuro@nku.com.pl

Znajdź nas

NKU

NKU

Firma godna zaufania

W 2018 roku nasza firma otrzymała certyfikat ,,Firma godna zaufania’’ wydawany na podstawie badania opinii klientów:

RODO

Napisz Do Nas

6 + 5 =